Yüzbaşı
11 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

Aracımda yaklaşık 15.000 km'dir şöyle bir sorun var:

Aracımın direksiyonunda bütün titreşimleri hissediyorum. Örneğin;

-140 gibi hızlarda biraz sert frene basınca sanki disk yamukmuş gibi titreme yapıyor, ancak fren pedalında herhangi bir titreşim yok.

-Yoldaki şekillere göre direksiyon rahatça yön değiştirebiliyor.

-Bazı zamanlar motor yüke bindiğinde motor titreşimini direksiyonda hissediyorum.

-Sert çukurlarda özellikle sağ tekerlekten pat sesi geliyor.

-Viraj dönüşlerinde küçücük bir kasis varsa aracın lastikleri yerden kesiliyor hissi veriyor, kasisten geçerken araç savruluyor.

-En önemlisi araç artık yolda bana güven vermiyor, özellikle kalitesiz asfaltta virajlarda direksiyon boşalıyor hissi veriyor.

Aracımı oldukça sert kullanırım, 160'la filen sert çukurlara girdiğim olmuştur. Servise birçok kez gittim. En son direksiyon kutusunu değiştirmeye karar vermişken, direksiyonun ileri geri ayarını değiştirdik. Şuan aracın direksiyonu en dipte ve en yukarıda. Bu şekilde yukarıda saydığım şikayetlerim devam ediyor ancak oldukça hafifledi. Bu sorun hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle öyle çok oyun oynayan biri değilim. Daha çok internette takılırım ve film, dizi izlerim. Bu yüzden öyle çok bir beklentim yok ama elimdeki parayla alabileceğim en iyi görüntüyü almak istiyorum tabiki. Dediğim gibi boyut çok önemli değil, önemli olan görüntü. Bu yüzden araştırmalarım sonuçu şu seçenekleri buldum:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/s22b350h-samsung-monitor-en-ucuz-fiyatlari,34664.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/247e3lsu2-philips-monitor-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,38945.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/s23b300n-samsung-monitor-en-ucuz-fiyatlari,34983.html

http://www.electroworld.com.tr/p/philips-236v3lab6-23-led-monitor/

Siz bunlardan hangisini seçerdiniz veya bunların dışında bilinen markalar içinde hangi monitörü önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar Asus p5k se anakartım var.Şuan 2gb 667Mhz kingston ram takılı.Sizce KINGSTON HYPERX 2GB 1066MHz DDR2 RAM taksam yeterli performans attışı yakalayabilir miyim veya bu ramler birbiriyle uyumlu çalışır mı?Yoksa aynı ramden 2gb daha taksam daha mı iyi sonuç alırım?Bunlarla birlikte 2gb ramimi sökerek KINGSTON HYPERX 4GB 1066MHz DDR2 RAM taksam -ki biraz pahalıya gelir bu-Söylediklerimden çok fazla bir fark oluşuır mu fiyat farkını da düşünerek?Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar bana 300lira civarı anakart önerebilir misiniz?Sadece ileriye dönük olmasını istiyorum.bir de intel tabanlı olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler.
Meraba arkadaşlar.Ben 100-150 arası ses sistemi tavsiyesi istiyorum(3+1,4+1,5+1).Bilgisayarda kullanacağım için oyun müzik ve film izlemek için istiyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum.
Asus P5K P35 Ich9 LGA775 DDR2
Intel C2DUO E7200 2.53GHz LGA775 3MB 1066MHz
KİNGSTON 2GB 800MHz DDR2
SAMSUNG 250GB 7200RPM 16MB SATA2
ASUS HD 3850 512MB 256bit PCIEX
Kasa Aopen olacak 400W(modelini bilmiyorum)

Sİzce nasıl?
fiyatı en fazla 900ytl olan laptop alacam.size göre bu fiyata alınabilecek en iyi laptopu yazarsanız sevinirim.çünkü araştırdım ve hep birbirine yakın özellikli pcler var.Oyun oynamayı fazla sevmem onun için ekran kartı o kadar iyi olmasa da olur.Ama ram en az 1 gb olmalı.Şimdiden tşk
2'si arasında kaldım arkadaşlar.Acaba 2 modelin artı eksileri neler?5700 hakkında epey bir bilgi sahibiyim ama n70 hakkında pek fazla bilgim yok.şimdiden tşk
Benim yeğenim bu yılın temmuz ayında 18 yaşına basacak.ehliyet almak istiyor.hazirandaki kursa yazılırsam kabul edilir miyim diye bana sordu.bende pek fazla bilgim olmadığı için size sorma ihtiayacı duydum.kursa başladığında 18 yaşında olmayacak ama ehliyet aldığı zaman 18 yaşında olacak.Acaba böyle birşey olablir mi?şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar.Kulaklığım bozulduğu için kulaklık araştırıyorum.Aklımda SENNHEISER MX-55VC var.Acaba bu fiyatlarda bunu mu almalıyım yoksa daha kaliteli sesi olan bir kulakşığı önerir misiniz?Öyle özel bir tür dinlemiyorum.Sıradan bir müzik severim.İpod nano 2 gb kullanıyorum.
Hakkında
Forum İmzası:

SE Xperia™ Neo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 640
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.648 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 645 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.