Yüzbaşı
27 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 104 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar belkide normal bişeydir ama 2 k samsung monitör kullanıyorum ve siyah ekranda pixellesme oluyor videolardada tam net görüntü alamıyom acaba ekran kartındamı sorun var yoksa ayarlardamı onu çözemedım

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/33/5c/40/335c40b4d8d8b612c60903e72c5edae5.jpeg&t=0&width=480&text=1
Sosyal Medya - El İlanı - Broşür - Kartvizit - Katalog - İnsert - Logo - İlan - Kurumsal İlan - Poster - Afiş - Banner - Ambalaj Tasarımı - Kurumsal Kimlik - Cepli Dosya - Antetli Kağıt - Torba Zarf - Diplomat Zarf - Bilboard - Cam Giydirme - Folyo - Foreks - Branda - Stand Tasarımı - Fuar Stand Giydirme - Roll-up - Kırlangıç Bayrak ve Yelken bayrak gibi bir çok tasarım çalışmasını sizin için hazırlıyoruz.
www.tolgaozavci.com
Sosyal Medya - El İlanı - Broşür - Kartvizit - Katalog - İnsert - Logo - İlan - Kurumsal İlan - Poster - Afiş - Banner - Ambalaj Tasarımı - Kurumsal Kimlik - Cepli Dosya - Antetli Kağıt - Torba Zarf - Diplomat Zarf - Bilboard - Cam Giydirme - Folyo - Foreks - Branda - Stand Tasarımı - Fuar Stand Giydirme - Roll-up - Kırlangıç Bayrak ve Yelken bayrak gibi bir çok tasarım çalışmasını sizin için hazırlıyoruz.
www.tolgaozavci.com

Arkadaslar sabit 92/8 hiz aliyorum ama geforcenow hiz testinde 14 mpsyi gecmiyo hiz acaba bunun cozumu varmidir telekom yurtdisi cikis hizini kisitliyomu
Mrb arkadaslar 100 mps internet hizim var ama download yaparken oyunu saniyede 1 mps ile indiriyor bazende 10 mps ile indiryor acaba sorun ne olabilir ethernet baglantisi ile kullaniyorum
Arkadaslar netim bugun baglandi hat degerim 51 mps ama aldigim hiz 10 mps cikiyor modem tplink archer vr400 sorun nerde olabilir

Arkadaslar sabah mesaj geldi alt yapi calismasi tamamlanmstr diye ardindan sorgulattim alt yapim var portum vardi basvuru yaptim isleme aldilar aksam tekrar aradim kurulum ekibi icin bana beyfendi sizin orda alt yapi calismasi var isleme alamiyoz dediler bunlar ne kullaniyor acaba

Akrabamda 20 mps hizli aylik 150 tl odemeli superbox mevcut tahahut bitmesine 3 ay kaldi eve net baglattigi icin baskasina devretmek istiyor bu mumkunmudur
Yakinimda bu T7 kabin var ve kutumda yazanda 175 B-8 1-5 acaba ben bu kabinemi bagliyim
Uzun zamandir turknet kullaniyodum iptal ettrdm suan portum yok ttnet ilce mudurlugune basvurdum zamani belli dgl dediler hizimi sordum sistemde gorunmuyor dediler ama mileni ve extra nette sorgulatinca bu iki sonuc cikiyo acaba hangisi dogru gaziosmanpasa karayollari mahallesinde otryorum

Hakkında
Meslek: grafiker
İlgi Alanları: müzik,oyun,çizim,teknoloji,spor vs
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş = kontendoo 5*, ak27 5*,
Hakkımda:
demek istedigimi her zaman demişimdir
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 580
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 23.820 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.