Binbaşı
19 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
final maçımızı bu adresten izleyebilirsiniz.
2-0 öndeyiz şu an hadi bakalım

http://www.twitch.tv/baskentelektroniksporlar
iyi seyirler..
arkadaşlar merhaba dün bu ürünü aldım
http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B007HZD6IY/ref=redir_mdp_mobile/277-5345086-0871866?camp=1634&creative=6738&linkCode=as2&redirect=true

sarj falan ettim ama çalışmıyor kolda bir çip arabanın içinde bir çip var çip üstündeki kod numaralari farklı ondan kaynaklaniyor olabilir mi? kolda falan da sorun yok power ışığı yanıyor
edit: 7 win olduğu halde solo da silver 2 gözüküyorum.
kardeşimin 98 wini var silver 3'de bunun nedeni nedir?

dün logitech z506 ses sistemi aldım arkadaşlar. eve geldim kutuyu açtım bir de ne göreyim.naylona falan sarılı değil aletler tozlu pis ne bi kitapçık var ne bişey toplayıp atmışlar. neyse teknosa bu kullanırım dedim bi açtım bir hoparlör patlak..
bugün geri götürüp yenisini istiycem nasıl bir yol izliyim direkt pislik yapmayı düşünüyorum
3 gündür bu sekilde kullanıyorum arabayi yikatiyorum şimdi birazdan lastikciye gitcem buna yama falan olur mu olursa masrafı ne olur?
Hafta sonu aracımla ankardan istanbula gideceğim.Benim için ilk olucak daha önce otobüsle falan gitmiştim.

Yolda nerelerde durulur neler yapılır nerde ne yenir meşhur birşeyler varsa tecrübeli abi-arkadaşlarımdan önerileri bekliyorum.

Bir de otobanı kullanacağım için HGS olayı nasıl işliyor tam bilmiyorum.Önceden Zonguldak'a gitmiştim.Kredi kartımda dıt özelliği vardı oradan okutup geçmiştim.Yine aynı şeyi yapabilir miyim?

teşekkürler
forumdaslar bu forumda aktif olan bir arkadaşımin bugün dogum günü. Eski sevgilisini falan sayikliyor sürekli kız hollandaya döndü falan anlatırım bi ara sizden ricam doğum gününü kutlamaniz yalnız olmadığını görsün. ben başlıyorum.

iyi ki dogdun hikmet :)
Arkadaşlar projem için böyle bir araştırmaya ihtiyacım var.

20-25 kişinin yazması yeterli olacaktır.Teşekkürler iyi yıllar
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Otomobil
Mercedes
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Notebook
Toshiba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.847
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 43.818 (Bu ay: 364)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.