M

Yüzbaşı
09 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Askerdeyken yabancı şarkı çalan tv kanallarının birinde bir klip izliyordum fakat şimdi şarkının ve şarkıcının adını hatırlamıyorum. O günlerde not almadım, şu anda bile o kanalların birinde parça çalıyordur. Lafı uzatmadan klibi anlatayım ben size. Klipte sarışın veya esmer bir erkek arkasında sarışın bir hatunla motor sürüyordu. Motorcu elemanların arasından motorlarıyla geçiyorlardı. Klibin sonunda yanlış hatırlamıyorsam kaza yapıyor olabilirler. Şarkıyı söyleyen bayan veya erkek. 2016 yılı Şubat'tan Nisan sonuna kadar şarkı ara ara kanalda çalıyordu. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar geçen gün ablam kendi telefonunu bana hediye etti. İlk kez android işletim sistemli bir telefona geçiş yaptım ama Xperia Z ile ilgili çözemediğim birkaç sorun var. Umarım yardımcı olabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.

Birinci sorunum telefonu ablam bana verdiğinde rehberindeki kişilerin duruyor olmasıydı, hepsini sildim. Kendi numaralarımın ise "Kişileri İçe Aktar" ile telefon rehberinde gözükmesini sağladım. Fakat mesaj göndermek için kişi listesi açıldığında benim rehberimdeki isimlerin yanı sıra ablamın arkadaşlarının numaraları ve bazı arkadaşlarının ise facebook e-mail adresleri görünüyor, bunları kaldıramadım listeden. Bu konuda yardım istiyorum.

İkinci sorun ise önceki telefonum N8'de arama geldiğinde telefonu ekranı aşağı bakacak şekilde ters çevirip zil sesini kesmiş oluyordum; fakat Xperia Z'de böyle bir özellik var mı, varsa ayarlardan mı veya nereden ayarlayabileceğim.
Arkadaşlar hediye olarak ipad 2 verildi bana ve hiç apple ürünü kullanmadığım için size birkaç sorum olacak.

İpad 2'nin Safari programından Facebook'taki oyunlara giremiyorum, acaba tarayıcı mı eksik yoksa flash mı yüklemem lazım, bir de office programlarından hangisini tavsiye edersiniz? Teşekkürler.. Son bir soru daha aklıma geldi. Kameranın çekim ayarı sabit mi yoksa değiştirilebiliyor mu?
Arkadaşlar, Atatürk'ün kendisine söylenen ters laflara verdiği, yerine oturtan cevaplardan oluşan bir kitap arıyorum. Kısa anılar şeklinde olabilir, içinde taşı gediğine oturtan cevapların olması yeterli. Cevaplarınızı bekliyorum...
Arkadaşlar symbian^3 için büyük türkçe sözlük programı arıyorum; fakat ne kadar arasam boş. Bulan, bilen bir arkadaş varsa makbule geçer, hatta makbulenin üstünde geçer. Eminim diğer arkadaşlara da yarayacaktır program.. Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar bir yere başvuru yapacağım fakat diploma notunu bilmiyorum. Transkript'in altındaki YANO/GANO mu diploma notu sayılmaktadır? Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar bu telefon hakkında bilgi istiyorum..Sağolun

Arkadaşlar Taxi 2 filminde köprünün üstünde polis araçları birbirine girerken fransızca bir parça çalıyor, sanırım akordeonla yapılmış bir parça; o parçayı çok aramama rağmen bulamadım. Parççayı Ekleyen arkadaşlara veya parçanın ismini veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
arkadaşlar elimde 7250i var fakat sim lock'u kırayım dedim şu siteye girip (http://nfader.z-host.ru/) imei yazdım fakat simlock u 10 haneli verdi.Yani renksiz nokia'ya uygun kod verdi.sizce bu telin imei numarası değiştirilmiş midir?yoksa site mi hatalı?

imei : 352955005610349
arkadaşlar bazı 3100 larda git menüsü hatalı oluyor.Git menüsüne girince telefon kapanıp tekrar açılıyor.Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?Ayrıca rehberde arayan grupları'na girince telefonu bekleme menüsüne (tuş kilidi açık hali=bekleme menüsü) alıyor.Bunları nasıl düzeltebiliriz?
Hakkında
Forum İmzası:
----------
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 318
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.205 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.