Çavuş
17 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 153 (Bu ay: 0)
Gönderileri
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi?..
Varsa anlayan arkadaş yardımcı olabilirmi? bi videodan alacağım görüntüyle kısa bi gif istiyorum.
Oyun oynarken bi anda ekran kitlendi yaklaşık bi 30 saniye öyle kaldı..Sonra ardından ekran düz gri renk oldu...Pcyi resetledim,açılmadan önce(kullanıcı seçme bölümü)' ne gelmeden önce microsoft'un simgesi ekranında donuyor artık.3 dakika gibi bi süre bekletip tekrar reset atıyo ve bu ekrana yönlendiriyo.Şuan onboar'da kullanıyorum makineyi.Anlayan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?..

Sennheiser CX-380 Sport II Kulakiçi Kulaklık

Özellikler;

*Bas'a dayalı stereo ses için, yüksek performanslı dinamik sürücü sistemi
*Ergonomik dizaynı ve çeşitli büyüklükte kulaklık adaptörleri sayesinde, kulak kanalına kişisel uyum(paket içeriğine dahildir)
*Mükemmel, pasif çevre gürültü izolesi
*Ter ve suya dayanıklı
*Kolay kullanım ve taşıma için kablo klipsi
*MP3, iPod, iPhone, CD oynatıcı ve taşınabilir oyun sistemleri ile uyumludur.(iPod ve iPhone Apple Inc.�in ABD ve diğer ülkelerde tescilli markalarıdır.)

Teknik Özellikler;

Frekans Aralığı : 17 Hz � 21 kHz
Kablo Uzunluğu: 1.2 m
Empedans: 16 Ohm
Ses Basınç Seviyesi(SPL): 113 dB

Sennheiser MX-90

Ana Özellikler

Üst Seviyede Kaliteli Stereo Kulaklık,

Karışmaz Kablo Yapısı,

Güçlü Bas ile Zengin Ses Deneyimi,

Ergonomik dizayn Rahatça Uyum,

Asimetrik kablosu sayesinde rahat kullanım,

Frekans 18Hz - 22kHz

Kablo Boyu 1,2 m

Empedans 64 Ohm

Hassasiyet (Sound pressure level (SPL) 117dB (1 kHz, 1 Vrms)

Jak tipi 3,5 mm stereo

Kapsül tipi Dinamik

.
Almanyadan protein tozu getirteceğim bu iki marka arasında kaldım.Optimum iyidir diyolar tavsiye eden çokta,muscletech'ide nette gezinirken gördüm ve fiyat olarak en pahalısı.Bilen yada kullanan varsa tavsiye edebilir mi?

1 ay önce yükledim 2011.. daha önce 2010 oynadıgım için çok alışmıştım.. otomatik pasa. ama bir türlü alışamadım ben bu 2011'e hatta çok fena sinirlendim maç yaparken.çıkıp sildim oyunu,bi ton küfür ettim.Nedeni ; neden 2 seçenekli sunmadınız,yani tmm pas ayarını kendin yapabilirsin,pas hızını ve yönünü ama 2010 daki gibi otomatik seçeneğini niye koymadınız...Belkide vardır ben araştırdım ama bulamadım,bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi arkadaşlar?
Başlıkta söylediğim gibi.slogan bulmam lazım.Ekibimizin adı Atlantis Organizasyon. Kuşadasındaki otellere show ve animasyon vs. etkinlikler sunuyoruz.Ekibin adı Atlantis Organizasyon.Tavsiyesi olan yazabilirmi? Konuyla alakasız saçma şeyler yazacaksanız hiç yazmayayın arkadaşlar.başka konulara ayıralım onları.
l
s.a arkdaslar.

mesaj yazacagim konuya resim koyamiyorum.resim yukle simgesine tiklayinca su hatayi verior :

Microsoft VBScript runtime error '800a000d'

Type mismatch: 'SQLSafeInput'

/upload/upload.asp, line 9

sorunu bilen vars yardimci olabilir mi?
Hakkında
Forum İmzası:
Intel i7 4790k | Msi Gaming 9 AC Z97 | Gskill Trident-Z Xmp DDR3 2x8 16GB 2666mhz | Zotac Gtx980 Ti Amp Extreme | Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme | Samsung 850 Evo 500 GB SSD | Asus Xonar Essence Stx II 7.1 | Evga Supernova 1000W T2 | Cooler Master HAF-X 942 | Asus 24" VG248QE |
Forum İkinci El İmzası:
Intel i7 4790k | Msi Gaming 9 AC Z97 | Gskill Trident-Z Xmp DDR3 2x8 16GB 2666mhz | Zotac Gtx980 Ti Amp Extreme | Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme | Samsung 850 Evo 500 GB SSD | Asus Xonar Essence Stx II 7.1 | Evga Supernova 1000W T2 | Cooler Master HAF-X 942 | Asus 24" VG248QE |
Hakkımda:
fikri hür, vicdanı hür...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 452
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 12.483 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.