Teğmen
09 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar şirinevlerde moto demir adında bir dükkan.sattıkları motorları servise göstermeden sakın almayın.buraya yazıyorumki belki ordan alışveriş yapacaklar olup internetten arastıran olursa bu yazıyı okuyup geri çekilirler.kesinlikle ordaki arkadasa güvenmeyin çoğu dediği yalandır.kendim ordan hiç bir yere göstermeden sözüne güvenip motor aldım motor kazasız ve mekanik bir sorunu yok dedi inandık esnaftır diye.motoru satın aldım aldıktan sonra honda servisine götürdüm ve motorun şasesinde kaynak oldugunu motorla çok oynandıgını km nin orjinal olmadıgını vsvs söylediler ve honda servisine binmek için aldığım motoru ikinci gün götürüp bir dünya masraf yaptım ve hala baya masrafı var.aldıgım arkadası arayıp böyleyken böyle dedim ve geri vites yapmaya basladı ve olayın içinden kendini sıyırmaya çalıştı.hatta serivin dediklerinin yalan olacagını bile söyledi bende senin için iyi bir referans olmıyacam dedim olayıda 3 kuruş motor için çok büyütmek şstemedim kalabalık bir sülaleyiz ve olay büyüdümü sıkıntıda büyür.bu adamlara dikkat edin ben parayı çöpe attım siz atmayın.sahibindende üyelik adıda bu kişinin esnaf cemil dir yardımım bir kişiye bile olsa kardır saygılar
PAZARTESİ BİR ARAÇ BAKICAM VE SERVİSE GÖSTERİCEM YANLIZ ŞÖYLE BİR DURUM VAR ARACIN PLAKASI 99 YILINDA ÇALINMIŞ 98 MODEL BİR DOĞAN A AİT BÖYLE BİR DURUM OLABİLİRMİ YANİ ÇALINAN ARACIN PLAKASI DAHA SONRA BAŞKA ARACA VERİLEBİLİYORMU?
BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN BENİ AYDINLATSIN TŞKLR
Arkadaslar yardımcı olacak varsa sevinirim.hdmı dan bagladıgımda tv sinyal yok diyor.civga kablosuyla bağladığımda(kabloda ıkı secenek var konuya hakim arkadaslar anlıcaktır bir tv birde hdmı)goruntu alıyorum fakat tv sekmesınde calışıyor ama goruntu 480 p de çöUnurluğü yükseltemıyorum goruntu atarlarını sıfırladım olmadı başka bir yontemı varmıdır yoksa cihazmı arızalıdır
eski işlemcim e2220 şimdi kullanacağım ise e8200 c2duo fakat işlemciyi takıyorm ve floopy veya cd istiyor cd yi takıyorum ingilizce yeniden başlatınca sistem geri gelecek diyor fakat tekrardan cd istiyor ve pc açılmıyor ne yapabilirim
Hakkında
Meslek: fotoğrafçı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 761
İkinci El Bölümü Mesajları: 545
Konularının görüntülenme sayısı: 70.371 (Bu ay: 158)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.