T

Çavuş
07 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 233 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese selamlar P10 panele 0-99 sayıcı yapmak istiyoruz? İleri geri ve sıfırlama butonlarını ayarlayabilmemiz mümkün müdür?

2. bir konu yukarı da yazdığım işlem olmaz ise tablet ekranı kullanılarak arduino ile ileri geri sıfırlama butonlarıyla 0-99 sayıcı yapılabilir mi?

Bu konu da desteklerinizi bekliyorum ilgileneler için şimdiden çok teşekkürler :)
Herkese selamlar yeni bir laptop aldım 2. el temiz bir format atmak istedim bu arada içinde ki 1tb hdd yi çıkarıp ( masa üstü bilgisayarımı parça halinde satıyorum o sebeple laptop aldım ) dün parçalayıp sattığım masaüstü bilgisayarımın ssd sini bu laptopa taktım. Windows 10 ekranına geldiğimde hangi sistem kurulsun diye bir seçenek sormuyor bana ileri ileri diyip windows kurma işlemini bitirdiğimde Windows 10 Home Single Language kuruyor eski hdd ye çıkarmış olmama rağmen ve 2-3 gün önce aynı flashtan windows 10 pro kurmama rağmen bir türlü win 10 pro kuramadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Laptop; acer e5-575g-52n4
Herkese selamlar bu sabah bilgisayarı mı açmak istediğim de bilgisayar açılmadı 4x4 16gb ram mevcut hepsi gskill 1600 mhz sonrasında ramlarden iki tanesini söküp denedim yine açılmadı tek tek denedim yine açılmadı daha sonra 2 adet taktım bu sefer açıldı ama bilgisayarı kapattığım zaman ve yeniden açmak istediğim zaman ramların yerini değiştirip 5-10 kez değişim yaptıktan sonra açılıyor ramleri başka bir bilgisayarda denedim hepsi çalışıyor sorun anakarttan kaynaklanıyor ama bazen açıp bazen açılmamasının sebebi ne olabilir? Teşekkürler.
Galax GeForce GTX1070 8GB 256Bit GDDR5 EX O.C Sniper Black Extreme Overclocked Ekran Kartı 2398.98TL internette dolaşırken gördüm sizlerle paylaşmak istedim :)
https://www.teknobiyotik.com/galax-gtx1070-8gb-256bit-gddr5-ex-o-c-sniper-black-extreme-overclocked-ekran-karti-70nsh6dhm9es.html
herkese selamlar elimde yazdığım sistem var bazı oyunlarda düşük fps aldığım için ekran kartını yükseltmek istiyorum kullandığım ekran kartı r7 200 serisi ekran kartı bu kartı çıkarıp yerine gtx 1050ti alırsam sıkıntı yaşar mıyım sizce? teşekkür ediyorum herkese iyi forumlar
Herkese selamlar iyi forumlar Makasmatik adlı 1 lira ile çalışıp ipe bağlı olan hediyeleri düşürmemiz için geliştirilen makinalardan satın aldık bunun yanında ( 1 lira ile çalışan bilardo langırt box imalatıda yapıyoruz ) bu açıklamayı neden yaptım bilmiyorum neyse konumuza dönecek olursak bu makasmatik adlı makinaya ne gibi hediyeler koyabiliriz? insanların ilgisini çeken şeyler olsun istiyoruz benim aklıma gelen g300s tarzı bir mouse o civarda bir kulaklık yani ortalama bu fiyat aralığında ve 10-20 liraya olan kulaklık yada mouse tarzı şeyler koymak istemiyoruz cafcaflı gözüksün istiyoruz biraz. Ayrıca diğer makasmatiklerde ki gibi kalınca ip de yapmıyoruz misina kullanıyoruz yani tek kesimle kesinlikle ip kopuyor düşünceleriniz benim için önemlidir şimdiden herkese teşekkür ederim )
..
silinebilir teşekkürler.
herkese merhaba msi gaming 970 anakartım arızalandığı için garantiye gitti ve elimde bulunan işlemciyi sattım şuanda elimde yukarıda yazmış olduğum amd athlon x4 630 işlemci bulunmakta bir kaç gün içerisinde gidip anakartı teslim alacağım bu işlemci ve anakart birbirine uyumlu mudur? sadece açlışıyor mu diye kontrol etmek istiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ürünün garantisi var servise göndersem büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler ama ücretiyle yaptırmak istesem servise yine gönderirler mi ve bana ne kadara mal olur bilginiz varmı yada direk msi ın servisine ni göndermeliyim nereye göndereceğimide bilmiyorum açıkcası acilen yardıma ihtiyacım var
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 83
Konularının görüntülenme sayısı: 17.283 (Bu ay: 227)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.