Yarbay
28 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
54 üye
Görüntülenme
Toplam: 302 (Bu ay: 3)
Gönderileri

https://store.steampowered.com/app/892970/Valheim/

Oyun erken erişimde, 500 MB civarı boyutu, 32 lira da ücreti var.
Boyutları ve erken erişim olmasına rağmen o kadar hazır görünüyor ki, oyun tamamlandığında neler olacak düşünemiyorum.
Oynayan varsa beraber oynayabiliriz.

Bu arada çağ atlama işleri nasıl oluyor ? Tezgah seviye 3, huş ağacı kesmek için bronz başta gerekiyor sanırım, bunu nasıl yapacağız ?

Ayrıca Eıkhtr mıydı, onu çağırdım, çağırmaz olaydım, eve kaçtım ama evi köyü yıkıyor, kendisi gelmese hayvanları gönderiyor, kendisi de haftada bir kaç kez ziyaret ediyor.
Nasıl öldüreceğim bunu, ateşli ok iş görür gibi ama çok az can alıyor.
Rehber:
Link
Ps5, PC de kullanılacak, malum oyun ve 4K film, video için hangisini önerirsiniz ?
Merhaba Arkadaşlar,

PS5 ve 4K içerik için monitör alacağım ve seçenekleri belirledim. Sizce hangisini almalıyım? PC' ye ve PS5' e bağlı olacak, sistemim (i7 2600K,Gtx970, 16GB Ram) bunun için yeterli değil, 1080p' de devam ederim.

* Bunlara eklemek istediğiniz, öneriniz olursa onları da alırım.

27-inç.

LG 27UK650

LG 27UL500

28-inç

ASUS TUF VQ289Q

32-inç

SAMSUNG 32" UR590C

ViewSonic VX3276-4K-MHD
Dostlar ps5 için monitör bakıyorum, 27 inç düşündüm ama 27’ de 4K nasıl olur bilemedim. Şu an 27’ de 1080P kullanıyorum, bu boyutta 4K ‘ nın zevkine varabilir miyim bilemedim.

30-32 4K iyi bir monitör göremedim, şimdilik elimde olanlar bunlar.

Viewsonic VX2786

LG 27UL550
Merhaba Beyler,
4K ile işim yoktu ama 4k 60 fps çeken bir drone alınca keyif almak için 4k monitör ihtiyacı hasıl oldu, ve bolca 4k içerik tabi.
Sistemim eskidi artık, i7 2600K, GTX970, 16 Gb ram şeklinde. .Bu monitörlerde oyunları yine 1080p ' de oynamak istersem alt üst bant oluyor mu?
Teşekkürler.
Merhaba Beyler.
Mavic Mini siparişi geçmek üzereyim. Nereden alınmasını tavsiye edersiniz?

edit: air 2 sipariş edildi.
Günaydın arkadaşlar.

Otomatik araç bakıyorum, 2014 Clio buldum, bu aracın kronik sorunu, hatası, sıkıntısı var mıdır?

Alınır mı?
Jazz 80 binde, temiz, iki lokal boya var, joy versiyon, (Fun olaydı direk jazz derdim sanırım) 59 bine anlaştım.

Birde 53 binde Polo var, 64 bin lira, daha iner mi bilmiyorum.

5200 lira boyasız dolu onarımı (serviste), 500 çizik onarımı, 300 küsür ayna kapağı denmiş.

Jazz ‘ ın i-shift olması can sıkarken, polo’ nun meşhur. DSG’ sinden de korkmuyor değilim.

Hangisi alınır bunlardan?

Bu arada faizde düşüyor, beklemek mi lazım acaba?
Beyler iş yerinde 2011 Honda Jazz var, 61.5 demiş, 58 dedim, olacak gibi de şanzıman kafama takıldı. Memnuniyetsizlik yarattığından 2012 de CVT ‘ ye döndü diyen var, beğenmeyen var, tutmuyor diyen var.

Araç 83 binde, beyaz, sunroof, cam tavan yok, i-vtec motor, sol ön ve arka çamurlukta lokal boya var.
2011 jazz alınır mı arkadaşlar, araba temiz, rengi güzel, sadece i-shift şanzıman olayına takıldım, 2012’ de CVT ‘ ye geçiyorlar, acaba tutulmadı mu bu seri, model?

İshift de kötü değil elbette ama cvt olsaydı araç içime sinecekti.

60 bine alabilirim, 59’ a iner mi bilmiyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Asus P867 Deluxe || Intel Core i7-2600K - Noctua NH-D14 || 2x8GB G.Skill RipjawsX CL9 DDR3-1600 || Asus GTX970 ROG STRIX || Corsair SSD 120 GB || Western Digital Caviar Black 1 TB || CM HAF 912 || Corsair HX 850W PSU || 27" Wiewsonic VX2739WM || Razer Lycosa || TT Black Element || Roccat Kave || X-Fi Titanium HD
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Otomobil
Renault
Takım
Fenerbahçe
Tablet
İpad 4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19.564
İkinci El Bölümü Mesajları: 269
Konularının görüntülenme sayısı: 2.169.483 (Bu ay: 8.505)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.505 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.