Yarbay
22 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 206 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Evet arkadaslar 45watt kanal gucune sahip pm6007 stereo modunda denon x4400h dan guclu mudur?

Bu oyun haftasonu bedava dendi ama neden indirilecek bir buton yok psnde sadece sepete at cikiyor

Selamlar arkadaslar , basimdan gecen bizdehesapli.com tecrubemi sizlerle paylasmak isterim. Bu firmadan urun satin olacak arkadaslara da bir fikir vermis olur.

Athlon 3000g model bir tray islemci satin aldim. 1 gun sonra kargo tarafima ulasti. Paketi actigimda islemci pinlerinin kirik oldugunu gorup kendileriyle fotograflari paylasarak iletisime gectim. Urunu geri gondermemi istediler ve yurtici kargo ile anlasmali kodlarini paylastilar.

Daha sonrasinda beni arayarak urun bana gelirken yolda hasar aldigini ve tutanak tutuldugunu ve bu bilginin benimle paylasilmadan urunun bana teslim edildigini kargo sirketinden bilgi alarak ogrenmisler. Gayet ozensiz sekilde paketlenmis bir tray islemciden bahsediyoruz.

Sonuc olarak gonderdigim bu urunu teslim almayip (durumu bile bile) tarafima iade edip gidip hakkimi hakem heyeti ile aramami ilettiler. Urunu hem gonder diyip hem de urun hasarli diyerek teslim almamak , zaten urun siz bana gonderdiginiz asamada hasar almis ve bunu bilerek geri gonder diyip urunu teslim almiyorlar. Guzel tezgâh.

Kendi sorumluluklarinda olan hasar almis bir urunu cok guzel bir sekilde bana yikmis durumdalar.

Sonuc olarak 500tl lik bir islemci icin ben ve cevremdeki olayi bilen, daha once kendilerinden alisveris yapmayan potansiyel musterileri de kaybetmis oldular. Kitalar arasi (Amazon , newegg gibi firmalar) paket hasarli gelmis, kullandigim urunden memnun degilim demenizle aninda degisim , iade hatta urun sizde kalsin ozur dileriz biz size yenisini hemen yolluyoruz seklinde hizmet veren firmalari tecrube ettikten sonra neden uzun suredir TR icerisindeki bu tarz firmalardan alisveris yapmadigimi yeniden hatirlamis oldum. Kendilerine buradan tesekkurlerimi sunuyorum.

Hem amd hem nvidia ekran ksrtinin takili oldugu bir sostemde oyun oynamak istediginizde hangi ekran kartini primary olarak atayabilme ozelligi var midir nasil yapilir?

Evet arkadaslar cold war zombies oynayanlar var ise birlikte oynayabiliriz

Malum oyun indirime girdi arkadaslar fakat tavsiyeniz dogrultusunda xbox series x ' e mi alsam yoksa pc ye mi karar veremedim. Pcde rtx 2080 ekran karti mevcut ve monitor 1440p muhtemelen hersey ultrada 50fps vs gorurum. Ote yandan dynamic 4k ile sabit 60fps xbox versiyonu

Fiyat olarak xbox 200tl daha fazla tavsiyeniz ne olur

Arkadaslar rtx 2080 li bir pc sahibi olarak xbox series x alinir mi ? Bir anlami var mi? Tavsiyeleriniz nedir?

144hz 2k monitor mevcut xbox almak yerine 60hz 4k bir monitor almak daha mi mantikli olur? Pc icin bir upgrade anlaminda.

Arkadaslar fifa 21 full screen moda alinca takilma yapiyor gibi oluyor tam smooth gitmiyor oyun

Ama windowed mode acinca hic bir sikinti yok. Daha once de yoktu bu sorun ne tavsoye edersiniz?

Arkadaslar yurtdisindan arkadasim gelecek ve 10 saat gibi bir surem var karar vermek icin

Oneplus 7 pro 500$ Sprint + GSM LTE Unlocked bu telefon burada kullanilabilir mi? Bazi telefonlarda mesela oneplus 8 icin gsm+cdma unlocked yaziyor. Baz almamiz gereken hangisidir?

Oneplus 8 675$ gsm+gdma unlocked

Hangisi tercih edilmeli?

İmei atma islemi bu cihazlarda yapilabiliyor mu acaba?
Versiyon 4.5.2 ye yukselttikten sonra sarji 10' ar 10 'ar dusuyor arkadaslar. Bundan once atiyorum yuzde 97 yada yuzde 66 kaldi gibi ara degerler belirtiyordu fakat bu 4.5.2 versiyonundan sonra %90 yada %70 kaldi gibi %10' luk dususler gosteriyor. Bu sizlerde de bu sekilde mi yoksa kulaklikda bir sorun mu var?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.432
İkinci El Bölümü Mesajları: 235
Konularının görüntülenme sayısı: 424.687 (Bu ay: 3.899)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 369 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.