Teğmen
05 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar az cok işi bilenler bu yazıcılarda tarayıcının "lamba ısınıyor" hatasına aşinadır bendeyse bu arızadan muzdarip 5 yazıcı mevcut temizleme vsvs kalıcı bir cözum saglamıyor ne yazıkk.bu konuda uygun yedek parca destegi saglayabilicek yada kalıcı cözüm önerisi olabilicek arkadaşların yardımını bekliyorum, ustalar bir el atın lütfen
Kurulum şifresi konusunda yardımcı olabılıcek varmıdır?
selam arkadaşlar bu sabah iş yerimizdeki ana bilgisayarın çalınmasından ötürü yarın gün içerisinde yenisini toplamış olmam gerekiyor

ana bilgisayar mega ve mıkro gibi muhasebe programları barındırıcak ve kendisi üzerinden 2 yada 3 pc bu programları kullanıcak tabi patronun günlük kullanımlarıda bu bilgisayarda olucak

her ne kadar butce onemlı olmasada kullanmıycagımız bir suru ozellıge bosa para vermek ıstemıyorum kaldıki gereksiz özellikler stabiliteyi olumsuz etkiliycekdir

ssd disk düşünüyorum boyutu önemsiz 128 yada 64 hatta 32 bile olabilir fakat hıc anladıgım ve tecrubem bulunmayan bır konu sistemde ise programlar geregi xp kullanılıcak veri güvenligi ve stabilite en büyük önemi taşıyor
konu hakkında tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum
anlamadıgım konu ve artık bu arastırma ısı benı fazlasıyla bezdirdi. bu konuda nilgi sahibi n arkadaşlar zaman ayırırsa cok sevinirim

Almak istedigim makinede ilk şart tamamen otomatik çekimde kullanılıcak olması ailemle yada tatillerde işimi görücek, beni yormıycak , pil ve taşıma sıkıntı cıkartmıycak pratik bir makine istiyorum optik zoom ve video kalitesi heveslendigim diger özellikler yani olursa iyi olur

f70 beklentilerimi karşılıyor gibi gorunsede bu ürünün popüleritesinden dolayı hakkından fazla ederi oldugunu düşünüyorum birde bana sıfır yada ikinci el 200 - 400 aralıgında fiyat performans tavsiyesinde bulunursanız baya bi dertten kurtulmuş olurum

şimdiden teşekkür
selamlar ılk defa boyle bır durumla karsılasdım fıkrı olabılıcek arkadasların yardımıı beklıyorum

4 yada 5 ayrı saglam oldugunu bıldıgım cd okuyucu takmama ragmen yınede cd takın hatası alıyorum fakat aynı okuyucularla xp kurulumunda sorun cıkmıyor ısletım sadece wındows ortamında sorunla karsılasıyorum
elımde alttakı kablosuz setler mevcut yanlız hıc bırırın alıcıları mevcut degıl. yardım bekledıgım konular ıse baska alıcılar bunlar uyduralabılırmı, yada bunlara alıcı yapılabılırmı, yada bu alıcılar harıcden satılırmı

fıkırlerınız ıcın sımdıden teskkurler

logıtech mx5500
logıtech mx3200
logıtech ex110
logıtech lx710
logıtech S520
logıtech ALTO
logıtech wave

mx 5500 bluetoth oldugu ıcın sıradan usb bluetoth cıhazları tarafından goruluyor fakat sadece goruluyor baglansalar bıle ıslev yok
acer d150

bu cihaza güncel bir harita yükleyip calıştırabilicek bir arkadaş varmıi elbette emeginin karşılıgında bir bedel taleb edebilir.

yanlışlık sonucu hafıza kartını biçimlendirdik ve içerisindeki haritalar silindi. tpm elektronik garanti kapsamında yapılamıyacagını söyledi

kendim bir süre ugraşdım ama anlamadıgım için bir sonuc alamadım.

ayrıca bvurdan yapabiliceginiz her türlü fikir ve yardım önerisine de acıgım.
selamlar

iş geregi anadolu yakasına ait cadde ve sokak detaylarını gösteren bir harita bulmam lazım

ibb nin sitesinde cok uygun bir harita var yanlız bunu bilgisayarıma indirmem ve net baglantım olmadan kullanmam mümkünmüdür.

http://sehirrehberi.ibb.gov.tr/MapForm.aspx?&rw=35F&cl=274

yada elinde anadolu yakası cadde ve sokaklarına ait başka harita indirebilecegim site bilen varsa buda olur bu harita işimi yarı yarıya kolaylaştırıcak cünkü.yardımcı olabilicek arkadaş varsa cok sevinirim.

iyi günler
bu gün milyonlarcamızın piyangoyu tutturdugu,yani şu an var olan her bir insan için. İlk insanlıkdan bu yana varolmasının ihtimalini nasıl hesaplayabiliriz ?yani sormak istedigim

ortalama nesil sayısı * sperm sayısı = x x de bir =2007 de bizim olma olasılıgımız

Başka etkenler eklenebilirmi bilmiyorum, aşağı yukarı böyle bir formül çıkarabilirmiyiz sonucu ne olabilir?
Neden insalık tarih boyunca savaşlara mahkum kalmıştır? Bu güne kadar ki genel olarak yapılan tüm savaşların sonucunda insanlık ne elde etmiştir? Bu güne kadarki savaşlar ve yıkımlar olmasaydı bulundugumuz zamanın ne kadar ötesinde vede neden olabilirdik? Savaşların dünya nufusuna etkisi bu günün rakamlarıyla ne oranda olmuştur? ve savaşlar hakkında bilimsel yada yorumsal herşeyi paylaşırsanız sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.092
İkinci El Bölümü Mesajları: 827
Konularının görüntülenme sayısı: 115.720 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.