Yarbay
12 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar ,

Cihazım rootlu (Galaxy S6) , stock rom yüklemeye çalışırken basar basmaz sboot.bin yazısından sonra fail alıyorum . Bunun çözümünü bilen var mı ?

Tekli dosya denememde de çoklu dosyada da aynı hatayı alıyorum .

USB hata ayıklama açık .

Odin son sürüm yüklü , eski sürümlerle de denedim aynı .

Telefonda da SW REV CHECK FAIL (DEVICE 6 - BINARY 5) yazıyor ...

Edit : Stock romun ve odin in en son sürümünü indirip kurunca sorunum çözüldü , umarım aynı durumda olan arkadaşlara bir faydası olur ...
Selam arkadaşlar ,30-35 metrekare salonda daha çok ısıtma için bu ürünü almayı düşünüyorum , sizce nasıl olur ?

Lg Standart ES-W186K3A0 18.000 BTU

Soğutma(Btu/h) 17060 Isıtma(Btu/h) 19790
Arkadaşlar Tab 3 tablet ekran döndürmede bir sıkıntı yok fakat oyun içinde sensörle ilgili büyük problemler var . Kalibre etme gibi bir şansımız var mı ?
Arkadaşlar Tab 3 tablet ekran döndürmede bir sıkıntı yok fakat oyun içinde sensörle ilgili büyük problemler var . Kalibre etme gibi bir şansımız var mı ?
Şehir değiştireceğim ve gideceğim yerde Teledünya olmadığı için Ankara içi 16. ayı dolan Teledünya üyeliğimi devretmek istiyorum .

24 Ay Tahhüt süresi vardı ...

Teledünya ÜST Paket üyeliği ,

20 MB Sınırsız İnternet Paketi ,

59.5 Lira ödüyorum ...
Arkadaşlar böyle bir seçenek var mı ? Telefona root attım , fakat böyle bir olayı nasıl yapabilirim ? Marketten indirdiğim uygulamanın direk hafıza kartına kurulmasını istiyorum veya indirdikten sonra tamamını hafıza kartına atmak istiyorum ...
Arkadaşlar kablosuz olarak bilgisayar ile bağlanınca bir sıkıntı yok fakat son 2-3 gündür telefon çok yavaş bağlanıyor ve download hızı yerlerde . Nedeni ve çözümü hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim ...
Arkadaşlar yeni tablet aldım Samsung Tab 4 T232 tabletin dahili hafızası 8 gb fakat şu an sadece 3.45 gb boş görünüyor ... Hangi klasörün bu kadar yer kapladığını nasıl görebilirim ?
750 liraya kadar monitör tavsiye edebilirseniz sevinirim Hem pc hem ps4 bağlamayı düşünüyorum

Bu monitör nasıl ? Beklentilerimi karşılar mı ?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html
Arkadaşlar Ankara'da dişten ameliyat olup , sorun yaşamadığınız ve tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı ?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
REFERANSLARIMIN DIŞINDA Sorunsuz AlışVeriş Yaptıklarım : narayan (uncharted satıldı ) ,
dell1903 (prototype satıldı), 2_zen ( guitar hero metallica satıldı) , pardahun8(guitar hero les paul gitar satıldı), gu_ven-gencler (oyun takaslandı),SupremeXXL (dualshock 3 alındı),Kalavera (Little Big Planet alındı ), saidbaba (uncharted 2 satıldı),SE_GuRu (Ipod touch 32 GB alındı),Evrenup ( Final Fantasy XIII satıldı ) , pre 67 ( XBOX kol alındı )
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.651
İkinci El Bölümü Mesajları: 125
Konularının görüntülenme sayısı: 543.966 (Bu ay: 672)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 295 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.