Binbaşı
10 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri

2. el imei kayıtlı temiz ful kutulu buldum ama kararsızım. Bu fiyata önerir misiniz yoksa başka cihaz mı bakayım? Bu arada 8/128 modeli

Sram 3 vitesli bisiklet kullanıyorum. 2. ve 3. viteste ses sorunu var. Sanki pedalı geri geri çeviriyormuşum gibi ses yapıyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.
Regal 39R6010F modeline hiremco rt5370 wi-fi anteni uyar mı arkadaşlar?
Kızılötesi kumanda uygulaması arıyorum. Ancak cihazın kumandasını direk telefonun ir ledine tutup tek tek tuşları öğretebileceğim bir uygulama. Lg g2 nin orjinal kumanda uygulamasında vardı. Ama google playde bir türlü bulamadım.
Evdeki led tv ye telefonu yansıtmak için dongle almak istiyorum. Fakat telefonumdaki interneti kullanacağım. Bu şekilde telefondan belgesel kanallarını falan tv ye yansıtabilir miyim? Hangi cihazı önerirsiniz f/p olarak.
Internet alışverişine 30 tl. Saat 17 yi bekle

Edit: bi türlü resim ekleyemedim hatta bunun için dh mobil apk yükledim ondan da olmuyor
Size ozel firsat! Yapi Kredi kredi kartinizla Nisan ayinda toplam 250 TL harcamaya 25 TL, 500 TL harcamaya 50 TL Worldpuan hediye! Katilmak icin EVET yazip 4454'e gonderin. yapikredi.com.tr SMS almamak icin H yazin 4944'e gonderin.

Size de gelmiş olabilir.
Emektar s3 mini telefon kapandı telefoncuya verdim. Kısa devre var dedi yaptı. Fakat telefon kendi belleğini hiç görmüyor yani 0 mb gözüküyor. Sms bile alamıyor telefon. Geri götürdüm tamirciye 2 gün uğraştı ama yapamadı. Bilgisi olan var mı?
S5 ekran dokunmatiği alt tarafta 1 cm lik yer bazen algılıyor bazen algılamıyor. Ayrıca ekran alt taraftan kalkık ne ile yapıştırmak lazım?
Arkadaşlar satılık bi s5 var almayı düşünüyorum. Cihazın ekranın alt tarafında az biyer bazen dokunmuyormuş. Bu sıkıntı sonradan büyür mü? Ama bayağı hesaplı veriyor.
Hakkında
Forum İmzası:
ΛVΛRΛDΛM
Hakkımda:
64ec7eaf34fe02a873b08f491eea75f2_cropped_64.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.602
İkinci El Bölümü Mesajları: 271
Konularının görüntülenme sayısı: 246.279 (Bu ay: 954)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 902 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.