Teğmen
07 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği istiyorum. Sıralamam 4106. Önceki senelerde sırayla 5500 4800 ve 4390'la kapatmış. Sizce bu sene nasıl olur? Tutar mı? Daha ne kadar yükselir?
Merhaba arkadaşlar hedefim Boğaziçi'ydi ama olmadı. MF-4 sıralamam 4106 geldi. Sizce ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği tutar mı? Geçen yılki sıralaması 4390'mış. Sizce sonraki tercihe ne yazılmalı? İTÜ'ye pek sıcak bakamıyorum. Bilkent %50 mantıklı mı sizce?
Merhaba arkafaşlar, bu yıl mezun yılım. Ygs sıralamam 1k gelmişti. Lysde de düşmem diyordum ama sınav anında rahatsızlandım. Mat 36 37 geo ise 23 24 net gelecek gibi. Biliyorum daha fen var ama moralim alt üst oldu. Sizce fenle ne kadar toplayabilirim. Mf4 istiyorum.
Arkadaşlar yaklaşık 1200 TL civarı bütçem var. Çok zorlarsam 1500 olur ama fazla da zorlamak istemiyorum açıkçası. MTB düşünüyorum. 1.91 boyum yaklaşık 88 cm civarında bacak boyum var. Genel olarak inişli çıkışlı arazide kullanacağım için hidrolik disk düşünüyorum. Aslında aklımda Kron XC1000 geçiyordu ama bütçemi aşıyor. Uygun fiyata 2014 model bulabilirsem ona bakmayı düşünüyorum. Elim tamire mekaniğe yatkındır iyi kadrolu bir model alıp zamanla parçaları da değiştirebilirim ama çok da dandik donanım istemiyorum. Her türlü önerinize açığım.
Arkadaşla iPhone 6. Bugün fotoğrafların tamamını bilgisayara almak istedim ancak telefonu bilgisayara bağlayınca fotoğraflar saçma sapan onlarca klasörün içinde dağınık durumda. Aradığım fotoğrafları bulamıyorum yani. Pratik çözümü olan var mı? Android kullanırken ne güzel hepsi aynı klasördeydi. Telefona hükmedebiliyordum her konuda ama iOS'te telefon bana hükmediyor gibi
Biraz da pişmanlık duyuyorum açıkçası iOS'e geçtiğim için.
Merhaba arkadaşlar 100 liraya kadar çanta bakıyorum. Aslında aklımda Eastpak var. Şuan Markofoni'de indirimde bazı modeleri. Sizce bu model nasıl? Tavsiyeleriniz var mı?

https://www.markafoni.com/eastpak-ve-urbanears-postaci-cantasi-51-x-40-x-13-cm/urun/9276345/
Arkadaşlar henüz 18 yaşımı doldurmadım. Birkaç ay var. Sanırım otellerde yalnız kalamıyorum ancak 18 yaşını dolduran biriyle kalabiliyorum. Bilgisi olan paylaşabilir mi?


Mısırları hazırlayın
İyi günler, ne zaman izlediğimi bilmiyorum Türkçe pop şarkılardan birinin bir klibi vardı. Asosyal gencimiz bir kızla buluşuyordu ama kız çocuğu beğenmeyip bahane bulup kaçıyordu ortamdan. Daha sonra gencimiz spor falan yapıyordu. Sakal falan bırakıp imaj değiştiriyordu. Klibe taktım bu aralar bulmam lazım
Bir arkadaşa yollamam lazım. Şu madalyalı ilkokullu kız resmi lazım acil. Elinde olan varsa bekliyorum.
Hakkında
Konum: Denizli,Merkez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Mesaj Sayısı: 134
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 614
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 14.115 (Bu ay: 236)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.