Yüzbaşı
04 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Herkez katılım tarihini yazsın bilmeyenler için profil sayfasından bakıp öğrenebilirler.

Herkese İyi Forumlar

4 Eylül 2009 Teknoforum-bs Ahmet Yücel
Arkadaşlar Merhaba İzmirde oturan araç meraklıları için akşam saatleri buluşmalar yapmayı düşünüyorum

Dh nn düzgün bir kesimyle tanışıp kaynaşmış oluruz.Kendim Hondacı olduğumdan özellikle Honda ekibi olmasını çok isterim.Ama mühim olan tanışmak çevre edinmek ve kaliteli zaman geçirmek.

Katılmak isteyen arkadaşlar İsim Araç bilgilerini yazsın.

Yer ve Zamanı katılımcıların isteği doğrultusunda belrleyebiliriz.Ben yer olarak inciraltı Engelliler parkı olarak düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar

Ahmet Yucel Honda Accord(2005) 2.0Sport
Merhaba arkadaşlar bir soruk olucak

İ5 M480 işlemcili

HD 5650 1gb paylaşımsız ekran kartı

bir notebook kullanıyorum

işlemcim max 1066Mhz 8Gb ram destekliyor

Şuan 4Gb + 2Gb ram takılı ben 2gb lığı söküp bir 4Gb daha eklesem bana nasıl bir getirisi olur mu özellikle oyunlarda çok fazla oyun oynuyorum

Ram olarak CORSAIR 4GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 NOTEBOOK RAM

düşünüyorum
Arkadaslar merhaba SYM GTS 250i evo mu KYMCO Xciting 250i mi Yoksa 2008 Yamaha X-max250 mi

Sym ve Kymco bana çok büyük gibi göründü ama sanırım yakıtları daha düşük 2008 xmax inde biraz sorunları olduğunu duydum ama sonucta yamaha ve bagajı iki fullkapalı kaskı çok rahat alıyormuş.Sizce arasından hangisi en mantıklı

kullananlar yorumlarsa sevinirim.
Arkadaslar merhaba

Pc mde son bir haftadır sanırım bir virüs var ve çok sinir bozucu

Her seferinde farklı ve sacma yazılı program çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Oyunlarda vs cıkmıyor sistem bostayken nette sayfa okumak için yada film vs izlemek için bıraktığımda çıkıyor.Her seferinde isim farklı olduğundan soruu bulamıyorum.sistem bostayken ortalama her 5-10 dk arasında çıkıyor ve sinir bozuyor bunu ornek amaçlı koyuyorum dediğim gibi her seferinde farklı hatalar ama sistem çalışmasında kesinlikle hiç bir sorun teşkil etmiyor

Antivirüs kullanmıyorum tavsiye ve tarama tavsiyesi yapmayın Oyun ve uygulamalarda crack lerde vs sorun çıkarıyor

Arkadaslar babamın kullandıgı 9800 yere düsmüs simdi acılmıyor batayayı cıkarıp sarja yada pc ye takınca pc goruyo pil yok diyo pilide takıyorum acma tusuna basınca ekranda black berry yazısı gelip gidiyo ve acılmıyor lütfen yardım edin
Arkadaslar merhaba bir arkadaşım yurtdısından S3 getirmiş cihaza kendi tellerinden imei kopyalatmıs sorgulayınca iki tane imei no çıkıo hat felan suan calışıyo

fakat cihazın arka kamerasında beyaz dengesi sorunu var cihazın paketini biz açtık

FW si 4.1.9 kernel sürüm 3.0.13 1211 V46 yazıo acaba update yapsak duzelirmi bagzı basit yazılım sorunları da var

cihaza hangi fw ve kernel ı yüklemeliyim yuklersek imei düşermi yada başka sorun cıkarmı ve kamerası duzelirmi lütfen yardım edin Dediğim gibi imei no klon klonlanan telefon bizde suan arama mesaj vs sorunu yok
Arkadaşlar elimde bir emektar var işte özellikleri

U8798R01 + Anakart

2 Gb Kingston DDR Ram

512 Mb Axle 6600 GT GDDR2

Maxtor 80 Gb + Seageate 80 Gb 2 tane hdd ve bu hdd ler çok yaşlı kim bilir kaç format gördü

Creative Sound Blaster 7.1 Eski bir ses kartı ve Ethernet kartı

400 W dandik bir psu Neostar

Sistemin stabil olmasını ve en azından basit bir Htpc pc donanımı kadar performans vermesini istiyorum zaten istediğim gibi olursa sadece nete girmek ve film izlemek için kullanıcam işin ilginç tarafı hdmi girişi yok fakat tv me 1080 p üzerinden bağlı gerçi kasıyor ama

Şimdi buna W7 mi kurayım Yoksa W8 mi Xp ile W7 aynı performansta ikiside full hd filmlerde takılmalı ama bagzen super calışıyor kesinlikle ısınmayla alakalı değil Cpu max 38 gpu max 45 derece yi gördüm sisteme sadece basit bi iki program ve htpc amaclı xbmc yi kurucam oneri ve yorumlarınızı bekliyorum
Arkadaslar konu forumda ilk değil ama bende yaptıktan sonra konuyu açmak istedimOlay basit Tip231 Kondansator ve 3.5 jack kullanıyoruz ben bunları bozuk lan usb hub ın içine kurdum

buyrun ss ler

Bu resim forumdan alıntı arkadasların cok faydası oldu

12 V Adaptör

Bozuk Hub

Biraz Dağıldım

Önce kesiyorum

jack bağlandı

Lehim İşlemleri

Burada Usb Çıkışlarına Led bağlıycam bu sayede istediğimde sökebilicem

Ve Sonnn

Sıra Edifier S330 D nin Speaker laına Led döşemeye

Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: PC Mod Oyun Konsolları Arabalar Tablet-Telefon
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
packard bell
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSP
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
World of Warcraft
Steam
Cs 1-5
TV
Philips
Ses Sistemi
Edifier
Tablet
iPad Mini
Tablet
Mobee
Notebook
Packard Bell
PSN ID
psn
Xbox Live GamerTag
Xbox Live ID
Game Center
Game Center
Motosiklet
Honda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.028
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 51.156 (Bu ay: 275)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 318 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.