Yüzbaşı
27 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
358640 Gün Cezalı
357504 gün 15 s. 8 dk. kaldı
Gönderileri
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi "Disk Temizleme" problem yaşıyorum.

SS'de kırmızı renkle çerçeveye alınmış kısım silinmiyor devamlı aynı 3gb yer kaplıyor ne yaptıysam bir çözüm bulamadım.
Merhaba, Taktik ekranında sıralama problemi yaşıyorum eskiden "mevki/rol/görev" sekmesinde seçili oyuncu dışındaki oyuncular pozisyonuna göre sıralanıyordu ama şimdi maalesef sebebini bilmediğim bir şekilde seçili olmayan oyuncular pozisyonuna göre sıralanmıyor.

SS lere bakarsanız anlatmak istediğim sorunu daha net anlarsanız.

Bu SS te "mevki/rol/görev" sekmesi seçili ve altta dikkat ederseniz seçili olmayan oyuncular pozisyona göre sıralı değiller.

Bunda ise "mevki" sekmesi seçili böyle olunca as kadro için seçtiğimiz oyuncular ile seçili olmayan oyuncular karışıyor maalesef.

Benim için gerçekten can sıkıcı, eğer bu sorun ile karşılaşan ve düzelten varsa buradan paylaşırsa sevinirim.
Hazır giyim satışı yapan bir mağaza için kullanımı kolay bir yazılıma ihtiyacım var, yardımcı olan herkese teşekkürler.
Oyunda yeni sayılırım (42 level) biraz araştırdım ama multiplayer için bir topluluk vs. bulamadım.

Benim gibi kasacak arkadaş arayan varsa özelden yada buradan yorum bıraksın.
Başlıkta da belirttiğim gibi wow oynarken 5-10 dk da bir masaüstüne atıyor, bir çok yöntem denedim (game booster, ekran kartı temizliği fanlar vs.), bir türlü çözemedim.

Başka oyunlarda sorun olmuyor sadece wow'da oluyor çözemedim gitti.

işl. sistemi: w10 64 bit
işlemci: i5 4670k
ekran kartı: gtx 680
ram: 16 gb.
anakart: gd-65 z87 chipset

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Evet arkadaşlar oynayan varsa burada toplanalım.

Steam'den ekleyebilirsiniz: "Xaxas" ayrıca beta key paylaşımlarınızı bu konu üzerinden yapabilirsiniz.

Merhaba,
Benim 5.1 kulaklığım var ve birde 7.1 ses kartım var, ben ses kartıma (3 kablo var yeşil, siyah ve turuncu bunları uygun yuvalara takıyorum) kulaklığı bağlıyorum sorun yok ama kulaklığımdaki mikrofonu bağlayınca (cızırtı oluyor cızırtı genelde mouse hareket edince yada mouse'a tıklayınca oluyor birde oyun vb açınca oluyor) bildiğim tüm yolları denedim hatta başka ses kartlarında da denedim (3 farklı 5.1 ve 7.1 ses kartları) bu cızırtı kesilmiyor yalnız şöyle bir garip durum var onboard ses kartına bağlayınca cızırtı olmuyor hayır nasıl saçma bir sorun inanın hiç bir yerde böyle benzer sorun yaşayan bulamadım.

Daha önce bir ses kartımı (forumda konu bile açmıştım bununla ilgili) sırf sorunu bulamadım diye arızalı olduğunu düşünerek iade ettim :S
Merhaba, nette araştırdım bir kaç çözüm önerisi buldum ve denedim ama bir türlü oyunu stabil bir şekilde çalıştıramadım.

Sorun, oyun simgesini tıkladıktan sonra oyun açılır gibi oluyor ama sonra tekrar masaüstüne geri dönüyor, ben daha sonra netten araştırdığımda yönetici olarak çalıştıp açtım oyunu ama bu seferde 1-2 dk. sonra oyun donuyor iyi derecede İngilizce bilmediğim içinde pek detaylı araştıramadım ama hata kayıtlarına geçen sorun aynen bu "error:cef_context.cc(423)] no localized string available for id 16503" şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Merhaba, "Razer Blackwidow" marka klavyem var, dün kuzenim biraz oyun oynamak istedi bende müsaade ettim ve daha sonra pc başına geçtiğimde klavyemin rakam tuşlarının (num pad değil) örn. "1" e basıyorum "14" basıyor şeklinde değiştiğini fark ettim, -
biraz araştırdım fakat sorunlar genelde harflerin değişmesi ile ilgiliydi bu yüzden ayrıca bir konu açmak zorunda kaldım.

Daha önce bu sorun ile karşılaşmış yada bu durum hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Türkçe yama yükleyeyim dedim yüklemez olaydım oyun açılmıyor ne yaptıysam açamadım silip tekrar yükledim yinede açılmıyor.
Hakkında
Meslek: Sigorta
İlgi Alanları: ikinci el sıcak fırsatlar
Sistem ve Tercihleri
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
World of Warcraft
Cragtar
Steam
Parqual
TV
Panasonic
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.224
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 41.670 (Bu ay: 229)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 253 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.