F

Yüzbaşı
25 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Samsung 32B651 televizyonum power düğmesine basınca geç açılıyor. önce kırmızı ışık yanmaya başlıyor, geçte olsa görüntü geliyor. Bu sefer ses takıla takıla usb aygıt güç yüklemesi diye ekranda yazı çıkıyor. son olarkata pıt pıt pıt gibi sesler çıkartıp normal yayına geçiyor. Bunun sorunu nedir? Ne kadar tutar?

Merhaba
Eba için eski webcamimi buldum. Trustın sitesinden driverıda buldum indirdim.
Ama hata aldım. Şirketteki it uzmanına sordum. Eseti kaldır olur dedi. Olmazsa dedim salladı.
Ki eseti kaldırdım denedim gene olmadı. Hata mesejının çözümünü bilen varsa çok sevinirim.
sağolun
Merhaba
Keşan Gelibolu 41.km lokasyonunda 598TL ceza yemişim.
Bu bölgeyi nasıl bulurum? Hız sınırı kaç olduğunu nasıl öğrenirim?
Merhaba,
598 tl trafik cezası geldi
Keşan Gelibolu 41.km 144 km ile
Keşan Gelibolu 41 km neresidir, nasıl bulurum bilen var mı?
Merhabalar,
598 TL trafik cezası geldi adıma..
Keşan Gelibolu 41km ' de yemişim.
Bu bölgeyi nasıl bulabilirim?
Merhaba,
Doğru yere mi açtım bilmiyorum ama.
Windowsa format atmasını youtubetan daha yeni öğrendim.
Yani ne donanımsal, nede yazılımsal yüksek bilgim var. Bu tarz yeniliklere açığım sadece o kadar.
Samsunga renk olsun diye custom rom yüklemiştim mesela.
Basit, kolay, stabil, güvenilir Windows'a alternatif işletim sistemi arıyorum.
Teşekkürler.
Herkese günaydın hayırlı cumalar
Ev bilgisayarında win10 kurulu. Format atma zarureti oldu. Format sonrasında ağ adı sürekli değişmeye başladı. Ağ, Ağ1, Ağ2, Ağ3 …. Ağ10’u gördü artık. Bazen sormadan değiştirmiş bazende metni tam hatırlamıyorum ama “ağınıza bağlı yazıcı yada başka cihaz var ise onlarında bağlanması için evet yada hayır deyin” gibi bir metin çıkıyordu. Evet dedim olmadı, hayır dedim olmadı. Acaba yanlış kurulum ayarlama vesairemi yaptım deyip bir daha format attım. 2.format sonrasında biraz kullandım kapattım açtım falan baktım uyarı da çıkmadı. 30 dk kadar sonra diğer programlarımı da kurayım dedim bir daha açtım. Ağ2 diye karşıma çıktı. Yine evet dersen hayır dersen falan metni? Dikkatimi çeken eset kurduktan sonra olması idi.
Ağa sızma mı var? Ne yapmam lazım?
Merhaba
12-14 saat gibi uzun yol tecrübemiz olmadığı için (daha evvel 5-7 saat olmuştu) ama yine de 2 şoför çıkacağız dinlene dönüşe.
Yine her 2 mizinde (otomatik) transporter kullanım deneyimi hiç olmadı. Pek bir bilgiye ulaşamadım.
Uzun yol gidileceği için virajlara tabiki sürate dikkat edilirse binek araçtan farkı olmayacağını düşünüyorum.
Bilenler tecrübesini paylaşırsa sevinirim, binekten farklı olarak dikkat etmemiz gereken hususlar nedir ne değildir?
Yazarsanız sevinirim, iyi forumlar.
Merhaba,
Maxel marka 1 tb harici diskim var. Bu hafta (bilgisayara sürekli takılı değil) ne zaman tak çıkar yapsam (usb aygıt çıkardan yapıyorum)
sürücü harfi kayboluyor. her seferinde yeniden harf ataması yapıyorum.
Oysaki sürekli bilgisayara bağlı başka harici diskim var onda bu sorun hiç olmadı.
Bunun neden yapmaya başladığı hakkında bilgisi olan var mı?
Merhaba,
Kısmetse İstanbul – Muğla arası (ilki izmir idi) 2. Uzun yol seyahati yapmak niyetindeyim. Haritadan baktığım zaman varacağım noktaya paralı otoyollardan 780 km gösteriyor. Ücretsiz yollar seçenğinde de 780km gösteriyor. Paralı buna karşın sadece 1 saat daha erken varırsın diyor. Bu bağlamda şirketin şoförüne sordum? Ben antalyaya gittim direksiyonu yeğene verdim paralı yoldan gittik yol boyunca sıkıldım dedi. Oysaki yol dümdüz durmak yok ne güzel sürücü için dedim. Dönüşte direksiyona ben geçtim ve parasız yoldan gittim, virajlar dön Allah dön dur kalk derken çok yoruldum dedi. Tabi o Antalya için konuştu. Bu bağlamda Muğla yolu için ne dersiniz?
Teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 474
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.380 (Bu ay: 377)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 74 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.