Yüzbaşı
21 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bazen sahil kenarında sürmek için, bazen de doğada toprak yolda sürüş yapmak için bir bisiklet arıyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla gravel ya da trekking türü bisikletler buna uygun. Belki daha farklı türdür. Bu tarz hibrit bisiklet önerisinde bulunabilir misiniz? Bütçe olarak 5 bine kadar çıkabilirim. Decathlon'un var 1950 liralık bir modeli, iyi midir bilmiyorum. Bir de carraro gravel g2'yi çok beğendim. Pahalı bir model. Beni mutlu edecekse bu miktara çıkabilirim ama alacağım ekipmanlardan ve aksesuarlardan kısmam gerekir o zaman. Yıllardan beri bisiklet kullanmadım. Güzel tavsiyelerinizi bekliyorum.
Tarayıcıda normalde birkaç sekmem açıktı. Bugün bilgisayarı açıp firefoxu açtığımda hiçbir sekme görünmüyor. Geçmişte kapatılan sekmeler içinde de görünmüyorlar. Bu sekmeleri geri getirebilir miyim?
Y. Akarca'da yaklaşık 1,5 saattir elektrikler kesik. Diğer yerlerde durum nasıl?
Yakında çıkar mı acaba böyle bir vergi kalemi?

axe'ın anarchy for him olanını kullanıyordum. şuan hiçbir yerde bulamıyorum. web sitesine bakınca listede görünmüyor. sanırım kaldırdılar.

buna benzer bir kokusu olan erkek deodorantı önerir misiniz gencolar?
Bankaya gitsem para bozarlar mı? Mesela 100 lira versem, 100 tane 1 lira verirler mi?
Siteye index atmışlar. Her iki tıklamada bir karşımıza çıkıyor.
Türkiye'de isteyen istediği arabayı alıp kullanamıyor. Hepimizin sevdiği marka ve modeller vardır. Siz hangi arabayı almak kullanmak isterdiniz? Ve şuan kullandığınız araba nedir?

Ben Dodge Charger kullanmak isterdim. Şuan Fiat Linea kullanıyorum.
Amerika'da 2017 Model Mercedes S65 AMG Coupe için tavsiye edilen satış fiyatı 236,250 $

Türkiye'de 2016 Model Mercedes S65 AMG Coupe için tavsiye edilen satış fiyatı 2.107.000 TL

Hesaplama yapması kolay olsun diye Amerikan fiyatı için 250.000 dolar desek. Yine hesaplama yapması kolay olsun diye dolar kuru olarak 4 lira desek.

250.000 x 4= 1 milyon lira yapar.

Vergilerden dolayı bu arabaya 2 katından daha fazla para veriyoruz.
Arkadaşlar ablam, kız meslek lisesi, çocuk gelişimi ve eğitimi, 2004 mezunu. Sınavsız dikey geçiş hakkı varmış. Şu bölümlere geçebiliyor.

Çocuk Gelişimi

Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri

Sosyal Hizmetler

Ablam eski bir mezun bu haktan faydalanabilir mi? Geçiş yapması için neler yapması gerekir? Ygs başvurmasına gerek var mı? Tercih dönemleri ne zaman olur?
Hakkında
Meslek: vasıfsız
İlgi Alanları: anime, kpop, linux, para, kızlar, kadınlar
Forum İmzası:
Ne mutlu Türküm diyene
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.348
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 48.841 (Bu ay: 919)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.981 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.