Yarbay
20 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 81 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler bu kart en yüksek hangi değerlerde stabil çalışıyor? Trixx programıyla yapmaya çalışıyorumda program bana dandik gibi geldi. 1200 mhz deniyorum oyunlarda pikselleniyor grafikler filan? Hangi programı ve hangi değerleri tavsiye edersiniz?
Elimde asus r9 270 ve sapphire r9 280x toxic var. Önce bu ikisi crossfire olurmu diye sorayım. Olur derseniz sizce bu mantıklı olurmu yoksa r9 290 almam daha mantıklımı? 290x için bütçe sıkıntı maalesef.
Merhaba, hali hazırda kullanmakta olduğum R9 270 ekran kartından bir kaç gün içerisinde R9 280X Toxic modeline geçiyorum. Yeni ekran kartıyla birlikte 8350 işlemciyide hesaplarsak mevcut güç kaynağım bu donanım için yeterlimi yoksa mutlaka yeni psu alınmalımı? Overclock vs hiçbirşey yok.
Evet beyler sıkı durun zengin oluyoruz. Bugün bir bankanın atm'sinde deneyerek kartsız işlemlerden hiç para yatırmadan hesabıma 49,99 lira yolladım. Tekrar denedim tekrar yolladım. Yani sınır yok sanırım. 500 lira oldu şuan. Yarın yine gidip deneyeceğim. Ve yöntemi açıklıyorum: <İçeriği görüntüleyebilmek için DH Premium üyesi olmanız gerekmektedir.> Sizde deneyin olmama gibi bi ihtimal yok

Şimdi arkadaşlar 2 adet 4gb 1333 mhz ramim var sistemimde. Evdede bitane boşta duran 2 gb 1333 mhz ram var. Bu rami sisteme ilave etsem ve 10 gb olsa performansa etkisi artı yöndemi yoksa eksi yöndemi olur
Arkadaşlar bu işlemciyi almayı düşünüyorum oyun için. Buna en uygun anakart hangisini tavsiye edersiniz f/p ürünü olarak. Çok abartılı bişey olmasına gerek yok artı olarak overclock filanda düşünmüyorum. 200 300 arası bişey düşünüyorum. Tek kriter usb 3.0 olması ondada illa ön usblerin 3.0 olmasına gerek yok. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar 2 gün önce Mediamarkttan Samsung ue46h6273 tv aldım. 2000 liraydı yüzde 10 filan dediler 1800 liraya k. kartına taksitle tvyi aldım. dün kurulumu yapıldı. Usbden oynattığım filmlerde (Normal tv kanallarındada oluyor) filmlerin bitrate değerleri oldukça yüksek olmasına rağmen 1080p olmasına rağmen karanlık sahnelerde daha çok belirgin olmak suretiyle böyle nasıl anlatsam hareketli bölgelerde mesela adam kafasını sağa oynatınca böyle geriden silik silik görüntüsü kalıyor. Karanlık sahnelerde daha çok göze batıyor. İlk kez samsung tv kullanıyorum ben ayarlarını filan yapamamışta olabilirim. Tavsiye ettiğiniz bi ayar varmıdır yoksa ben bu şekilde bu tvyi kullanamam soğudum resmen. İade etme şansım varmı varsa ne almalıyım bi yardımcı olursanız çok sevinirim. Hayır 26 gb lık yüzüklerin efendisi filmi mesela, 21 inch full hd monitörde oynatıyorum cam gibi görüntü. çıkarıp tvye takıyorum görüntü monitördeki kadar olmasada fena değil ancak o lekelenmemi diyolar dalgalanmamı diyorlar ne oluyorsa sinir bozucu bişey. Ne olur bi akıl verin beyler.
Arkadaşlar hemen tv almamız lazım. Limit 1000 tl. Bu fiyata alınabilecek ey iyi f/p ürünü tavsiye edermisiniz?
Projeksiyondan evde film izliyoruz ancak ses yetersiz gelmeye başladı. 5+1 sinema sistemi almayı düşünüyoruz fakat hem bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığımız için hemde çok fazla çeşit olduğu için ne alacağımıza bir türlü karar veremedik. Filmleri internetten indirip izlediğimiz için DTS ses ve SRT altyazı desteği olması gerekiyor. Bütçemiz ise 800 lira civarında. Bu fiyata alınabilecek en iyi f/p ürünü hangisidir sizce?
Hata oldu. Silinebilir
Hakkında
Meslek: PC / Donanım
Forum İmzası:
Steam: nevrastt

Origin: 1Nevrast
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
days005
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad 3
Notebook
Samsung
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.072
İkinci El Bölümü Mesajları: 88
Konularının görüntülenme sayısı: 42.721 (Bu ay: 409)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 797 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.