Yüzbaşı
16 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Uzun bir aradan sonra CoolerMaster yeni Cosmos serisi kasasını Computex'te duyurdu.Bence son yıllarda plastik ve kötü tasarım kasalar çıkarıyordu Computex 2017 yaramış gözüküyor.

windows 10 creators 1703 sıfır kurulum gerçekleştirdim fakat 20 mbit internet hızım olmasına rağmen google chromeda sayfalar 1mbit internetim varmış gibi yükleniyor hatta bazı görseller yüklenmiyor
windows 10 creators 1703 sıfır kurulum gerçekleştirdim fakat 20 mbit internet hızım olmasına rağmen google chromeda sayfalar 1mbit internetim varmış gibi yükleniyor hatta bazı görseller yüklenmiyor sorunun cevabını bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
samsung evo 250 gb ssd aldım asus g750 laptobuma kurulum yaptım sistem açılışı gayet iyi fakat samsung magıcian yazılımı ile test yaptığımda random read ve random write değerleri aşağıdaki gibi.Kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/776365/e6f1b4e0-89f0-44f4-82d9-8e8c75011f92.jpg
100 mbit internet ile steam oyunlarını indiriyorum 11 mb/s ile çekmeye başladığında durum aşağıdaki gibi oluyor.Gigabit ethernet var max 100 mbit görüyor.
Sorun nedir çözümünü bilen varmı?
Ops Varus koduna sims 3 kodu verilir p.m
5 dolar kampanyasiyla bf3 aldim 48 saat icinde yuklenicek maili geldi sure doldu oyun gelmedi nasil bir ticket atmam gerekiyor cevaplarsaniz sevinirim
Ben x7 den g500 e geçtim 3 gündür ayar tutturamadım.Fps oynuyorum 1920x1080 çözünürlük. g500 kullananlar ayarlarının sslerini koyarsa deneyebilirim.
gigabyte x58ud5 anakarta bu ramleri almayı düşünüyorum.ram destek listesinde bulamadım.kullanan varmı,yada bilenler uyumlumu değilmi yazarlarsa sevinirim.
değerler aşağıdaki gibi normalmi ? eski samsung un değerleride var.

Hakkında
Forum İmzası:

EVOLV
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
cosmo$
Bilgisayar
intel
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
arrivederci
TV
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 784
İkinci El Bölümü Mesajları: 44
Konularının görüntülenme sayısı: 24.386 (Bu ay: 289)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.515 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.