Yüzbaşı
27 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar saygılar merhaba, izmirde işini sağlam yapan sıkıntısız orjinal parça kullanan servis önerisi verebilecek var mı?
merhaba arkadaşlar

başlıkta da yazdığım gibi televizyon 5 saniyede bir beyaz flaş çakıyor artık iyice tadı kaçmaya başladı. bu neden kaynaklanır. tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ederim.

youtube linki:https://www.youtube.com/watch?v=wTSQLqrD3F4&feature=youtu.be
gtx 460 ekran kartım var oyunlarda ekran kartını kilitliyor ve kart fanının son hız dönerek bilgisayarın kitlenmesine yol açıyor. internette okuduğum kadarıyla 600 den önceki kartların bu sorunu yaşayanların 320.xx driverina eğer olmazsa 314.xx driverine dönmelerini söylemişler. sanırım yazılımsal performans artışı ekran kartı cpusunu yoruyor ve kilitliyor.

bilginize
arkadaşlar bu tv yi kullananlardan bilgisi olan var mıdır? fiyat 999tl kampanyalı 100mhz 9ms tepki süresi var bana biraz pahalı geldi ancak toshiba japon malı olduğu için merak ediyorum yorumlar neler?
arkadaşlar öncelikle selam. Benin sorum başlıktanda anlaşılacağı gibi FM 2012'de maçlara as takım haricinde; yedek takımla veya genç takımla nasıl çıkıldığını öğrenmek. Normalde hazırlık maçları ve lig maçlarında sürekli as takımla çıkmak zorunda kalıyorum fakat yedek takımı dinç tutmak genç takıma tecrübe kazandırmak için başka takımlarla nasıl maç yaptırırım? As takım ile genç takımı veya yedek takımı maç yaptırabiliyorum ama lig maçlarında ve hazırlık maçlarında sürekli as takım çıkıyor bunun çözümünü bilen varmı?
Örneğin geçenlerde bir hazırlık maçı yaptım Lens takımıyla adamlar yedek takımla gelmiş ben as takımla çıktım bunun bir çözümü bulana şimdiden teşkkürler.
bu modemden almak istiyorum daha önce rt-205 kullanıyordum ama 6.yılına girerken modem arızalandı bu modemin tasarımı hoşuma gittiği için (dikey konumlu) olması ilgimi çekti fakat bu modemi kullanan arkadaşlardan bir yorum öneri alabilirsem nedir ne değildir sevinirim.
beyler ürünü bugun aldım Digital cikisi yok , HDMI cikisi yok , THX sertifikasi yok ve DOLBY TRUE HD destegide yok anlayacaginiz hicbir yeniligi yok ama artık aldık diye götürüp iade etmedim. Ama yarınki birkaç blue-ray film denememden sonra iadeye karar vreceğimi düşünüyor gibiyim. X540ım elekrtirik kesintisinde yüksek voltajdan yakınca onun acısını şimdi çekiyorum. Eğer elinizde varsa x530 veya x540 gibi modeller hiç kurcalamayın bunu almak için. Ama yoksa elinizde 5+1 o zaman idere eder. fiyat pahalı beklediğim performans da yok.

Kısaca Notlar
Cep telefonunun manyetik alanından etkileniyor manyetik koruma var dedikleri kesinlikle hikaye. İnanmayan hoparlorü açsın mağazada kendine mesaj attırsın veya aratsın.
hiç bir şekilde stereo sesi yani 2+1 bağlantıyı 5+1e çevirmiyor. Matrix modu yok. (vatan bil.da yazan ifade yanlış kesinlikle) Ne tvye ne dvdye nede laptopa bağladığınızda 5+1 ses alamıyorsunuz. sadece 2+1
duvara monte edilemiyor veya ayak takılamıyor ancak ve ancak tepsi gibi olan ayaklardan alıp hoparlorün altına çift taraflı bantla sabitleyip takabilirsiniz ki arka hoparlorler x540ın performansıyla alakası bile yok yere koyunca hiç ses alamıyorsunuz ancak tabureye fln koyunca biraz etki ediyor.
arka 2 hoparlor kabloları uzun 5-6metre vardır göz kararı
basslar güzel ama x540dan çok daha iyi değil
Piyasada sorulan bir soru var onada cevap verelim yeni nesil 7+1 onbord kartlarda arkaları karta reardan bağlayınca ses vermiyor. İçinden çıkan siyah arka kablosunu bilgisayarınızın side olan gri jaktan bağlamanız gerekiyor ki çalıştırabilirsiniz. 7+1 ses kartına 5+1 bağlarken arkalar(rear) yan(side) jakına bağlanıyor ve yan kabul ediliyor.
sub 27w diyolar ben subı hiç beğenmedim. Nedense dolby testlerinde çok boğuk ses veriyor merkez hoparlörü fena değil

şimdilik bu kadar yarın film deneyimleriyle birkaç not daha aktaracağım umarım.
arkadaşlar mercedes amg jant bakıyorum bir sitede buldum konuştum anlaştım fakat adam bu ürünler Çin malı dedi anlamadım açıkcası.

Bu çin kopya jantların sıkıntısı olur mu? Adamlar bmw'nin mercedesin orjinal jantlarını birebir taklit etmişler alsak sıkıntı yaratırmı?

jantın görüşünü şu şekilde:http://image5.sahibinden.com/photos/04/22/70/25042270py8.jpg
arkadaşlar sayısal loto oynatan bayilerin bile bilmediği bir sorunla karşı karşıyayım.

Elimde 1 kupon (yani 8kolon) oynanmış sayısal loto kuponum var. Hep aynı sayılara oynadığım için bugune kadar hep çoklu çekilişte 4haftalık oynuyorum.
yani 4.80tl x 4= 19.2tl vererek 4haftalık oynadım. Fakat bilet 2.haftasındayken şans eseri oynadığım rakamlara ikramiye çıktı kupona 30tl isabet etti.
Bugun bayiye gittiğimde bana "30tl vereceğini fakat kuponu alması gerektiğini" söyledi.
Bende dedim ki "olur mu öyle şey hemşerim bu kupon 4haftalık oynandı (çoklu çekiliş) daha dedim 2haftası var. O zaman parayı vermem dedi bende çıktım gittim. Şimdi bu işin doğrusu nedir bilen biri bir yazabilir mi?

Genelde bayiler tek haftalık oynattığı için bu konuyu bilmiyorlar. Bileti istiyorlar. Prosedür nedir bu işte? Ben kalan 2 haftayı da bekleyip öylemi götürücem kuponu? Şimdi bileti versem kalan 2hafta 9.60tl tutuyor onlar gitmiş olacak. Ben bu işin böyle olmadığını düşünüyorum. Bu kadar basit olamaz. O zaman çoklu çekiliş oynanamanın ne mantığı varki? Ben 4haftalık oynanmış bilete ilk haftadan ikramiye vurdurup bileti verip kalan 3haftanın parasını hibe edip ikramiyeyi alacaksam?

Yada atıyorum ben 2hafta daha bekledim bu kalan 2 hafta içinde bilete bir ikramiye daha çıktı hangi ikramiyeyi alacağım? 2sini mi alacağım? yoksa büyük olanı mı?

Sayısal lotonun kendi sitesindeki açıklamalara baktım orada da bir şey yazmıyor. Bilen biri yardımcı olabilir mi? Uygulamada böyle bir sıkıntı mı var yıllarca çoklu çekiliş oynadık ilk defa ikramiye çıktı onda da paramızı alamıyoruz.
1500va bir ups düşünüyorum aslında aklımda hiç yokken FSP markasının renkli led ekran olması nedeniyle dikkatimi çekti fakat Türkiye de sanırım fazla yaygın değil? yeni bir ürün müdür bu? Çünkü ne distribütörü görebildim nede bu konuda inceleme görebildim.
Bu markanın upsini kullanan arkadaşlar var mıdır? Biraz bilgi verebilirler mi?

aslında tesadüfen bu markanın EP2000 modeli (2000va) kullanan birinin yorumlarını gördüm fanın çok sesli oludğunu ve arada içinden cızırtı sesi geldiğini vs. söylemiş. Aslında bana Tunçmatik sorunlarını okuyormuş gibi geldi. Fakat kullanan arkadaşlardan yorum alabilirsek daha da konu detaylanacaktır.

ürünün incelemek isteyenler: FSP EP 1500
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.181
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 134.967 (Bu ay: 551)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 378 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.