E

Yüzbaşı
26 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 156 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar bugün hızlı şarj için kablo ve şarj aleti test ettim sonuçları sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü baya merak edilen bir konu.

Kullandığım kabloların markası baseus. biri usb c biri normal usb
kullandığım şarj aletleri: biri baseus diğeri incore powerbank. ikisinin de usb ve usb c girişleri var. İkiside PD
Kullandığım telefon: Xs Max

Gelelim test sonuçlarına

Her testi 5dk üzerinden yaptım arkadaşlar.

Baseusun şarj aletinin verdiği değerler:
Usb c girişini kullanarak yaptığım test sonucu: %7
normal usb girişini kullanarak yaptığım test sonucu: %3

İncore powerbankın verdiği değerler
usb c gişirini kullanarak yaptığım test sonucu: %7
normal usb gişirini kullanarak yaptığım test sonucu: %6

MacBook Pro şarj aletiyle yaptığım sonuç: %6

Testlerin hepsi telefonun şarjı %30 - %80in arasındayken yapıldı.

Arkadaşlar 2 ürününde usb c girişlerini kullandığımda 5sn geçtikten sonra tekrardan şarj oluyor sesi geliyor. Sanırım burdan hızlı şarj olduğunu anlıyoruz.

Kullandığım ürünlerin girişlerini ve değerlerini gösteren fotoğrafları paylaşıyorum.

Umarım faydası dokunur arkadaşlar

-Sizler hangi şarj aleti ve kabloyu kullanıyorsunuz ve nasıl sonuçlar alıyorsunuz? Konu altına yazarak yeni şarj aleti alacak arkadaşlara rehberlik edebilirsiniz.

Okulumuzda yapmış olduğumuz tiyatro fragmanı.

Okul adı: Denizli Acıpayam Alcı Ortaokulu

Oyunun adı: Pırtlatan bal

İzleyip eleştiri yaparsanız çok sevinirim.

Köy okulları da okullarımızdır diyerek farkındalık yaratmak için yapmış olduğumuz çalışmalar youtube kanalımızda mevcut.

Daha önce ilk defa “Var” sistemini kullandığımız okul olarak gündeme oturup farkındalık yaratmıştık.

Daha neler yapabileceğimiz konusunda bizlere yardımcı olursanız çok seviniriz.

İyi seyirler

https://youtu.be/rc-B8IHfayg
https://www.youtube.com/watch?v=oCBleAhTLDQ

Biz onu tanıdığımızda “Adam Olacak Çocuklar”dık henüz. “Gezelim Görelim” ile küçük birer çocukken ilk seyahatlerimizi yaptık oturma odalarımızda,ekran başından. “El salla!” dedi el salladık, sağ gösterip sol salladık. “Bugün bayram erken kalkın çocuklar!” dedi her bayram sabahı fırlayıp kalktık yataklarımızdan. “Arkadaşım Eşek”le hayvan dostlarımızı sevmeyi öğrendik. “Ha,haaa,haaaaa,ha,haaa, haapppşuuu!” dediğinde hep bir ağızdan “Çok yaşaa!” diye bağırdık ama maalesef dualarımız kabul olmadı ve kader onu çok erken aldı aramızdan. Adam olacak çocuklar artık büyüdü. Şimdi hem borcumuzu ödeme hem de onun felsefesini gelecek kuşaklara aktarma zamanı. Alcı Ortaokulu olarak “İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil tatlı dildir” diyen Barış Manço’yu ölümünün 20. yılında rahmetle anıyoruz.
Solist : Damla Serin
Yan Flüt : Cansu Uslu
Akustik Gitar : Musa Oğuzhan
Yönetmen Editör: Yasin TEKİN, Ali Alper SAVURAN
Elektro Gitar, Bas Gitar, Aranjman: Anıl Aysel
Melodika: Beyza Şentürk
Merhaba arkadaslar 2015 macbook pro cihazımın ekranında kronik bir sorun olan kaplama soyulması vardı. Cihazımın garantisinin olmamasına rağmen Antalya TVT servisine gönderdim. Bugün incelenmiş ve ücretsiz ekran değişimine karar verilmiş. Bu sorundan dolayı uygulanan kalite programı ekim ayında bittiği söyleniyordu ama sanırım devam ediyor.
Bu sorunu yaşayan arkadaşlarım faydalanabilir.

İyi forumlar

Merhaba arkadaslar. 90 bin lira civarı param var.
-Konut kredim var. aylık ödemesi 4000 lira. 13 taksit ödedim 35 ay taksitim kaldı. kalan anapara borcu 116500 kredi kapatma 118000. toplam kredi: 192000 kalan: 140000 lira
mevcut kredimi istersem kapatabilirim ama nakit parayla farklı bir şeyler yapılabilir mi? tavsiyeleriniz bekliyorum. İyi forumlar.
Arkadaslar herkese iyi forumlar. Yıllardan beri e ticaret sayfalarından macbook satıyorum. Bu yıl aras kargo ile göndermeye başladım fakat 3 ayda 2 macbook cihazımı mahvettiler. Fotoğrafları ekliyorum.

-ilk 2 fotoğraf başına bir şey gelmeden önce çekilen fotoğraflardır.
-son 3 fotoğraf alıcıya ulaştığında kutudan çıkan pcnin fotoğraflarıdır.

Arkadaşlar iphone 6 plus 64gb modelini kullanmaktayım.

1-Ön kamerada kayma var.
2-Dokunmatik bazen çalışmıyor. Tuş kilidini kapatıp açmam gerekiyor.
3- Arka kamerayı açtığımda orta taraflarda siyah leke çıkıyor. Fotoğraf çektiğimde bu leke fotoğrafta da görünüyor.

İp 2 den beri iphone kullanıyorum fakat şimdiye kadar garantiyle işim olmadığı için bu konuda cahilim.

Denizlinin bir ilçesinde çalışıyorum. Bu sorunların garanti tarafından çözülmesi için ne yapmam gerekiyor. Telefonumun garantisi ve faturası mevcut.

Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlarımın yardımını bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi forumlar.
Elimde 2660 liraya aldıgım 2014 macbook pro retina 13.3 ve 2900e aldığım macbook retina 12'' var. Macbook pro 8gb ram 128 ssd ve i5 2.6ghz gibi özelliklere sahip
macbook ise gold renkte 8gb ram 1.1ghz işemci 256lık ssd ye sahip.

Genelde internette alışveriş sitelerinde takılır ticaret yaparım.

Sizce hangisini satmam daha mantıklı.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Temmuz ortasında aracıma kasko için enuygun.com sitesinden Mustafa Gol beni aradı. Ege sigortanın iyi fiyat verdigini ve güvendiğini söyleyerek baya övgüler yağdırdı. İyi tamam yapılsın diyerekten 750 lira ödedim. 2. Kademe hasarsızlık ile indirim oldu. 10 gun önce bu şahıs beni arayıp şirketin battığını ve iade yapılacağını söyledi iban bilgilerini verdim. Birkaç şirket önermesine rağmen ben size bu saatten sonra kasko yaptırmam dedim. O günden beri Mail'lerime cevap alamıyorum ve iadem gerçekleşmedi. 3. Kademe hasarsızlık indirimi alamadım iptal olduğu icin. 2.kademe hasarsızlık indirimi ile yaptırdım tekrardan kaskoyu. Temmuz ortasında cok övdüğü bu şirkete agustosta hazine el koymuş. 1 ay bile geçmeden batan şirketi bir kasko danışmanı Nasıl bilmiyordum diye bir yalan söyler anlamıyorum.Şimdi benim Nasıl bir yol izlemem gerekiyor iademi Nasıl alabilirim ? Bu bana ders oldu iyice araştırmadan kasko yaptırmam artık. Sampo japan 50 lira fazla söylemişti onlara yaptıralım dediğimde gerek yok Ege iyi bir şirket filan demişti. Bu kişi ararsa sizleri iyi duşunun iyi araştırın.
Herkese iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar, dsmart kullanıcısıyım. 4 eylül 2015 tarihinde yani yaklaşık 60 gün önce internet nakil basvurusunda bulundum fakat 2 ay geçmesine rağmen hala naklim gerçekleştirilmdi. Hergün üşenmeden arıyorum. bazen adres veya telefon numarası eksik diye dönüş yaptığını söylüyor dsmart fakat bulunduğum binada 10 kişinin interneti var. Adres bilgilerimde herhangi bir hata yok gidip bizzat telekomdan aldım. Diğer bi söyledikleri de sıra numarası alındı bahanesi. Yine Telekom santraline gidiyorum onlar herhangi bir başvurunun olmadığını olur olmaz naklimin gerçekleşeceğini söylüyorlar. Beceremiyorsanız kapatın dediğimde ise 600 lira ücret istiyorlar. Böyle devam etmesi durumunda ise nakilde geçen sürelerin taahhüt süremin üstüne ekleneceğini söylüyorlar. İnternet sitelerinde nakil işleminin 7 iş günü içerisinde gerçekleşir diye yalan söyleyen bu dandik firma için ben ne yapabilirim.
Yaptıklarım
Dsmartı hergün aramak.
btk ve şikayetvar sitelerine yazmak ve her seferinde otomatik cevap almaktayım.
Bunların beceriksizliği yüzünden ben niye taahutumu bozup interneti kapattıramıyorum.
Tahhahüt borcu ödemeden ben bu firmadan nasıl kurtulabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum
İyi forumlar
Hakkında
Meslek: beden eğitimi öğretmeni
Forum İmzası:
ıslak imza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Pro 2020
Otomobil
BMW 3.20i ed
Mobil cihaz
iPhone XS Max
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
TV
Sony
TV
Sony
PSN ID
sivrisinek20
Game Center
yasinemretekin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.137
İkinci El Bölümü Mesajları: 163
Konularının görüntülenme sayısı: 55.761 (Bu ay: 595)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 409 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.