Binbaşı
23 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Kuran dersi öğretmeninin 11 öğrenciye üç yıldır fiziksel şiddet uygulamasıyla ilgili şikayetleri değerlendiren Milli Eğitim, dayak iddialarına ‘terbiye' dedi, soruşturma açılmasını engelledi. Geçtiğimiz günlerde 11 öğrencini, kendilerine üç yıldır fiziksel şiddet uygulandığını ileri sürerek, öğretmen Halil Ç.'yi şikayet etmişti.

Evrensel'de yer alan habere göre, soruşturmanın ardından Milli Eğitim'in dayağa ‘terbiye ve disiplin' dediği belgeler de ortaya çıktı. Öğretmen Halil Ç'nin öğrencileri 'terbiye etmek' için dövdüğünü belirten Milli Eğitim raporu, Bayramiç Kaymakamlığı'na gönderildi.

Raporda, "Halil Ç. adlı Kuran dersi öğretmeninin disiplini sağlamak ve öğrenci başarısını artırmak için ikaz amaçlı şiddet uyguladığı, aşırıya kaçmadığı" öne sürüldü ve soruşturma izni verilmedi.

Kaynakhttps://tr.sputniknews.com/turkiye/201706091028816455-meb-dayak-iddia-disiplin-sorusturma-asiriya-kacmayan-siddet/

Sacmaliga bak hele, ulkede duzgun calisan tek bi kurum bile yok
Beyler soru şu

'Can we use service of education as a key for to down of cost of environment? explain giving by example'

Türkçesi

'Çevre masraflarını eğitimi kullanarak kısabilir miyiz? örneklerle açıklayın'

Allah için 3-5 örnek atın aklıma hicbisey gelmiyor, 2 saattir araştırıyorum hiçbisey bulamadım
Allahım adamlar o kadar güzel açıklamışlar ki gerçekten daha iyisini yapamazlardı

Alıntılıyorum;

İsviçre'de bizimle yaşamak isteyen insanlardan da beklentilerimiz var, ve tabii ki sizlerden de İsviçre'de yaşayan sevgili Türkler.

Burada yaşayan herkes değerlerimize saygı göstermeli, yararlandığı özgürlükler için bir duruş sergilemelidir.
Herkes için eşit haklar, düşünce özgürlüğü ve kuvvetler ayrılığı.

Yukarıda saydığımız tüm özgürlükler bu yasa ile ülkenizde yok edilecektir. Bunları isteyip istememek gerçekten Türkiye'de yaşayan insanların kararına bağlıdır.
Biz İsviçreliler için kabul edilemez olan; buradaki özgürlük ve hukuk devletinden faydalanıp, bunların kendi ülkesinde kaldırılmasını istemektir. Bu kabul edilemez.

Her kim ki kendi ülkesinde diktatöryal bir yapı istiyorsa, buyursun yapsın. Ama kendi ülkesinde o diktatöryal yapıyla yaşamak şartıyla.

Yorum Sizin.
Faturada şöyle bi bölüm var ne yapmam gerek?

TAHSİLATINA ARACILIK EDİLEN ÖDEMELER TOPLAMI 100,00

100liralık hiç bişey almadım yapmadım bu nasıl fatura
benim 2 aylik faturam vardi odemedim, yarin para alip odeyecektim, neyse onceden bildirim geliyodu 3 gun icinde odemezseniz kesicez falan, bu sefer hic bisi demeden etmeden tak diye kestiler neti. boyle bi haklari var mi?
Çok açım beyler, cebımde 3lira var, bi yerde karışık tost + kutu içecek 3lira şuan

Kodu YEMEKSEPETI yazıp 6666 ya da avantaj cepte uygulamasından alabiliyosunuz, varmı yardımcı olacak
var mı bi kod göndericek beyler bana, iyi indirim var bi restoranda
marka olarak arcelik ve beko alicaz arkadaslar, 10yillik buzdolabimiz mefta oldu, butce 2000tl onerilerinizo bekliyorum
abi çok kötü bişey be, 4gün önce başlarım böyle işe diyip söylemiştim kıza sevdiğimi, ki zaten biliyordu ama bana verdiği cevap ben ne hissettiğimi bilmiyorum olmuştu, 2aydır böyle gidiyordu, insan belirsizliğe düşmemeli abi, kötü de olsa bi cevap almalı, ancak bu kadar kötü bi cevap almak koydu be.

sevgiliydik biz bunla çok önceden, Eylül-Ekimlerden bahsediyorum, Ocakta ayrıldık 4ay konuşmadık, sonra 2 ay önce karşılaştık biyerlerde gördüm ben bunu selam falan verdim tekrar konuşmaya başladık. ben tekrar bişeyler hissetmeye başladım çünkü hissettiriyor kız bana bunu, sonra konusu açıldı anlamış benim sevdiğimi, bana dedi ki sevme beni, kötü bi insanım dedi bi anda hiç olmayacak bir zamanda. senle ayrıldıktan sonra(ocakta oluyor bu olay) biriyle tanıştım dedi çok etkilendim ancak sen varsın ortada dedi, bu ne demekmiş biliyor musunuz beyler etkilendiği çocuk benim arkadaşımmış. bu yüzden sevme diyormuş. benim bunu duyduktan sonra defol hayatımdan demem gerekiyordu değil mi? yapamadım lan belki bişeyler olur umuduna kendime nasıl yedireceksem bu durumu. lan ocağın ortasında ayrıldık 15gün geçmiş geçmemiş biriyle tanıştın ve ciddi ciddi etkilendin, hiç mi sevmedin beni be diyemedim, hep umut uğruna.

neyse 4gün önce bu sefer ben açtım bu konuyu dedim ki sevmiyorsun değil mi beni? bana verdiği cevap hislerimiz aynı değil oldu, seni önceden çok seviyordum dedi ama kendi ellerinle mahvettin bunu dedi. telefonda konuşuyoruz bu arada kız memleketine gitti 1 ay önce. neyse ben mal gibi kaldım 2dk falan hiç konuşamadım, sonra kendime geldim, bütün herşeyi söyledim içimde biriktirdiğim, bunu 2ay önce söylemeliydin dedim, beni bu hale düşürmeye hakkın yok dedim, madem birşey hissetmiyordun bana niye yakınlaştın gitgide dedim, harbiden de söylediğin gibi kötü bi insanmışsın dedim. bana ne diyor biliyor musunuz? sana çok değer veriyorum, ben sen üzülürsün diye kimseyle çıkmadım diyor, ulan dedim o çocuk benim arkadaşım olmasa şuan çıkıyordunuz bırak bu ayakları dedim, hem artık öyle düşünmene de gerek yok dedim ne bok yersen ye dedim, belki değer veriyosundur ama sevecek kadar değil hatta sevmenin ne olduğunu bildiğinden şüpheliyim dedim. kız ağladı lan, 10dakka ağlama sesinden başka bişey duyamadım, ben de yumuşadım biraz, biliyorum ip gibi oynatıyor beni aslında ama napıcan, ben dedim konuşmak istersen yazarsın dedim benden aynı şeyi bekleme, mümkün olduğunca uzaklaşmaya bakıcam senden dedim.

ilk 2gün yazdı aradı konuştuk, 2 gündür hiç konuşmadık aslında konuşmasak daha iyi olucak benim için ancak konuşmamamız duygusal olarak kötü hissettiriyor beni be abi, ne bok yicem ben böyle?

yazasım geldi sabah sabah kbakmayın beyler okumak isteyen okur.
abi 36 ortalama yaptım g*tümü yırta yırta ya, çan eğrisi olmadığı için FF ile kaldım allah kahretsin ya
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:

yalnız yürümek zor, kolayını anlat.
Bir gün, şöförün aniden camı açabileceğini anlat...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Dünyadan Futbol
GS
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.356
İkinci El Bölümü Mesajları: 176
Konularının görüntülenme sayısı: 500.833 (Bu ay: 2.201)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 560 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.