Yüzbaşı
14 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese merhaba. Konu başlığında belirtiğim samsung 55Q80T model tvden 4k 120 hz almaya çalışıyorum. Ama başaramadım. Linkteki arkadaş RTX 2070 model ekran kartı ile bunu başarmış. İnceledeğimde tıpkı gtx 1070 gibi o ekran kartında da HDMI 2.1 desteği yok. Konu ile yardımcı olabilecek varsa sevinirim.Drİver guncel. Videodakileri de aynen yaptım.

Merhaba arkadaşlar. Yaklasik 10 yıldır arac piyasasına oldukca uzağım. Evlilik nedeniyle şimdi bir arac almak istiyorum. Esimin volvo takintisi var ama yeni volvolarin hala guvenlik konusunda iddiali olup olmadigi konusunda fikrim yok. Aslina bakarsaniz s60dizeller v40 cross serileri hosuma gitti ama dedigim gibi. Istedigim ozellikler kesinlikle otomatik ve ozellik konusunda dolu olmasini istiyoruz. City safe, carpisma onleyici,

arka park kamerasi gibi ... dizel olursa iyi olur ama benzinli cok yakmicak bir araba olursa da dusunebilirim. Son olarak da kucucuk arabalara da bu parayi da vermek istemiyorum. simdiden tesekkur ederim
Arkadaşlar sizde de durum boyle mi ? neredeyse her oyunumda hile yapan bir oyuncuyla karsılasıyorum.

Arkadaslar autocad programi kullanim amacli sistem tavsiyesi onerebilirmisiniz
Herkese iyi forumlar. Internetten arastirmama ragmen tam olarak sorumun cevabini bulamadim. Bu yuzden eger yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Asus strix gtx 1070 oc edition gpu ya sahibim. Genelde masaustundeyken oyuna baslamadan once asus tweak 2 uzerinden mode secimi (Oc.gamimg.silent..

Gibi) yaparak oyuna girerim. Dun bunu yapmayi unutarak 2 saatlik oyun deneyimim oldu. Oyunu kapatıp masaustune geldigimde gpu nun 92 dereceye geldigini ve buna ragmen hala fanlarinin calismadigini farkettim. Tweak uzerinden mode secimi yapip uyguladiktan sonra jet motoru misali fanlarin calistigini ve gpu yu 55 dereceye kisa surede dusurdugunu gordum. Bu sorunun neyden kaynaklandigi hakkinda bilgisi olan var mi. Dun gece bir suru test yaptim. Herhangi bir problem olmamasina ragmen bu durum midemi bulandirdi.

Konu hakkında birebir ayni problemi olan bir paylasim buldum
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/916373-pc/74510782?page=1
Arkadaslar merhaba. Okulda sinifta kullanmak amaciyla1300 liralik Sistem tavsiyelerinize ihtiyacim var. Oyun hicbir sekilde oynanmicak olup butce dahilinde tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkur ederim.

Edit: sadece kasa olarak
Herkese merhaba. Psu mu degistirdikten sonra sabit disklerimi ne bios da ne de windowsumda goremiyorum. Eskibpower supplyimi taktigimda da durum ayni. Ssd diski dgoruyor ama harddiskleri gormuyor.

Ek bilgi olarak. Yeni aldigim moduler psu. 2 nci el aldigim icin sata power kablosu yoktu. Ben de farkli bir markanin sata power kablosunu kullandim. Bundan oturu olmus olabilir mi?
herkese merhaba. rufus yazılımı ile win 10 iso dosyasını usb bellege yazdırdım. anakart tın bios sayfasından usb ile başat dememe ragmen windowsum yukleme sayfasına gecmesi yerine acılıs işlemnini tamamlıyor. hicbir şekilde yuklemeyi başlatamıyorum. sebebi ne olabilir.
Arkadaslar merhaba. Yakalsik 1 aydir sahip oldugum asus strix gtx 1070 ekrankartimlason zamanlarda oynadigim oyunlarda boyle bir sorun farketmemistim.(cod infinity warware battlefield1 gta5. ) gecen gun ek paketi cikan diablo3. Ile efsanaye geri donus yapayim dedim ama o da ne ! Coklu ounculu modda ani fps dusuleri aliyorum. Bir onceki ekran kartim asus rx 480 ile boyle bir sikinti yoktu. Bunun tek cozumu islemcimi mi degistirmek. Yorumlarinizi bekliyorum. Islemci fx 8350 4.7 ghz ram 2.x 4 ddr 3 1866 mhz
Herkese merhaba arkadaslar. Elimde 2 adet anakart var

1. Asus 970 pro gaming aurahttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-970-pro-gaming-aura-am3-amd-970-sb-950-sata-3-0-usb-3-1-anakart.html

2. Gigabyte 990fx gaminghttp://www.teknobiyotik.com/donanim/gigabyte-990fx-gaming-ddr3-1866mhz-s-gl-16x-am3-usb3-1-sata3-atx-anakart.html

Asus 3 yil tr garantili gigabyte amazondan alinma 3 aylik kart

Sistemim icin hangisini tavsiye edersiniz. Inanin karar veremiyorum. Gun icinde 3 4 saat oyun oynayan biriyim. Kullanmadigimi satmayi düşünüyorum.

Islemci fx 8350, gpu asus rx 480 8 gb, ram 4 x 2 ddr 1866 gskill
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Anakart
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 608
İkinci El Bölümü Mesajları: 97
Konularının görüntülenme sayısı: 4.717 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 123 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.