Yüzbaşı
14 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 367 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Playstation 4 için kulaklık almayı düşünüyorum.Aslında ben kararımı bu kulaklık olarak verdim
http://www.amazon.com/gp/product/B00KSQAACO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
ama almadan önce yine de bir sorayım dedim, ps4 için 150-250 TL civarında önerebileceğiniz kulaklık var mı?
Bu arada linkini attığım kulaklık bütün ücretler dahil 230 TL ye geliyor.
Bernie Ecclestone Azerbeycan'da katıldığı bir etkinlikte, Hermann Tilke tarafından dizayn edilen sokak-pist seviyesindeki Bakü Avrupa Grand Prix'ini duyurdu.Pist 20 viraj barındırıp, 6 km uzunluğunda olucakmış.Ortalama hız için 208 km/s, en yüksek hız için ise 340 km/s değerleri verildi.

Kaynak:http://www.formula1.com/news/headlines/2014/10/16459.html

Monaco ve Singapurdaki pistlere benzemesinden ve bize yakınlığından dolayı Azerbeycandaki bu pist benim oldukça ilgimi çekti.Tabii ki aklıma İstanbul Park'da gelmedi değil
Kulüp: SEMİR FC
Forma & Arma: Türkiye
Kısaltma: SMR
Bölge: Batı Avrupa
Kulübümüz şu an 7. Ligde bulunuyor, ilgilenenler PM atabilir.
Meraba beyler ben yeni bi mp3 veya mp4 alıcam ve size bi danışayım dedim.İşte Kriterler ;

Bütçe = En fazla 180

1-Kesinlikle yüksek sesde kaliteli olması lazım

2-Kulaklığın da yüksek ses de kaliteli olması lazım ve kullanışlı(Kulağı rahatsız etmeyen Ve dışarıya fazla ses vermeyen)

Çok mu şey istiyorum

Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar, ben size Pc için ucuz ve güvenilir cd key alma siteleri soracakdım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 350
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 8.375 (Bu ay: 114)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 202 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.