Binbaşı
13 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-gtx-1650-4gb-1620mhz-gddr6-dx-12-pci-express-3-0-ekran-karti-ph-gtx1650-4gd6-p-HBV00000XGNBA

düşük güç tüketimli sistem kurmak isteyenlere giriş seviyesi kart, gddr6 ram kullandığı için %10 civarı oc olabilir sanırsam yanılıyorsam özür dilerim.

https://www.hepsiburada.com/msi-geforce-gtx-1650-super-aero-itx-oc-4gb-128bit-gddr6-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-geforce-gtx-1650-super-aero-itx-oc-p-HBV00000PO5GJ?magaza=Hepsiburada

ben bir akrabam için kaptım bir tane uzun zamandır bu fiyatlara düşmemişti sanırım en son bir kaç gün önce 1700 e düşmüştü

not: denizbank kredi kartı olan varsa %10 bonus veren kampanyayı unutmasın

https://www.migros.com.tr/s-link-spg-f05-15m-5li-akim-korumali-priz-p-2555ea1

istanbul sancaktepe de stokta görünüyor kalitesi hakkında bilgim yok ama fiyat iyi gibi

Baavurdugum saglayici adresimin sistemde yanlis oldugunu telekom a giderek bunu duzeltmem gerektigini soyledi. Asresimin degistigi dogru birkac sene evvel apt numaramiz degisti ama mernis te hala eski numara gorunuyormus. Tt yi aradim onlar da adresleri mernisiten aldiklarini tt nin yapabilecegi birsey olmadigini soylediler. Bu konularda cahilim bilgisi olan yardimci olabilirse cok mutesekkir olurum.
Tersini diliyorum ama bence muhtemelen sandiktan evet cikacak. Katilan olur mu bikmem ama acizane ongorumu yazmak istedim.

Referandum surecinde asli amacini unutan pkk bu sessizlikte yaptigi hazirliklarla en kisa zamanda vahsi teror saldirilarina baslayacaktir. Buna mukabil hukumet pkk yi kinamaya lanetlemeye baslayacak bir yandan dondurucuya kaldirilan kurt sorunu cozulmeye alinacaktir. Iyice milleti bunaltma noktasina gelen teror saldirilari sonrasi kurt sorununa yonelik yeni gundemler icat edilecek apo lar selolar tekrar borsa da islem gormeye baslayacaklardir.

Cozum surecinin devam filmi cekilirken barzo da bagimsiz kurdistan i kurmada bayagi yol alacaktir...

Bundan sonrasini ongoremiyorum gozumun onu karariyor resmen. Ancak neler yasayacagimiz uc asagi bes yukari belli. Burada belki dis faktor olarak suriye nin gelecegi ulkemizde bazi seyleri degistirebilir. Keza 3. Dunya savasi ihtimali de imkansiz degil.

Allah niyeti hayir olanlar yuzusuyu hurmetine akibetimizi hayir eylesin, amin.
...
Selam butceme gore PROFİLO CM103K0TR ve BEKO D7 7101 E arasinda kaldim. Gittigidiyor dan alacagim 900tl ye. Ozellikleri ayni gibi tavsiye verebilir miniz?
yeni aldığım lg dvd yazıcı sanırım hdd yi ahci modda kullandığım için dvd taktığımda sorun çıkartıyor ve mavi ekran veriyor. anakartımda ikincil bir sata yöneticisi de yok maalesef ide mod a dönmekten başka bir çözümü var mı bu işin?yardım ederseniz sevinirim.
bugün bir haczin sebebini araştırmak için çağlayan adliyesi ne gitmiştim. dünyanın en büyük adliyesinde en sol taraftan aramaya girdim. kemeri falan çıkardım, telefon, cüzdan, kulaklık, defalarca kullanıp her ihtimale karşı atmayıp cebimde sakladığım sümüklü ve terli mendilime kadar herşeyi kutuya koydum. önümdekiler bittikten sonra sıra bana geldi. anlam veremediğim ve nedense engelleyemediğim bir heyecanla x-ray den geçtim. geçmemle cihazın ötmesi bir oldu. güvenlik birden suratını bozdu elindeki uzun ve kalın şeyle bana doğru gelmeye başladı. bende bir telaş, üzerimde metal ne olabilir diye düşünmeye başlamıştım. son zamanlarda yediğim ağır metal içeren yiyecekleri bile aklıma getirdim ama yok üzerimde metal hiçbirşey olamazdı, ben saf bir odundum sadece. herneyse bu güvenlik birden zübaaniye dönüştü ve adliyedeki herkes de meğer zombiymiş onu öğrendim. bu ülkede adalet yok arkadaş...
bu akşam konu dışı nda bayağı mesaj kasıyorum. performansımı iyi bulduysanız kendimi konu dışı na adayıp csb ler yazmaya başlayacağım (yaşım 12 değil, 28)
Hakkında
Forum İmzası:
Sevmediklerine sabredemeyenler, sevdiklerine kavuşamazlar.[/center]
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.831
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 48.678 (Bu ay: 374)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.849 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.