X

Onbaşı
11 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://forum.donanimhaber.com/m_34701667/tm.htm bu konuda bulunan resimle aynı biss key menüsüne sahip cihazıma biss key giriyorum fakat bir türlü ntvspor ve Idmantv şifrelerini çözemedim , bu konuda bilgili arkadaşlar "provid" (provider) yazan ve "index" yazan yere tam olarak ne yazmam gerektiğini güncel biss keylere göre söyleyebilirler mi ?
PSU High Power 750W
CPU İntel i7 920
ANAKART Asus P6T

Arkadaşlar bu özellikler için önerebileceğiniz ram marka ve modeller nelerdir?
Herkese iyi forumlar ,

Amerika ' dan iphone 4 almayı düşünüyorum arkadaşlar ama yardımlarınıza ihtiyacım var.
1- Amerikadaki ürünler sim kilitlimidir hepsi ? yoksa sim kilitsiz ürün bulup alırsak burda jb ya da ilerleyen zamanda unlock gerekir mi ?
2- Sorunsuz bir ürün için kaçıncı hafta ürün almak gerekiyor ama şansa bırakmayıp açıp ürünü incelemek mi lazım ?
3- Sim kilitsiz üründe her hattı kullanabilirmiyiz yoksa A&TT denilen şey mi lazımdır ? ya da sim kilitli alırsak mı A&TT mi gerekmektedir ?
4- İlk defa iphone kullanacağım için JB unlock sim kilit gibi şeyleri bilmediğim için sim kilitli alırsam burda çok sorun olur mu ?ve de tam bilmediğim için bana sorun olabilicek başka bir konu var mıdır acaba ?
5- Fiyat durumu nedir acaba amerikada bu konuda da pek bilgim yok değer mi yani ordan almaya ?

ARKADAŞLAR LÜTFEN OKUDUĞUNUZ ZAMAN KAPATMAYIP BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ ... HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ... İYİ FORUMLAR
Herkese iyi forumlar ,

telefon seçimi için kararsız kaldım arkadaşlar , oyun oynayabiliceğim facebook vs internete gireceğim film , mp3 dinleyeceğim e postalara bakacağım tarzda bi telefon arıyorum, iphonelara bakıyorum fakat hangi model seçeyim tam karar veremedim pek de bilgim yok bu tarz telefonlarda. Başka marka/model önereceğiniz bir telefondan varsa dikkate alırım tabiki... yardımlarınızı bekliyorum şimdideden teşekkür ederim yorumlarınız için...

birde iphone almaya karar verirsem turkcellin iphone kampayasından almak çok mu yalnış olur fiyat açısından ? fiyat konusunda da yardımcı olursanız sevinirim , tekrardan sağolun.
herkese iyi forumlar , arkadaşlar yakın bir zamanda akrabam ingiltereden gelecek ve ona bir ekran kartı aldıracağım. sistem ; i7 920 ASUS P6T , OCZ 6 GB ram vs vs yani sistem iyi fakat ati mi nvidia mı karar veremedim yeni teknolojiler yeni fermi fiyatına göre bir kaç öneride bulunursanız sevinirim fiyat olarak yurtdışı fiyatlarını hiç bilmiyorum o konudada biraz bilgi verirseniz sevinirim gtx 470 gtx 480 üstünde duruyorum daha çok ama ATİ nin 5xxx serisi kartlarıda güzel yani kararsız kaldım bir kaç gün içinde kararımı vermem gerekiyor acil olarak yardımcı olursanız sevinirim tekrardan teşekkürler ...
herkese iyi forumlar forumda yeniyim donanım hakkındada pek bilgim yok arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla crossfire hd 5770 in iyi performans verdiğini görüyoruz yeni bir ekran kartı alma arifesindeyim kafamda hd 5850 vardı fakat crossfire hd 5770 inde iyi performans verdiğini görünce kafam biraz karıştı. hangisini tercih edersem daha performanslı olur arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

sistem ; asus p6t
işlemci ; i7 920
psu : OCZ 500 watt aldığım kasayla birlikte gelmişti seçeceğim 2 seçenekten herhangi birinde sorun çıkartır mı psu ?

birde kullanıp bilen arkaşlardan biri bana i7 920 için iyi bir işlemci soğutucu önerebilirse sevinirim , tekrardan iyi forumlar
arkadaşlar ben donanımdan pek anlamıyorum fakat bu testleri yapmak için programları indirdim ekran kartı cpu testlerini yapıyor fakat skorlar gelmiyor programda yazmıyor bunun nedeni ne olabilir birde 3dmarkvantage da bir yazılar geldi fakat anlamadım bilen arkadaşlar bana yardım edebilirse çok sevinirim iyi forumlar
arkadaşlar i7 bir sistem kuracağım. fakat kasa konusunda karar veremedim

http://www.hepsiburada.com/akasa-zen-520w-cift-12cm-fanli-siyah-kasa-ak-zen520-bk/productDetails.aspx?categoryid=1013&productid=bd850474#tablnk

AKASA ZEN520w kasa için iyi diyen de var malzemesini kötüleyende . Psu konusunda galiba pek de tatmin edici bir psu değil kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim...

http://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-9-500w-ocz-super-mid-tower-kasa-ae-vx9-500/productDetails.aspx?categoryid=1013&productid=bd847446

http://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-9-pro-500w-ocz-super-mid-tower-kasa-ae-vx9-pro500/productDetails.aspx?categoryid=1013&productid=bd847447

bu kasaların fanları soğutmaları sizce nasıl ? ayrıca AEROCOOL kasalarda ki powerlar OCZ nin powerları bunlar yeterli olacak mıdır ? fiyat aralığı bu seviyede olan başka önerebiliceğiniz kasalarda varsa yardımcı olacaktır . yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 46
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 5.648 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.