Yüzbaşı
08 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi geceler gençler. Evliliğimin ilk senesini doldurmasına birkaç gün kaldı ve ben hala güzel bir hediye bulamadım. Akılda kalıcı, şaşırtıcı bir şeyler yapmak istiyorum. Para sorun değil. Teşekkür ederim.

Yer: Antalya.

Ek: Bu hesabı bir arkadaşımın oğlundan ödünç almıştım. Benim oldu. Bu yüzden yaptığınız esprilerin çoğunu anlamıyorum, kullanıcı adını değiştiremiyorum maalesef. :P
Bu konu 485215852115748453213254654321 defa açılmış olabilir.Olsun,birtanede ben açayım dedim.

Kendimden başlayayım;

İsmim muhammed.22 yaşındayım.Diyarbakır'da yaşıyorum.Dicle üniversitesinde okuyorum.Babam edebiyat öğretmeni annem ise muhasebeci.Babamın işinden dolayı sık sık şehir değiştiririz.Hiçbir yeri beğenmez.Bir tane erkek kardeşim var 16 yaşında ve liselidir. Sevgilim var hatta konusunuda açmıştım buraya.Arkadaşların tavsiyeleri sonucu güzel bir kız arkadaş yapabildim. Deistim.Asosyal biriyim.Muhteşem bir egoya sahibim.Kendimden başka kimseyi önemsemem ve kimsenin fikirlerine değer vermem.İnsanların yalan söylemesine dayanamam,özellikle gözümün içine baka baka bana yalan söylemesine.Ailemden nefret ediyorum özellikle babamdan.Ailemle aynı şehirdeyiz ama hiç telefonla bile aradığım yok.Hepsinin canı cehenneme.Şimdi biri çıkarda der ''Sen babanın parasıyla yaşıyorsun'' felan.Öyle birşey yok.Kendi paramı kendim kazanıyorum.Kimseye ihtiyacım yok.Dua etmem.Dua edenlere sinir olurum.Bu kadar şey başına gelmiş ve sen hala dua ediyorsun? türünden sorular sorarım insanlara.Ki genelde cevap veremezler.Sürekli insanlarla laf dalaşına girerim ve genellikle kazanırım.Bundan dolayıda bayağı küfür yerim.Ki bu umrumda bile değil. Satranç oynamaya bayılırım.Güneydoğu'da iki kez şampiyonluğum var.Karate kursunada gitmiştim.2 kez Diyarbakır şampiyonluğu ve birkez Güneydoğu şampiyonluğu gelmişti.Şanlı biriyim galiba.Gerizekalı hocamız savunma değilde atak üzerine yoğunlaştığı için insanları yere sermek ve vücudun zayıf noktalarına temas etmek kolay oluyor.Yalnızım.Hiç arkadaşım yok.İnsanlardan pek hoşlanmam.İçe kapanık biriyim.Gözlüklü değilim.Uzun boylu,hafif sarı saçlı,kirli sakallı biriyim.Avatardaki ben değilim.

Başlayın.
Ben:İyimisin?

O:geldiğimden beri uyuyorum şimdi biraz daha iyiyim

Ben:İyi geçmiş olsun :)

O:Sagol

Ben:Sana birkaç soru sormak istiyorum.Sınıftaki kızlar neden benimle bu kadar uğraşıyorlar?Yani onların gözünde nasıl biriyim? Ayrıca senin gözünde nasıl biri olduğumu merak etmiyorumda değil.:)

O:Bercem senin cins bir insan oldugunu dusunuyor, berna pek takmiyor, merve birseyler yasayip etkilendigin icin bu tur seyler söyledigini dusunuyor . Bana gelince, durust olmak gerekirse her gece basimi yastiga koydugum andan itibaren dusundugum tek insansin.

Yani?
Arkadaşlar Graffiti şekilleriyle ŞEVİN yazabilirmisiniz? Yazana bu gece bol bol dua edecem Şimdiden teşekkür ederim.
Evet beyler herkes izlediği,takip ettiği dizilerdeki en karizmatik karakteri yazsın.

Supernatural-Castiel

Öncelikle cool story,serin hikaye bilader,anladık sevgilin var gibi iğrenç kelimeler görmek istemiyorum tamamiyle gerçek bir durum.Lisesiler okulda oldukları için en uygun zamanın şimdi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca şu an kendimden acayip bir şekilde utanıyorum.4 senedir bu forumdayım hiç kız konusu açmamıştım.

Herşey bir ay önce başladı.Üniversiteye kaydımı yenilemek için gittiğimde yeni nakil olarak gelen mükemmel bir kız gördüm.Ama öyle böyle değil.Hayatımda bu kadar güzel bir kız görmemiştim.Her neyse bir hafta sonra dersler başladığı zaman sınıfın kapısından içeri bir girdim yine o mükemmel kız.O kızla aynı sınıfa denk gelmişiz.Ders başladı işte malum ilk günlerde tanışma faslı olduğu için ders işlenmedi.Kızda gözünü benden ayırmıyordu.Birkaç gün sonra geldi benimle tanışmaya açıkçası ben çok şaşırmıştım.Tanıştıktan sonra biraz lafladık gerçektende hem kafadengi hemde güzel bir kız.Amma velakin benim bir ilişkim var.2 senedir çıktığım bir kız var ve açıkçası onu seviyorum.Ama bu yeni gelen kızada gerçektende çarpıldım.Yeni gelen kız mükemmel,kafadengi,playstation oynamayı bilen bir kız.Teknolojiden anlayan ve genelkültürü tavan yapmış biri.(Bir ara ps oynamıştık pes2010 da yenildim)Bu arada siz sormadan söyleyeyim yeni gelen kız kaşar felan değil gayet terbiyeli biri.

Ama bir yandanda eski sevgilimi düşünüyorum.2 senedir çıkıyoruz birşeyler paylaştık,sevdik birbirimizi sabaha kadar onu düşündüğüm oldu.Yeni gelen kız açık açık senden hoşlanıyorum dedi dün sabah.Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü, ne yapacağımı bilemedim.Yani kafa karışıklığına ne gerek vardı ki.Aslında şimdiki çıktığım kızı ilk gördüğüm anda aşık olmuştum.

İşin aslı kafam çok karışık.Yeni gelen kızın şokundayken birden gelip çıkma teklifi etmesi ve sonradanda kız arkadaşımla paylaştığımız 2 seneyi düşününce kombo olmuş bir şekilde şok oldum.

Birazcık uzun bir yazı kusura bakmayın en sade halini anlatmak istedim.Bana fikir vermenizi istiyorum.+ lar ve - ler değerlendirmesimi yapmalıyım.Kısacası ''''
Arkadaşlar komşumun oğlu bana geldi ve yardım istedi.Çocuk meslek lisesine gidiyor.Sene başında bölüm tercihini yaptıktan sonra bu gün okula gitmiş ve bilişim bölümünü kazanamadığını öğrenmiş.Yani açıkta kalmış.Şimdi o gence ne gibi bir öneride bulunmam lazım? (Bu benim sorunum değil kesinlikle.Çocuk benden yardım istediği için bende bu konuyu açtım.) Lütfen sadece insan olanlar konuya cevap versin.

Teşekkürler.
Teknik yardımda kimse olmadığı için buraya açtım konuyu.Umarım çizilmem.

Arkadaşlar eski modemim ( zyxel p-660 RU) bozulduğu için yeni bir modem almak zorunda kaldım.Aldığım modemim airties RT-104.Eski modemimde hızım acayip yüksekti.(tarifem 8 mb) Yani tarifeden ziyadesiyle faydalanabiliyordum.Şimdiki modemimi kurdum ama bağlantım 2 mbit'e sabitlenmiş.Hiçbirşey anlamadım.TTnet'i aradım sordum bizde bir sorun yok dediler.Sizce ne yapmam lazım lütfen yardım edin.İnternete bağlanıyorum ama hızım çok ama çok düşük.Torrentte 1 mb görürken şimdi 150 kb'larda dolaşıyor.
Merhaba arkadaşlar

Eski modem bozulduğu için yeni bir modem almak zorunda kalmıştım yeni modemim Airties-RT 104.Şimdi eski modemim bozulmadan önce hız testi yaptığımda 7 mbit/sn görünüyordu.Şimdiki modemde yaptığımda ise malesef 1.8 mbit/sn görünüyor.Eski modemimin markası zyxel p-660RU-T1 v2.İnternetim çok yavaş acaba modemdemi bir sorun var?

Belkide ayarlarında sorun vardır.Tam bilmiyorum.Lütfen yardım.
Ps3 için sağlam oyun arıyorum.Elimdeki oyunlar; Call of duty modern warfare 2, Fifa 2010, ve God of war III oyunlarına sahibim.Hazır elime parada geçmişken şöyle adam gibi,saracak bir oyun istiyorum.Şimdiden Teşekkürler arkadaşlar.
Hakkında
Meslek: Mühendis
Forum İmzası:
İnsanın elde ettiği kadını asla düşünmemesi komiktir aslında. Unutamadığın kişi daima senden uzakta olandır.
Hakkımda:
...İnsanlar,insanlara sevgilerini göstermek için uydurdukları isimlerle hitap ederler.Sizi kendilerinin malı gibi göstermeye çalışırlar....
...Gerçek dışı şeyler gerçeklerden daha güçlüdürler. Çünkü hiçbir şey sizin hayalinizdeki kadar güzel olamaz...

...İnsanın elde ettiği kadını asla düşünmemesi komiktir aslında. Unutamadığın kişi daima senden uzakta olandır...

...Sakin olun. Herkes derin derin nefes alsın. Hayat güzeldir. Olduğunuz gibi davranın ve nazik olun. Sevginin kendisi olun. Sanki sevgi varmış gibi...
...Doğumunuz, hayatınız boyunca düzeltmeye çalışacağınız bir hatadır...

...İntihar etmekle şehit omak arasındaki tek fark, basında çıkacak haberlerin miktarıdır...

...Tanıştığınız her insan için siz farklı birisiniz...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.669
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 70.613 (Bu ay: 210)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.