Yarbay
08 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 216 (Bu ay: 4)
Gönderileri

2 kere bu garantili ürünlerden aldım 2 sinde de sorun yaşadım arkadaşlar şuan pistol kulaklık garantide 31 gündür telefon açan yok adam akıllı ne iade formu veriyorlar ne yenisini yolluyorlar. Üründe ellerinde kaldım öyle. evofone görürseniz garantide kesinlikle uzak durun. Paranızı çöpe atmayın.

Arabam 2010 Yılında 32000 TL ye 0 olarak alınmış. Şuan fiesta style modeli benzinli olmasına rağmen 220000 TL sıfır olarak. Şimdi ne diyoruz 5 sıfırmı attık diyeceğiz yoksa 6 atıp bir geri getirdik mi diyeceğiz kafam karıştı.

Luppoyu resmen lokmalık yapmışlar aynı fiyata satıyorlar. Resmen dolandırıcılık bu paket boyutu da aynı sakın almayın. Şölenden uzak durun bundan sonra.

Videoda ki bioslar şuan internet üzerinden ulaşılabilir durumda bundan sonra anakart değiştirecek olsam kesinlikle asrock tercih edicem. Siz ne düşünüyorsunuz.

Biraz önce güncelledim sistemde ses adına hiçbir şey kalmadı. Güncellemeden geri döndüm düzelmedi. Sistem geri yükleme yaptım düzelmedi. Hoparlör kontrol ettim. Sürücüleri yeniden güncelledim bana mısın demedi. Sistem de ekolayzır sesi görüyor ancak dışarı ses gelmiyor. Hiçbir çözümü de yok. Sistemin ses ile ilgili yazılımsal tabanı mahvoldu. Sakın uyarıyorum 2004 den 2009 geçmeyin. O kadar oyun vb tekrar kurmak zorunda kalacağım. Uyarmadı demeyin :)

Edit: Arkadaşlar sorunsuz bir şekilde çalışan sistemim güncellemeden sonraki yeniden başlamada ses kesilmesi yaşamıştı. Şuandan itibaren eski yeni msdn sürümleri dahil sistemden ses alınamıyor. Ön arka jaklar iptal. Büyük ihtimalle ses çipi yandı. Ben hayatımda böyle bir şeyle karşılaşmadım. Sakın windowsunzu 2004 2009 gibi sürümlere güncellemeyin temiz kurulum yapın.

oyunun 1. si ve 3. çevrildi. Ancak 2.sinde çeviri yok paralı sanırım çevirisi varmı bu kült seriye can verecek bir insan.

Almak isteyen alabilir arkadaşlar piyasası 450 TL daha uygunu yok ben kaptım bir tane.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_beats-ep-kablolu-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-mavi-ml9d2ee-a-1170590.html

SSD aldım m2 slota şuan için kullandığınız m2 ssd nin standart okuma yazma hızları nedir acaba kafamda fikir oluşturması açısından soruyorum.

crystal disk mark en üst sütun.

Aldığım ssd 250gb, 260TL ye aldım sıfır ürün. Markasını duymadım daha önce, yeni ssdlerin hızları baya iyi benim ssdinin hızıda iyi gibi görünüyor ancak fikir oluşturması açısından soruyorum değeleri.

Arkadaşlar kulaklık satın aldım bloody indirimdeyken. Adamlar bozuk ürün göndermiş kulaklık hışırtılı. 175 tl vermiştim. Ürünü değiştirmek istiyorum dedim bizde öyle birşey yok iade edebilirsiniz diyorlar iade etmek istiyorum dediğimde servis raporu falan istiyorlar. Servis raporu nereden alıcam diyorum ona da cevap yok. Ürünü iade almamaya çalışıyorlar. Hayatımda ilk defa böyle bir e-ticaret tecrübesi yaşadım. Kesinlikle uzak durun bu firmanın internet sitesinden. Sıcak fırsatlarda falan görünce de sakın düşmeyin bu tongaya bozuk ürün gelirse elinizde patlar uğraşırsınız. Teşekkürler.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 25 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.281
İkinci El Bölümü Mesajları: 466
Konularının görüntülenme sayısı: 141.090 (Bu ay: 1.632)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 870 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.