I

Yüzbaşı
20 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

acil yardıma ihtiyacım var. yardımcı olabilirseniz çok mutlu ve duacınız olurum.

ipad'im (air 2) restart dedikten sonra bir daha açılmadı, apple logosunda takılı kaldı. itunes üzerinden recovery mode da güncelleme yapmaya çalıştım ancak ipad üzerinde yükleme barı ilerlerken takılıyor ve itunes unknown error olarak hata kodu 14 veriyor. defalarca denedim olmadı. artık hep recovery modda takılı. arada apple logosu gelip gidiyor.

benim için içerisindeki resimler çok önemli. çocukların bebekli resim ve videoları var. bu sebeple verileri silen recover seçeneğini bu aşamada denemek istemiyorum.

ücretli uygulamalar var ama işe yarar mı bilemiyorum.

Ankara'da güvenilir bir firma var mıdır? Apple destek en son recover yapın başka yolu yok dedi.

iphone 5te olmayan wifi calling ozelligini bir sekilde kullanabilen var mi?
Arkadaşlar kayınpedere bu tv yi aldım

Fiyat iyi gibi ama tv yi pek bilmiyorum ne dersiniz?

Fiyatı en ucuz 2800 civarına görmüştüm

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-49uh650v-4k-ips-ultra-hd-webos-smart-led-tv-245721164
Arkadaşlar merhaba;

aracımdaki bazı problemlerden dolayı subaplarımı değiştirmem gerekiyor. bir kaç özel servisi aradım. çelik subap değişimi için fiyat aldım. 700-2000TL arasında değişken bir fiyat çıktı. özellikle kapak sökümü ve sornasındaki kapak ustası işçiliği temiz ve kaliteli malzeme kullanan fiyatları uygun hangi servisi öneririrsiniz.

daha önceden özgürcana gidiyordum artık bazı sebeplerden dolayı gitmeyeceğim.

kama opel 1200-1500 TL

opak 2000-2500 TL

opel garaj 700-1000TL

genç akıncılar 1500TL

OTS 1000TL

opal yetkili servis çelik değil orjinal subap değişimi 2000-2500TL

şimdilik OTS öne çıktı gibi ne dersiniz?

bir de markayı sorcaktım güneş mi iyi yoksa subsan mı?

daha önce bu işlemi yaptırmış arkadaşların özellikle tecrübelerine ihtiyacım var.

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
selamlar;

200 dairelik sitemiz için görüntülü diyafon sistemi taktırmak istiyoruz. piyasada çok fazla marka var. fiyatlar da inanılmaz değişiyor. özellikle uzakdoğu ürünü olanlar çok fazla özellik sunup daha düşük fiyat öneriyor.

kendi dairemde multitek kullanıyor. kullanıcılardan varsa firma önerileri alabilir miyim?

yer ankara.
arkadaşlar geçen hafta teknosa kampanyasından LG HT306 aldım ancak 32LD550 model TV ve uyduya bağlamakta sorun yaşıyorum. T'nin analog kanalının sesini scart ile ses sisteminden alabiliyorum. ancak usbden fil oynatınca ses sistemine aktaramıyorum. uyduyu ise scarrtan tvye RCA'dan ses sinema sistemine bağladım. çalıştı gibi. bu ses sisteminin optik girişi tok. nasıl tvnin sesini uydudan alabilirim?
arkadaşlar acil olmamakla birlikte araç içi bir navigasyon cihazı alayım diyorum, teknolojinin kıyısında olsun ama çok pahalı olmasın.

bluetooh araç kiti olarak kullanabilme, fm transmitter mutlaka olsun,

işlemcisi ve GPS alıcısı güncel olsun,

ve olursa TV'si olsun

bunları söyleyince her bir şeyi istemiş gibi oluyorum:) şu an piranhanın avatar ve quattro modelleri, Navitech NAV-PXT306F modeli ve navking maxi TV var.

navkingin modeli world'ün mtv kampanyası ile 279 TL'ye geliyor. ama üzerinde route 66 var. herkes başarsoft en iyisi diyor. daha önce navigasyon cihazı kullanmadım, igo falan çok mu farklıdır. navkingi alsak igo yükleyebilir miyiz?

ömür boyu güncelleme garantisi doğru mudur?

yani anlayacağınız navking alınır mı?

ha bu arada acelem yok demiştim ya, bu cihazların daha yeni işlemci ve GPS alıcılı olanları geliyor mu yakında???

yoksa multimedia internet device veya portable internet device diye geçen cihazları mı bekleyeyim? böylece navigasyon aletini günlük yaşamtımda da kullanabilir olurum?
selamlar

1 ay önce 0,99 TLye internet kampanyasına netten abone oldum. ha abone olmak için 10 gün uğraştım o başka:(

neyse sonunda türksat için çalışan özel firmalardan birisi geldi. tüm bağlantıyı yaptı ve motorolla marka bir modem verdi. 70 TL aldı. netten başvururken işaretlediğim kablo modem istiyorum seçeneğinden dolayı modem verdiklerini düşündüm.

bir ay sonra tam 157 TL fatura geldi. hobarey noluyoz daha ilk aydan derken çok jızgın bir şekilde türksatta ulaşmaya çalıştım. şikayet kadı aldılar sözde. ne arayan var ne soran. ben takip ederek modemi bağlayan firmaya ulaştım. meğer bana modemi ekstradan vermişler, ben ne bileyim netten başvururken işaretledim onu bağladılar sandım. neyse türksat başka modem verecekmiş ama faturada 84+KDV görünüyor. netten başvururken de modem fiyatı yazmıyordu.

bağlantıyı sağlayan firma gelip türksatın modemini takacak ve kendi modemini geri alacak. ancak türksatın modemi ne çıkacak bilmiyorum. motorollayı airties Rt-205 ile kullanarak kablosuz erişim sağlıyordum. gayette memnundum. türksatın bu hareketinden henüz servis ağını adam akıllı oturtamadığını anladım, zaten telefonla ulaşmak da pek mümkün olmuyor.

lütfen gelecek modemi bilen kullanan varsa bilgi versin, ha bir de kaça aldı onu merak ediyorum.
bugün bana gelen e-mailde ankarada son 1 aydır mesa koru migrosun yanında gördüğümüz best buy "yakında burada" tabelası asılan olan BEST BUY'ın 20 Nisanda açılacağı yazıyor ilgisi bilgisi olan var mıdır?

açılışında ve sonrasında izmir'deki indirimleri gayet güzeldi. inşallah burada da olur...
yaklaşık yirmi günlük LPG taktırsam mı taktırmasam mı, güvenli mi değil mi, hangi markayı taktırsam, tamam dedim BRC'ye karar kıldım, BRC taktıracam ama nerde taktırsam derken sonunda Ankara Opel bayisine LANDİRENZO Omegas modelini taktırdım. Depo SAMÇELİK.

Tabi benim motor modeline (Z16XEP) uyumlu model hatta uyumlu demeyeyim direk benim motora özel olan tipi (ne kadar motora özel onu bilmiyorum o ayrı bir konu) takıldı. bugün arabayı bir 40-50 km kullandım pek birşey hissetmedim. yokuşlu bir yerde denemem lazım. yüksek devirlerde ve hızlarda problem olmadı. 140 km/s yaptım bir problem hissetmedim. güç kaybını zamanla hissedeceğim galiba. tabi bir de klima açıkken denemek lazım:)

Opelde %25 montaj ve işçilikte indirim artı bir de 450 TL'ye 50 TL'lik PO akaryakıt ve madeni yağ çeki varmış. Bunun içinde triggeri değiştirttim, artı bir de opel kauçuk paspas aldım. onlar da 377+97 TL tuttu. çeki almış oldum böylece.

Motor kaputunu açınca tüplü olduğunu anlamak zor herşey gizli:)

Montaj resimlerini koyacaktım öncesi ve sonrası şeklinde ama forum sayfası hata veriyor:( koyamadım.
Hakkında
Meslek: elektronik mühendisi
Forum İmzası:
özgür
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 960
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 97.679 (Bu ay: 746)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.