Yarbay
23 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar ;

Arkadaşlar eşim aracı kullanırken önünde duran servis geri vitese takıyor ve gelip çarpıyor adamlar ne hasarı karşıladı ne de sigorta poliçesini verip tutanak tuttular şu anda polise şikayet ettim fakat araç içi kameramın çektiği görüntü malesef parazitli bu görüntüyü düzeltebilir miyiz?

Şimdiden herkese sonsuz teşekkürler

Dosyayı aşağıya yükledim DH ye yükleyemedim

kaza
Evet arkadaşlar Smart olmayan dahili uydu alıcı olmayan yüksek HZ ve FUll HD yada 4K televizyon tavsiyelerine ihtiyacım var max. 1600-1700 lira civarında bütçe
Kardeşim bir playstation cafe açacak güzel şarkılar çalmak istiyoruz kısık bir ses ile

[DHTUBE=www.youtube.com/watch?v=aBn7bjy9c4U]

DJ Snake & AlunaGeorge - You Know You Like It

bu tarz şarkı önerileriniz var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar şu cihaz sizce nasıl ?

http://www.bimeks.com.tr/urun/137122/casper-nirvana-cn-bme3317d-ultrabook-w8-.aspx

enpara.com ile alacağım 100 TL oradan geri dönüş oluyor
Arkadaşlar Macbook Air almak istiyorum ;

Son zamanlar bilgisayarda tek yapabildiğim Akşamlar biraz internette dolaşmak 2-3 video izlemek başka pc de indirdiğim filmi evde TV ye bağlayarak izlemek

Piyasada i5 macbook airler var 1350 - 1500 TL arası 2.el temiz cihazlar var acaba onlardan mı alsam?

yoksa piyasada core2duo macbook airler var 750-900 TL arası onlardan birini mi alsam?

ben bu işe karar veremedim arkadaşlar deneyimlerinizle aydınlatın beni?
Arkadaşlar kendime bir notebook almak istiyorum sadece webde gezinme için oyunla çizimle işim yok ara sıra 1080p film izlerim onuda zaten yeni alınacak hemen hemen her pc çalıştırır,

Benim için önemli olan tek şey ince olması

Piyasada ultrabook zenbook adı altında bir çok ürün satılıyor o kadar araştırdım şu var mesela ?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/acer-s3-391-6862-ultrabook-fiyati,69876.html#TabPanelStart

Sanırım bu ürünlerde cd rom yok ki benim cd romla işim yok sizden ricam bana uygun fiyatlı ince laptop önerileriniz

İşlemci hiç önemli değil B960 - i3 işimi görür fiyatı uygun olsun yeter

Şimdiden yazanlara yazmayanlara okuyupta geçenlere teşekkür ederim
Arkadaşlar Harici Harddisk almak istiyorum 2.5" den daha küçük var mı acaba ?

kibar olsun istiyorum ama harici hdd istiyorum 32 GB Flash belleklerim var ama iş görmüyor
Arkadaşlar ios 7 de Bildirim Merkezinde veya kilit ekranında hava durumu nasıl çıkacak? yada çıkıyor mu?
Arkadaşlar şu videodaki müziği bilen var mı ?

https://www.facebook.com/video/embed?video_id=164128077247
Arkadaşlar 2012 model polo aracımın far ampüllerini değiştireceğim karar veremedim?

Philips Diamon Vision mu önerirsiniz? Monza Zenon mu? fiyat olarak birbirlerine yakın ikiside..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Beşiktaş
Steam
ImTURK
TV
Philips
Klima
Klima
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Samsung
Game Center
maknc
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Clash of Clans
Akin
Basketbol
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.197
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.465
Konularının görüntülenme sayısı: 815.241 (Bu ay: 824)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 99 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.