Yarbay
20 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar

ilan ofisdeki arkadaşıma iatdir.İlan bilgilerinde iletişim numaraları vardır.Su an güncelleme aşamasında birazdan satışda görünür.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-turkiyedeki-hemen-hemen-en-az-km-li-orijinal-406-59770396/pasif-ilan/
abiler

free olan water slide extreme oyunu instal ettim attı sanıyordum ki pushace gibi bir şeyler çıktı ve ekrandaki şeklinde kaldı bi türlü silemiyorum

wifi den app storeden indiriyordum indirmedi apple ıd istedi bende ıtunesden indireyim dedim ve sonuc bu

arkadaşlar

internetde gördüm bu banyo aynalarını tahmini fiyatı hakkında bilgisi olan varmı? Bunların çalışması için ayrı bir devre vs gerekiyormu yoksa alıp duvara monte mi ediyoruz sadece?
arkadaşlar

aşagıdaki philips ürününün satıldıgını gören varmı? Vara bana yerini söyleyebilirmi?

http://www.philips.com.tr/c/ambiance-accessories/convenience-beyaz-6914131ph/prd/
3,5 jack telefon girişi için mikrofonlu hpm-78 , mh710 veya ona benzer kulaklık arıyorum.
Arkadaşlar

Evimize salon yatak odası vs alacagız.İçimizde modakoda çalışan veya alışveriş yapmış olup yaptıgı firmayı bana tavsiye edebilecek olan varmı,?
istanbulda tercihen anadolu yakası
arkadaşlar
evimin salon resmi aşagıda .Bu salon için bize tasarım önerisi sunabilecek mümkünse pc de çizim yaparak gösterecek arkadaş varmı aranızda? İç mimarlık bu işi yapıyormu onuda bilmiyorum? Salon egzantirik bi türlü nasıl mobilya alsak max fayda saglarız zira misafir felan geldiginde 10 kişi oluruz ona göre bir oturma planı ve koltuk lazım.Birde led tv var onu hesaba katmalı arkadaş.

istanbul esenevler de ev.libadiyenin aşagısında.

Arkadaşlar

2 ve 3 temmuz günü deügünde gelin arabası yapılmak üzere tercihen kiralık honda accord araç arıyorum .İçinizde araçkiralayan veya tandıgı olan varsa benimle iletişime geçsin

kunefe@gmail.com
Abiler

lindeki araç için kullanıp yorum yapacak varmı?F,yatı gayet uygun ama iç döşeme kötü basit yani.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-impreza-2007-model-subaru-impreza-otomatik/detay
Hakkında
Meslek: işçi
İlgi Alanları: Saat,Yemek,Isıtma sistemleri,led
Forum İmzası:
İMZA FELAN YOK..
Forum İkinci El İmzası:
"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Bize heryer TRABZON...
Hakkımda:
İMZA FELAN YOK.
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Takım
Trabzonspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.611
İkinci El Bölümü Mesajları: 571
Konularının görüntülenme sayısı: 139.064 (Bu ay: 394)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.