F

Teğmen
22 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar türk telekom kullanıyorum.13 mb civarı hızım var.Ancak telefonlar upload yaptığı sırada (whatsapp yedekleme, samsung cloud vs programlar devreye girdiğinde, veya rn basitinden whatsapptan dosya attığımda karşı tarafa) internet tamamen kesiliyor.Upload biter bitmez geliyor.Ve bu sırada evdeki herkesin interneti gidiyor.Ben şimdilik cloud programlarını devre dışı bırakarak idare ediyorum.Daha önce de internet kullandım.Böyle bir problem yoktu. Sizce ne yapmalıyım. Modemden kaynaklı diye düşünüp sıfır modem aldım vatandan 400 tl ye değişen hiç bir şey yok.ttnet çalışanlarını söylemiyorum zaten teknik bilgileri ortada.
Slug namlulu yivsiz av tüfeği almak istiyorum.Hedef koyup atış yapmak için bazen de domuz avında kullanmak için.

İki tüfek arasında kaldım.

Akdaş 212

Armsan a612 slug

Bu tüfekleri tecrünbe etmiş ustalar yardımcı olursa sevinirim.

Herkese rastgele.
8 sene once aldigim bir masaustu pc var.islemcisi core 2 duo.(islemci modelini tam hatirlamiyorum) simdi ben buna samsung 750 evo 120gb ssd taksam performans acisindan eski hdd ile arasinda bir fark olur mu?Olsa bile ne olcude olur acaba?Yardimci olursaniz sevinirim.
Merhaba ben çift simli çift işlemcili samsung marka bir tlf almak istiyorum.Yani 1. hatla konuşma esnasında 2.hattan çağrı gelirse ona da cevap verebileceğim bir telefon.Samsungun sitesindeki modellerin özelliklerinde çift simlilerin tek veya çift işlemcili olduğuna dair bir bilgi yok.Diğer sitelerde de aynı modelde çelişkili bilgiler var örneğin birisi çift işlemcili diyor diğeri tek.Bana emin olan arkadaşlar samsung modeli önerebilir mi acaba?
Arkadaşlar kamasonic bi teyp aldım sd karttdan çalıyor fakat teybi her açtığımda baştaki parçayı çalıyor.Kaldığı yerden devam etmiyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba babamın işyerine pc alacazda 2 pc arasında kaldık herşeyleri aynı işlemcileri farklı sizce hangi işlemci daha iyi ?

1)AMD Athlon II X2 220 2.8GHz

2)Dual Core E5400 2.7GHz

Bu iki işlemcinin sizce hangisi daha iyidir?Yardımcı olursanız sevinirim yarın alacaz pc yi karar veremiyoruz.Ben de pek anlamıyorum işlemciden.
http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/%C3%9Cr%C3%BCnler/Viera+TV%27ler/NeoPlasma/TX-P42S30/overview/7047518/index.html?trackInfo=true

Arkadaşlar merhaba yukarıdaki tv yi beğendim de.Plazmadan lcd den ledden hiç birşey anlamıyorum.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Ben özellikle futbol maçı için tv almayı düşünüyorum.Plazmalar hareketli görüntülerde daha iyi diye okudum bir internet sitesinde.Bu plasma sizce iyimidir.Panasonic şu ana kadar hiç kullanmadım.Sizin önereceğiniz başka bir tv var mı?
Arkadaşlar kafayı yiyecem.Merkezi sistem uydu var.Eve gelen kabloyu direk cihaza bağladım.Dvbviewer kullanıyorum.Star kanald atv gibi 7-8 kanal her zaman çekiyor.Fakat flash, tnt, 24,haberturk gibi ve 10 larca kanal çekmiyor.Kabloyu oynattığımda bu çekmeyen kanallarda yayın geliyor.5-10 dk boyunca her kanala geçiş yapabiliyorum.Fakat daha sonra atv kanald gibi kanallar hariç flash tnt gibi kanallara geçiş yaptığımda yine görüntü gelmiyor.Bu kanallara geçiş yapmak için sürekli kablou çıkarıp takıyorum.Kabloda sorun olsa atv kanald gibi kanallar da hiç çekmez fakat bunlar her zaman çekiyor.Ne yapmam lazım.Cihazdamı sorun var acaba ?Cihazım skystar 2 hd usb.Wİndows 7 32 bit kullanıyorum.
http://cgi.ebay.com/Wired-Game-Controller-Gamepad-Sony-Playstation-3-PS3-/380304054541?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item588be3590d

arkadaşlar bu sitedeki gamepadi almayı düşünüyorum.Bunu bilgisayarda kullanabilirmiyim?Usb kablosu var ama ps3 diyor bi de anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba ben Tecnisat SkyStar Usb 2 HD CI almayı düşünüyorum.Fakat bunun birde normali var Tecnisat SkyStar Usb 2 HD... CI nın farkı ne ?

Ve bu hd yayını izlemek için uydunun da desteklemesi gerekiyormu?

Bizim eve merkezi sistemden uydu kablosu çektiler.

Bunla hd izleyebilirmiyim?Boşuna fazla para verip hd si almayım.Uyduya göre değişiyorsa eğer.

cihazı alınca eve çektikleri kabloyu direk cihaza mı bağlayacam?

Fazla bilgim yok bu konularda lütfen yardım edin.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 242
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.651 (Bu ay: 264)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.