Yüzbaşı
19 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar payment method block olayı yüzünden ilk defa Pre-Paid kart kullanmak zorundayım...Beni bu konu hakkında yönlendirebilir misiniz...Ayrıca hemen bu gün kart kodu temin edebilceğim bi yer önerebilir misiniz tşkler
Arkadaşlar KOTOR 2 nin Nar Shaddaa bölümünde takıldım. Sebebi gereken görevi vermiyor olması. Oyunda yapacak bir şey kalmayınca bi kaç tam çözüme göz attım, orada yazdığına göre Ebon Hawk'a saldırı olduktan sonra (içeri adamlar giriyor falan) bize bi görev verilecek ve biz Nar Shaddaa Docks'ta bulunan bara gidip oradaki "Private Lounge" girecez.

Ne yazıkki bu görevi alamıyorum ve daha önceki savelerin üzerine oyun kaydettim. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler.
dual +8 md-priest pednant-+7rogue dd-dual kekuri ring - dex9 belt - dual dex8 küpe - +7 chıtın set - 58 lwl asasla beraber (13knp) 2 parça da +8 rogue fp göğ. ve pads itemler bunlardır bana ulaşmak için msn im mertulsy@gmail.com
arkadaşlar x1950xt aldım bir kaç hafta önce fakat power supply 480watt tı ve bi süre sonra bilgisayar açılmamaya, açılırken siyah ekranda bekleyip ses çıkartmaya başladı. bir süre reset atınca bilgisayar açılıyor ama çok uzun süre açık kalmıyor. sorun ne olabilir? power supply mı değiştirmeliyim? eğer değiştirirsem kaç watt almalıyım?

sistem:
amd 3000+
2 gb ram
120 hdd
ati x1950xt gpu

teşekkürler
Böyle bir konu mevcut mu bilmiyorum ama siz bir oyun yapsaydınız hangi türde olurdu ve ekleyeceğiniz yenilik ne olurdu?
yardımcı olursanız sevinirim almayı düşünüyorum da şuanki sıfır fiyatı için net bir şey göremedim...
Doom 3
Ekran kartım 6600GT ve problem çıkartmaya başladı. O yüzden kart değiştirmeyi düşünüyorum. En fazla 250-300 YTL lik kart alabilirim. Bu fiyat aralığındaki en iyi kart sizce hangisi? nVidia kartlarından olmasını tercih ederim. Sizce 8600GT almalı mıyım önerileriniz dışında? Teşekkürler.
Fraps ile çektiğim videoyu daha küçük bir boyuta getirmem için bir program önerir misiniz?
Teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 803
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 12.918 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.