Yarbay
18 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkdadaşlar otokoçta aks denen araç koruma sistemi uygulaması varmış. (iç,dış ve motor korumaya içeren komple paket) aracımında ufak bir vuruk vardı, bunun için servise gittiğimde bunun tamiri ile birlikte aks uygulamasını da teklif ettiler.

nette araştırdım ancak tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. yaptıran, memnun olan ya da olmayan varsa bilgi rica ediyorum..

400 lira dediler ama bu fiyata yaptırmayı düşünmüyorum. eğer memnun olup tavsiye edecek varsa pazarlık yapabilirim...
Arkadaşlar; superonline fiber internet abonesi olup, Tilgin modem kullanan ve Windows 7 de kablosuz olarak dosya paylaşımı yapa bilen var mı aranızda?

birkaç günlük fiber internet abonesiyim..tilgin diye bi modem kurup gittiler. evde 2 laptop kullanıyoruz ve wireless olarak internete bağlanıyoruz. Dün bu iki laptopa kablosuz modem aracılılığı ile ağda dosya paylaşımı açayım dedim ama ne yaptıysam birbirlerini görmüyorlar.

Daha önce ttnet kullanıyordum ve US Robotics kablosuz modemde böyle bir sorun yoktu. Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum..Saygılar...
Arkadaşlar; superonline fiber internet abonesi olup, Tilgin modem kullanan ve Windows 7 de kablosuz olarak dosya paylaşımı yapa bilen var mı aranızda?

birkaç günlük fiber internet abonesiyim..tilgin diye bi modem kurup gittiler. evde 2 laptop kullanıyoruz ve wireless olarak internete bağlanıyoruz. Dün bu iki laptopa kablosuz modem aracılılığı ile ağda dosya paylaşımı açayım dedim ama ne yaptıysam birbirlerini görmüyorlar.

Daha önce ttnet kullanıyordum ve US Robotics kablosuz modemde böyle bir sorun yoktu. Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum..Saygılar...
2006 model Peugeot 207 HDI 1,6 aracım 33,000 km dedir.

İlan içinhttp://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_32_bin_de_207_hdi_1_6-47WQQaXQQ14639509WQQpXQQdisplayitem
Devler Ligi D-Smart'ta

14 Şubat 2008 Perşembe 18:01

Şampiyonlar Ligi'nin yayın hakkı 2012'ye kadar Doğan TV Holding'de olacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki en önemli organizasyonu Şampiyonlar Ligi'nin yayın hakkı 2012'ye kadar Doğan TV Holding'de olacak.

UEFA, Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın hakkının 2012'ye kadar Doğan TV Holding'e verildiğini açıkladı.

Anlaşmaya göre Türk takımlarının maçları yine Star TV'den yayınlanacak. Diğer maçlar ise canlı olarak Türkiye'nin yeni dijital platformu D Smart'a bağlı kanallardan yayınlanabilecek.

Her sezon 146 Şampiyonlar Ligi karşılaşması D-Smart'ta ekrana gelecek.

Doğan TV Holding, Şampiyonlar Ligi'nin yanı sıra 2009, 2010 ve 2011 yıllarında oynanacak Süper Kupa maçlarının da yayın hakkına sahip oldu.

UEFA Pazarlama direktörü Philippe Le Floc'h, anlaşmadan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

(www.internethaber.com)
arkadaşlar palit 8600gt sonic+ ekran kartım var..nvidia 169.21 no.lı xp sürücüsünü yükledikten sonra palit in vdotool programındaki ekran kartı fan hızı ve performans göstergeleri çıkmamaya başladı. Bu sorunu yaşayan var mı?
Arkadaşlar elinde "Spiderman.3.PROPER.R5.LINE.XViD-PUKKA" için Türkçe altyazı olan arkadaşlar, rica etsem mail yoluyla bana ilete bilirler mi? malum divxplanet açılmıyor...

tekin75@yahoo.com
Arkadaşlar..

Philips SA 2115 mp3 player, 1GB ve radyolu...almayı düşünüyorum, fiyat da makul gibi. yorum yapacak olan var mı?

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360623&CS_Category=_SBA_714_1662_649_1864&CS_Catalog=_mp3&T_Category=_MP3_CALAR714
Arkadaşlar..vistada başlat menüsü altındaki oyunlar klasöründen vistanın herhangi bir oyununu çalıştırmak istediğimde resimde de gözüken " bu dosya eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil....." gibisinden bir hata mesajı alıyorum.

Fakat aynı oyunlar ana klasöründen (program files/microsoft games) açtığımda çalışıyor..

Bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen var mı?

arkadaşlar daha önce xp de Xilisoft video converter programını kullanmaktaydım ancak sitesinden baktığım kadarıyla bu program vista uyumlu değil..

bana vistada kullanan varsa eğer, video converter programı tavsiye edecek var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
PS4 PRO
PSN (TR): hakan_75_tr
Forum İkinci El İmzası:
PS4 PRO
PSN (TR): hakan_75_tr
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.170
İkinci El Bölümü Mesajları: 74
Konularının görüntülenme sayısı: 47.480 (Bu ay: 438)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 303 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.