J

Yüzbaşı
10 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ne oldu biz 1 haftada 4 maç yaptık ondan yenildik diyince tüm beşiktaşlılar dalga geçmişti.Görüyorum sizi de.
O müthiş seneye ait tüm coşkulu maçlarımızın geniş özetlerini paylaşalım diyorum,amaç tekrar o coşkuyu hissetmek biraz da duygulanmak.Paylaşılan maçları ilk mesaja ekleyeceğim. İlki benden gelsin F.bahçe 2 - 1 Chelsea.

"Dakika 81 yazın bunu kenara...", "Deivid , Deivid , Deivid... ne müthiş bir gol ! , Müthiş müthiş müthiş!" , " Kendi kaleme de atarım,rakip kaleye de sallarım diyor adeta !"

http://www.yorumcuk.com/spor_video_izle/fenerbahce-2-chelsea-1-genis-mac-ozeti-seyret/
Merhaba, bu sene lise 3'e gideceğim. Dershaneye gitmeyi düşünüyorum. Var mı önerebileceğiniz bir yer ? Yenimahallede oturuyorum fakat Kızılay taraflarına da gidebilirim..
Söylemek istemediğim bir sebepten dolayı canım çok sıkkın. Ne zaman boş bir anım olsa hemen vicdan azabı çekiyorum. Asosyal sayılırım pek arkadaşım olmaz. Bu yüzden hep içime attım ve çok kötü oluyorum. Ne ile uğraşırsam biraz olsun rahatlayabilirim ?
Arkadaşlar 2 tane critic chance runesi aldım bunları yerleştirip save yaptım ama oyunda critic chance başlangıçta işlemedi.Ne yapabilirim.,(Ana konudaki rehbere göre yerleştirdim ama artmadı oyunda)

tek sayfaya koydum 2 sayfaya değil.
... hemen açın şuan canlı gösteriyor.
Bilgisayar'a bakıyordum. Babamda koridorda iken beni gördü ve gözlerimi kırptığımı söyledi. Bende tabiki şaka yaptığını sandım ve güldüm. Ciddi olarak bilgisayar başında çok kaldığım için gözlerimi kırptığımı söylüyor. Ben de dedim bunu söylerken bile sende gözlerini kırpıyorsun diye. Bu bir refleks, bir insan günde binlerce kez göz kırpar diyorum ancak o inkar ediyor ve sadece bilgisayar çok bakanların göz kırptığını söylüyor. Bu sebeple bile kavga ettik. Ne desem inanmıyor. Gerçekten çok sinirliyim. Böyle bir cehalet karşısında ne yapmam gerek bir akıl verin.
Malum Revolution UO'da kasmak biraz zahmetli. Ancak toplu halde oynanırsa gerçekten çok zevkli oluyor. Forumdan bir kaç kişi anlaştık. Eğer buradan bir 3 kişi daha çıkarsa 6 kişi başlayacağız. Bu yaz sıcağında PC başında günlerce skill kasabilecek dayanıklı insan evlatları arıyoruz Tam bir kardeşlik içinde bizimle oynamak isteyen varsa konu altından belirtebilir.

Grup msn adresi ; group1069505@groupsim.com
Bir kaç gün önce forumda görmüştüm. Üzerinde büyük harfler ile '' TAMAM '' yazıyordu. Sanırsam oradaki kişi Christian Bale'di. Elinde olan biri verirse sevinirim.
Yeni açılmak üzeri olan bir server. Değişik bir konsepti ve sistemleri var. Deniz savaşları v.b eklentiler de eklemişler. Irk sistemi de mevcut. Klasik serverlardan sıkılanların bakmasını öneririm.

http://www.uoroa.com/
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PRO 2000
Mobil cihaz
Nokia 6300
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.663
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.846 (Bu ay: 160)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.