Yüzbaşı
06 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Benim 2. El aracimda bu sekilde boya atmalari var servis garantiden boyayacak sizce boyatmalimiyim siz olsaniz tavani boyali araci alirmisiniz

İyi aksamlar arkadaslar,bir yakinimiz kendisi avusturya vatandasi ancak türkiyede mavi pasaportla ikamet etmekte ve irlanda da bir üniversitede okumak istiyor.Bunun icin nereye basvurmamiz lazim bir bilgisi olan var mi?
İyi aksamlar arkadaslar van baskale ilcesinde yasiyorum aracim 1.3 multijet punto kar lastigi almadigim icin araci cikarmiyorum 2 aydir,1 ay kadar oncesine kadar arada calistiriyordum ancak son 1 aydir araci calistirmaya calisinca motor gir gir ediyor ancak calismiyor kontagi 1 tik acincada normalden biraz daha fazla isitma buji sesi geliyor aracta ne gibi bir skinti olabilir mazotmu donmustur veya yag veyada isitma bujilerdemi bir skinti var sizce bu arada araci yaptirmayip mart sonuna kadar beklesem havalarin isinmasini ne gibi sorun yasarim tesekkur ederim.
http://m.n11.com/vestel-43ua9400-4k-3d-smart-cift-ekran-led-tv-P97944413#

Buradan alinirmi bu tv yoksa biraz daha verip bayidenmi almami onerirsiniz biraz arastirmayla tv nin yeni seri ve guzel oldugunu ogrendim yardimci olurmusunuz
Ust resimdeki gibi konsolu krem istiyorum ancak temsilci m paketlerde konsol tek renk siyah oluyor dedi alt resim gibi ama ust resimde m paket nasil oluyor
Arkadaslar ustteki gibi konsolu krem rengi istiyorum ancak temsilci m pakete gecildigi icin alttaki resimdeki gibi konsol siyah olur dedi ama ne tezattir ustteki resimdeki aracta m paket
Arkadaslar nasil oluyor bu durum isterse koalisyona hayir diyebiliyormu nasil is bu
3 gunlugune temmuz ayinda tatile gitmek istiyoruz 2 kisi nerede kalmaliyiz ucuz yollu ve nerelere gitmeliyiz altimizda arac var tesekkurler
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.226
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 77.854 (Bu ay: 279)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.