Yüzbaşı
04 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamlar, pro m1 16 gb almayı düşünüyorum ancak bir kaç sorum var. Adobe ürünlerini indirip deneyen oldumu?

cmd+r ile sistemi yeniden başlatıp disk izlenencesinden diski sildim. Sonra tekrar macos'u yeniden yükle diyorum ama son dakika kala yükleme hazırlanırken bir hata oluştu bu uygulamayı yeniden çalıştırmayı deneyin hatasını alıyorum. Başlangıç diskinide seçemiyorum.

Cihaz macbook pro touchbar 2016. Lütfen acil yardım. Satış öncesi bu sorun hiç iyi olmadı

Windows ikonuna dikkatli baktığınızda sağa doğru şeffafca kaydığını görüyorsunuz. Bütün ekran öyle. Herşeyin hafif kayması var. Bunun bir çözümü var mı?
dsfsdfdsfdsf
Cok fazla anlamiyorum kamera olayindan ama artik yavastan baslamam gerekiyor. Bu tarz aynasiz kompakt kameralar bir hayli ilgimi cekti ama kararsiz kaldim. Anlayan arkadaslar bunlardan hangisini alsam yardimci olursaniz sevinirim?

Dün çektim fotoğrafı hız çok iyi, ayrıca ders çalışmak için güzel ortam.
Merhaba arkadaşlar.
İşim için Macbook almayı düşünüyorum ama hangisi olacağına karar veremedim. Genel olarak photoshop ve illustrator kullanıyorum. İki program arasında hızlı geçiş yapmam gerekiyor ve seri olması lazım. Şuanda Amerika'da bulunuyorum. Önereceğiniz macbook hangisi olurdu (touch düşünmüyorum) ? Link ile birlikte tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yanımda soğuk algınlığı için ilaçlar ve anti-virus pastil var birde majezik.Girişte herhangi bir sorun yaşanır mı?
Merhaba arkadaşlar; bir iş için Amerika'ya gitme fırsatım var.Bunun için eğitimi ve indeksi yüksek bir okul bulmam gerekiyor.Bölüm olarak grafik tasarım tercih ediyorum zira işimizde bunun üzerine.Burada ki okullar hakkında pek bir bilgim yok ancak alanında çok iyi olması gerekiyor masraf çok önemli değil tavsiyeleriniz bekliyorum.

Edit: Sertifika eğitimi de olabilir.
Hakkında
Meslek: Tasarımcı
Forum İmzası:
I ❤ Sketch - Boston/MA
iPad Pro - Macbook Pro M1 16GB
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
Lenovo
Otomobil
Otomobil
Volvo S60
Mobil cihaz
Mobil cihaz
İphone
Operatör
TV
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.855
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 775.612 (Bu ay: 2.443)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.162 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.