Binbaşı
15 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme
Toplam: 443 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar bilgisayar aciliyor ama ekrana gorunty gelmiyor. Vga ile monitore taktim hala goruntu yok. Ram hdd sorunsuz. Ayda bir bazen aciliyor. Anakartta hic yanik vs yok. Sorun ne olabilir?
Guncellemeyi indirmisti ben de baslattim. Yarim saattir siyah ekranda beyaz yuvarlak donuyor. Normal mi bu arkadaslar?
Arkadaslar 4 senelik kurutma makinesi bozulmustu ve servis yapilacak bir sorun degil dedi. Sorun icin motorun altindan gecen bir gaz borusu mu ne varmis onda kacak varmis. Sorunu anlayan var mi? Gercekteb 4 senelik makina cop mu?
Arkadaşlar sualtı çekimi yapmak için max. 200TL ye alabileceğim bir aksiyon kamerası var mıdır? Yurtdışından olamaz çünkü 1 hafta içinde lazım
arkadaşlar aşağı bir taslak yazıyorum anlatmak için. Sorunum şu 89 ile 90 arasına 10 tane kadar daha veri girmek istiyorum.90.cidan sonrasına 100e kadar cekip araya yeni veri girmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirm?

88. od
89.vnfkvn
90.vfbfb
91.vfvf
93.fvfvf
Arkadaşlar ekrana görüntü gelmıyor ama televizyona bağladıgımda sorunsuz çalışıyor.İçini açıp baktığımda ekrandan gelen flexi kablonun takıldıgı yer ve kablo hasarlıydı. Fotoğraflarını çektim. Pil şişmişti ama herhangi bir akıntı vs olmamıs. Bu hasar neden olur ve tamiratı mümkün mü arkadaşlar?

Araç 5 gün iç lambası açık bir halde kalmış sanırım ve araçta suan en ufak elektrik belirtisi yok. Başka bir araçtan takviye kablosu ile çalıştırsam yine dolar mı? Aküm 8 aylık mutlu akü.
Arkadaşlar ekrana görüntü gelmıyor ama televizyona bağladıgımda sorunsuz çalışıyor.İçini açıp baktığımda ekrandan gelen flexi kablonun takıldıgı yer ve kablo hasarlıydı. Fotoğraflarını çektim. Pil şişmişti ama herhangi bir akıntı vs olmamıs. Bu hasar neden olur ve tamiratı mümkün mü arkadaşlar?

Arkadaşlar 6 yaşındaki kuzenime oyun konsolu alacağız. Ama hangisi daha mantıklı? Kişisel fikrim ps3. Sonuçta oyunları daha ucuz sanırım.PS3de karar kıldık ama hangi ps3ü nereden almalıyız?
Arkadaşlar buzdolabımızdan aşırı memnunduk şayet aşırı sesli çalışmaya başladı. Dolabın buzluğu alt tarafta öncelikle onu söyleyeyim. Üst tarafı açınca ses kesilmiyor ama alt buzluğu acınca kesılıyor.
Asla olmayan karlanma basladı buzlukta. Sorun sanırım fanında ama buraya yazmadan kurcalamak istemedim.
Hakkında
Meslek: Biyolog
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
meshood Orjınal diye sattıgı sarj sahte cıkmıstır.aytekdigital 1 hafta rezerve yapıp sonra hic bir mesajima cevap vermemistir.evren1514 Alisveris yapmadan once dusunun.Bana bosu bosuna notebook lcd ekranimi actirtti, menteselerini alacak diye. lord0909 İlgisiz bir satici tavsiye etmiyorum.pavilionsq Tamamen zaman kaybi. Tavsiye etmiyorum.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
asus
Otomobil
Volkswagen Polo
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Mitsubishi Electric
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.809
İkinci El Bölümü Mesajları: 772
Konularının görüntülenme sayısı: 504.787 (Bu ay: 5.179)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 65 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.