Binbaşı
14 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
SÜPER.(Ip Man 3 Official Teaser Trailer #1 (2015)Donnie Yen, Mike Tyson Action )
https://www.youtube.com/watch?v=jckXscMwIOI
EVET ARKADAŞLAR ..Asus R9 280 ROG STRIX 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı almayı düşünüyorum bu hafta sonu vatandan bu kartı bilen kulanan varmı ..varsa artısı eksisi nelerdir..özelikle diğerlerinden bazı teknik ve yazılım farklılık larından ötürü hoşumagitti..
EVET ARKADAŞLAR 1.2 GÜNDÜR BÖYLE SMS GÖNDERMEDE SIKINTILI 2 HAFTA OLDU CİHAZI ALALI ÖNCE BÖYLE BİR SORUN YOKTU YENİ OLDU ..SMS GÖNDEREMİYORUM AMA ALIYOR, AYARLARI VS KURCALADIM AMA NAFİLE ..BİLGİSİ OLAN DUYAN VARMI ?..ŞİMDİDENTEŞEKÜRLER..
EVET ARKADAŞLAR LG-G2 TELOFONDA 3G GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME ÖZELİĞİ VARMI ? HAFTA SONU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA.. DUYDUĞUMA GÖRE SADECE. SAMSUNG .General Mobile FALAN TELEFONLARDA VAR DENİYOR..
EVET ARKADAŞLAR.NEXUS-5 3G GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME VARMI? BENDE NEXUS-4 VAR ONDA YOKTU.. EŞİME NEXUS-5 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM VARSA ALACAĞIM..TEŞEKÜRLER..
TABLETE İYİ BİR ROOT PROGRAMI TAVSİYE ! EVET ARKADAŞLAR 1 KAÇ PROGRAM TAVSİYESİ ALABİLİRİM..KULANDIKLARIMDA VARDA AMA OLMADI..
ARKADAŞLAR TABLET AÇMA TUŞUNU BASINCA ( EXPER )LOGOSUNDAN SONRA İLERLEMİYOR.. SİTESİNDEN STOK ROMU KURDUM AMA AYNI SONUÇ DEĞİŞMEDİ BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIM LÜTFEN ?!!
ORGİN ŞİFRE DEVAMLI İSTİYOR !!!!! EVET ARKADAŞLAR SIKINTI YARATIYOR HER SEFERİNDE YAZIYORUM PC KAPATIP AÇINCA TEKRAR ŞİFRE GİRMEM GEREKİYOR ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ..ALTAKİ RESİMDE OLDUĞU GİBİ..
Evet arkadaşlar bende Norton var lisanslı ve kulanamıyorum şimdilik inşallah kısa zamanda bu sorunu halederler..
Origin açılışınada bu çıkıyor nedir bilen varmı ?

Hakkında
Meslek: SANAYİİ CASUSLUĞU
İlgi Alanları: bilgisayar.ASTRO
Forum İmzası:
MSI B450 GAMING PLUS MAX B450 AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart ,AMD Ryzen™5 3600X Soket AM4 + Wraith Spire 3.8GHz 32MB 95W 7nm İşlemci ,Adata XPG Spectrix D41 16GB (8x2GB) 3200MHz DDR4 Ram AX4U320038G16A-DR41 ,Asus TUF VG249Q 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Analog+Display) FreeSync Full HD IPS Monitör ,XIGMATEK X-POWER 650W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI , A4TECH BLOODY T60 MULTI-CORE GAMING MOUSE ( BATTLEFIELD 2 BAD COMPANY.. BATTLEFIELD 3 .. BATTLEFIELD 4 ..[TR] suleyman1970 )
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
2010
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.718
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 35.878 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.