F

Binbaşı
19 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar,

Garanti bonus ve bonux flexi 2 tane kartım var.

Bonus flexide sadece 500 liralık borcum var , toplam limit 5000 , ve kart limiti 4500 görünüyor bunda sıkıntı yok.

Normal bonus ise, bir kaç tane taksitli para işlemim vardı hepsini kapatmış olmama ragmen total kart limiti 3500 lira gorünmekte.

Bahsetmiş olduğum 500 liralık işlem dışında, herhangi bir işlemim yok, provizyonda bekleyen yada ileriye yönelik taksitli işlemler yok. İleri tarihli taksitli paraları kapattım.

Ama iki kart limiti arasındaki farkı çözebilmiş değilim. Taksitli para işlemleri kapatınca dönem içine artı eksi geliyor direk. Bunlarda eksik var sanırım .

Nasıl kontrol edebilirim çözebilirim? Yardımcı olabileceklere çok teşekkürler.

Gerekli bilgileri düzelttikten sorna kart hareketlerine ait ekran görüntülerini de koyabilirim.

merhaba arkadaşlar

bu konuda bir bilgiye ihityacım var bilgisi olan yarımcı olabilirse sevinirim.

mayıs ve haziran ayında 2 ay kısa çalışma ödeneği aldım, sonra işler biraz artınca geri çağrıldım.

şimdi ise işler yine düştü bu sefer öncelikle içerdeki yıllık izinleri bitirmeye başladılar. sonrası için ücretsiz izin görünüyor.

sorum şu, 2.defa kısa çalışma ödeneğinden yararlanabilir miyiz acaba?

teşekkürler..

merhaba dostlar. öncelikle konuda lütfen troll cevaplar olmasın gerçekten sıkıntılı ve psikolojik olarak gergin durumdayım.

yaklaşık 2-3 gündür boğazlarımda hafif bir gıcıklanma ve burun tıkanıklığı ve ağız kuruluğu var. özellikle bu kuruluk ve tıkanma uyku süresinde daha da artıyor.

Bunun dışında herhangi bir ateş vs belirtim yok.

Yaklaşık 2 aydır evdeydim sadece bir kaç kere dışarı çıktım. Geçen hafta ise bayram sonrası 3-4 gün dışarı çıktım arkadaşlarla buluştum falan mecburen toplu taşıma kullandım ve mekanlarda oturdum çay kahve içtim yemek yedim.

Sizce bu belirtiler sıkıntı çıkarır mı ? Test için başvurmalı mıyım yoksa beklemeli miyim?
Merhaba arkadaşlar.

Ekteki laptopu kullanıyorum yaklaşık 6-7 yıllık cihaz.

Genel kullanım amaçlı internet vs olarak kullandığım için sorun yok beni idare ediyor.

Sadece şarj soketimde sıkıntı var, sürekli şarj kesiliyor çok uğraşarak tekrar şarj alıyor. ve cihaz yerinden oynarsa veya ısınırsa şarjı kesiliyor. Sorunun şarj soketinden olduğunu düşünüyorum.

İkinci olarak klavyenin üzerinde bazı duşlar kırıldı. tamamen klavyeyi değiştirmekmantıklı görünüyor.

Cihaza uygun klavyeyi ve şarj soketini nereden temin edebilirim ve elektrikçiler bunların montajını yapabilir mi?
https://www.hepsiburada.com/samsung-np300v5a-s06tr-intel-core-i7-2670qm-2-2ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-bd761021

şu ekteki cihazı kullanmaktayım.

İnternetten uygun fiyata bu cihaza uygun klavye ve şarj soketini temini konusunda yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.
Merhaba,

12 mayıs tarihinde ücretsiz izne ayrıldım. Kısa çalışma ödeneğine hakkım var.

Edevlette gördüm ödeme planım ekteki gibi.

Burda kafama takılan şey şu,

1.ay 11 günlük maaşımı şirketten alacam uzeri ödenek sorun yok.
2.ay ok sorun yok.
3.ay neden yarım?

Ben neyi kaçırıyorum ? Bilgisi olan varsa sevinirim.
Beyler selamlar yine ben degisik bir sorun var

Iki gun once app storeda. Bir alisveris yaptim kredi karti isteyecek diye dusundum fakat daha onceden kayitli kartim varmis direk ordan cekti

Sonu 25 olan bir karttan odeme alindi fakat benim kredi kartlarim sanal kartlarim ve bankaamtik kartlarimi tek tek kontrol ettim oyle bir kartim yok 😀

Sizce bu kart nedir ? Odeme yonteminden nasil kontrol edebilirim tesekkurler
Merhaba.

8plus kullanıyorum. rahatsız etme modunu ayarlamıştım. sadece hızlı aramalardan çagrı alacak şekilde kurdum ve sorunsuz kullandım.

Şimdi bu modu kapattım. Mod kapalı fakat hala hızlı arama dışındaki çağrılar direk meşgule atıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Konunun aciliyeti mevcuttur. Teşekkürler.
merhaba,

8plus cihazıma .dmg uzantılı bir uygulamayı kurmam gerekiyor. dosyayı telefona attım ama nasıl kuracağım hakkında bir fikrim yok.

bilgisi olan bir arkadaşım yardımcı olabilir mi acaba ?

çok teşekkürler.
merhabalar.

bir süreliğine şehir dışındayım yanımda eski laptop var.

canım sıkıldı silkroad oynayayım dedim.

ara sıra oynadığım proviate severea girmek istiyorum.

fakat starta bastıktan sonra hiç bir şey olmuyor.

yaklşaık 20 dk sonra falan oyun ekranı geliyor ama oradada bilgileri vs giremiyorum donuyor

bu sorunu nasıl çözerim ?

laptop çok eski değil daha önce sorunsuz oynuyordum.

win7 kullanmaktayım.

yardımcı olabilen arkadaşa çok dua ederim.

iyi akşamlar.
merhabalar.

ev telefonu ucreti yalın ınternet ucreti vb saçmalığından kurtulmak için superonline' a geçmeyi düşünüyorum.

25mbit fiber ayda 89 tl.

ttnete olan ceza bedelini de onlar ödüyor.

gelelim sorularıma.

-ttnet fiberinde de 25mbite kadar paketteyim ama hiçb ir zaman 16mbit bandından yukarısını göremedim.Burda bu sorun olur mu?

-Ceza bedelinin ödenmesinde sıkıntı yaşar mıyım?

-ping kopma vb sıkıntılar yaşanır mı?

Yoğun şekilde oyun oynuyorum ping vs sorunu yaşar mıyım?

Yorumlarınız için teşekkürler..
Hakkında
Forum İmzası:
Lamba cininin "Dile benden ne dilersen" cümlesine "Canının sağlığı" cevabını verebilecek mahcup insanların hatırı için dönüyor dünya..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.390
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 51.517 (Bu ay: 399)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 561 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Finans Forumları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.