Yarbay
08 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

iyi günler herkese, elimde bi tane ledger cüzdan ve recovery phrase var, bu ledger cüzdan sıfırlanmış vaziyette ve içersinde ne olduğunu bilmiyorum, bitcoin yok, etherium da yok, sanırım altcoin var, şimdi bu cüzdanın içersinde ne olduğunu nasıl görebilirim?

selamlar, 26 yaşındayım hep aklımdaydı yazılım öğrenmek gerek maddi gerek özel sebeplerden hep ertelendi, şimdi öğrenmek istiyorum, Ankara da gidip te tavsiye edeceğiniz kurs var mı?

boşta dip gaz yapınca egzozdan siyah duman geliyor, egzoz muayenesinde fark ettim, sebep ne olabilir? araba 1.5 atmosferik almera, benzinde denedim gazda denemedim.

bi tane gravür var elimde, bozuldu ve baskasına ait, bunu tamir etmem lazım, elinizde varsa yollayabilirsiniz yada nereden bulurum yardımcı olursanız sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/db/4a/45/db4a4597e8a305856292caa77d99ad4f.jpeg&t=0&width=480&text=1

selamlar herkese, sanırım üst kapak contası yandı ve kompresyonu radyatöre veriyor radyatör hortumu sisiyor, radyatör patladı değiştik yine devam ediyor şişme, varsa güvendiğiniz ankara içinde adres telefon verebilecek var mı?

edit:araç Almera 2001 qg15de 1.5 motor.

İnternette ki yöntem ile Google play youtube falan yükledim ama WhatsApp olsun getir olsun bunun gibi harita kullanan uygulamalarda başlıktaki hatayı alıyorum nasıl çözerim bu sorunu yardımcı olurmusunuz?

geçenlerde sağ göğsümün 10 cm üzerinde böyle Bi leke fark ettim nedir bu neden olur?

https://ibb.co/BshFHCk

iyi günler, başlıktaki telefonların birini almayı düşünüyorum (g7 thinq vs nova 5t vs p40lite) tavsiyelere her zaman açığım, fiyat max 3.5 sıksam 4, en mantıklı tercih hangisi olur? ayrıca uzun ömürlü olması lazım en az 4 yıl kullanacağım.
iyi akşamlar, telefon ihtiyacım var ama şöyle bi isteğim var, telefon uzun ömürlü olmalı,sorunsuz olmalı, en az 5 yılı çıkartmalı, samsung'a yanaşılmıyor, apple deseniz zaten uçmuş gidiyor, huawei, xiaomi ve lg g7 var aklımda, 3500 tl ye kadar kamerası özellikle iyi olan hangi modeli önerebilirsiniz?
bi kaç ay önce arabamın yağını değişirken yağ filtresinin üzerinde el ile sıkın yazıyordu, ondan önce de bi tane özel serviste usta anahtar ile sıkabildiği kadar sıkmıştı başka bi arabanın yağ filtresini, şimdi sormak istediğim soru ustanın yaptığı doğru mu? yoksa benim yaptığım gibi el ile sıkmak mı doğru.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.091
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 281.946 (Bu ay: 3.106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.199 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.