Binbaşı
08 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba ;

Yurtdışı iPhone X için 27 Ekim Cuma gününden itibaren 55’ten fazla ülke ve bölgede ön sipariş verilebilecek.

Ekte bulunan videoda arkadaşımız TR’de kullanılabilecek operatör için doğru bir bilgi yakalamış izlemenizi öneririm.

Sevgiler.

https://m.youtube.com/watch?v=_uQLo17m0tg
Bir kaza sonucu omurilik felci olan bir arkadasımız için çevrenizde akülü sandalye yardımında bulunmak isteyen yada yardımcı olabilecekler olabilirse yazarsa mutlu olurum.
Sevgiler.
Cihazınızda kullandığınız ücretli-ücretsiz olmazsa olmazım dediğiniz tavsiye widgets burada paylaşabilirsiniz.
Telin pil göstergesini kapattım en azından gereksiz triplerden arınmış oldum kafam rahat göz kararınca gün içinde birkez olmak koşulu ile şarja takıyorum.
Ücretli var sanıyorum yalnız ücretsiz battery monitor programı arıyorum ?
Apple Store'dan en az 50 adt ücretsiz uygulama indirdim lakin bir tanesi dahi çalışmadı (geneli apple watch uyumlu) benim istediğim şarjda takılı durumda %100 oldugunda yada şarj %30lara düştüğünde bildirim gelmesi yada alarm çalması şeklinde.
Kullanan yada bilgi sahibi olan varsa birseyler karalayabilir.
Tesekkürler.
Konu daha önce açıldımı gözümden kaçmış olabilir bağışlayın lütfen
Score Hero oyunu için video izlemekten skıldım 999.999 olsa fena olmaz bu konuda yüzlerce video var youtube üzerinde.İos olanları denedim ama sonuç alamadım.Evde pc olmadıgı için onun üzerinden deneme sansım olmadı.Bircok yabancı hack sitesi var direkt paralı reklama yönlendiriyor.Bu oyunu kullanıp tavsiye edeceginiz bir site yada program varmıdır?
Tsk
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.121
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.961 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 354 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.