Yüzbaşı
30 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar ben bir sene geç okula yazıldım birde çift dikiş olduk geçen sene 2 sene kaybım oldu su anda lise sona geçmem gerekirken lise 2 e geçtim fakat daha fazla bu lanet olası lisede dewam etmek istemiyorum sağlık meslek lisesine geçiş varmı sağlık meslek lisesine geçebilirsem çok iyi olacak inşallah bir yolu vardır lütfen yardımcı olurmusunuz bu arada 84 kredi ile geçtim.
Merhaba arkadaslar bir arkadaşım 2.el bilgisayar almış ve dün kendı formatlamış fakat bilgisayarın driverleri yok aksine bilgisayar internetete baglanmıyor napabiliriz.? internet kullanmadan driver yükleyebilen bir program varsa ben burdan indirip ona verebilirim..
Merhaba iyi akşamlar arkdaslar biraz meşgul etcem ama çok mu çok ACİL bi Videoda ufacık bir yeri sansürlemem lazım videoda 50 sny boyunca görünüyo ufacık bi yer onu nasıl sansürleyebilirim yardımcı olurmusunuz bu konu hakkında bilgim sıfır program anlatım bişiler anlatın yapayım... teşekkür ediyorum..
Merhaba iyi akşamlar arkdaslar biraz meşgul etcem ama çok mu çok ACİL bi Videoda ufacık bir yeri sansürlemem lazım videoda 50 sny boyunca görünüyo ufacık bi yer onu nasıl sansürleyebilirim yardımcı olurmusunuz bu konu hakkında bilgim sıfır program anlatım bişiler anlatın yapayım... teşekkür ediyorum..
ARKADASLAR EVİN ÇATISINDAN AŞAĞI SALLANAN BİR KUŞ GÖRDÜM BİZİM ÇATIDAN VE AYAGINA İP DOLANMIŞ İPTE ÇATININ BİR KÖŞESİNE TAKILMIŞ KUŞ HAWADA CAN ÇEKİŞİYORDU DAYANAMADIM GİTTİM YUKARDAN İPİ KESTİM FAKAT YERE DÜŞTÜ SONRA YANINA GİTTİĞİMDE BACAGI YARALIYDI ALDIM GETİRDİM KAFES CİNSİNDE BİŞEYİN İÇİNE KOYDUM NE TÜR ŞEYLER YAPABİLİRİM YARDIMCI OLAN ARKADASLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
delikanlı sevgilisini akşam eve bırakır sonra elini duvara dayayarak kıza beni öpermisin der kızda delimisin evin önündeyiz annemler görür. ne olcak canım bu saatte kim görcek ne olur seni çok seviyorum der kızda bende seni ama olmaz çocuk dewamlı israr eder bi ara aniden merdivenlerin ışıgı yanar ve kızın kardeşi görürnür kızın kardeşi , babam diyorki öpecekse öpsün o salak herifede söyle elini diuafon düğmesinden çeksin

ARKADAŞLAR BÖYLE BİR GRUB ACTIM İLGİLENENLER OLURSA LİNKİNİDE VEREYİM
ARABESK'ÇİLERİ TOPLAYALIM[/i

HAYDİ DAMARCILAR BURAYA
...:elk_35:...
Hakkında
Forum İmzası:
SeVmIşiM SeVdAnIn çOk öTeSiNdE....!!!

DH Tofaş Kuş Serisi Grubu
2008//Fiat Linea 1.3 Multijet Active StiLL Paket//Mistik Gri
~ || ..DH Bazar Artizleri.. || ~
Hakkımda:

Trabzonun lazına TOFAŞIN ara gazına

Trabzonun lazına TOFAŞIN ara gazına
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.179
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 24.445 (Bu ay: 272)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.