H

Yüzbaşı
27 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 158 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Merhaba bugün bir haber gördüm acaba şı derya koç fenomen imiş tiktok ta vs de bu bana pek inandırıcı gelmedi ben pek ikna olamadım

Merhaba

beyler her yemeksepeti üyesi bilgilerimiz çalıntı ilerde spam mesajlar spam aramlar alacağız bunun cezasını tabii devlete ödeyecekler ama aranan devlet değil biz olacağız o yüzden bize de aynı abd olduğu gibi para vermesi gerekmez mi sonuçta biz değil onların beceriksizliğinden oluştu bu durum

eğer benle aynı fikirde olan varsa info@yemeksepeti.com a eposta atıp kuponunu istesin

Merhaba

bize Türktelekom lazım Türknet vs kötü deneyim daha önce olmuştu istemiyoruz zaten modemde yok başka birine alacağız simdi Tt nin teknik destek hiç değilse iyi eve de geliyorlar bir şey olsalar

12 ay taahhüt veririz sorun yok

eba ya 1 öğrenci girecek o yüzden istiyorum

kota da problem değil ama 100gb en az olsun yani

yetsin

Turkcell de 160₺

hangi pakete gecelim acaba

Selam beyler

motorun komple tavan hariç boyatıyorum da hızlı olsun istedim bir de aslında ben bmw mavisi talep esiyordum ama o zaman boya parası çok tutacaktı

aşağıda olan

blue volt metalik gök mavisi istedim ben çok benzettim benim eski boya renki ile

benden önce yine boyatmışlar önceki sahipleri ama bana bu daha yakın gibi geldi foto ekliyorum bir yorum yapar mısınız

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/23/4f/d6/234fd6b0498069901463518ca3f95a45.jpg&t=0&width=480&text=1

Merhaba beyler,

Bu sevgili cinayetlerinde filan neden her iki taraf yada min 1 taraf evli olup dost ayağı güçlü bunu hiç araştıran toplumsal bir makale gördünüz mü?

yine son zamanlarda erkeğe yada kadına karşı (sevgilisi öldürdü( cinayetlerde bu bir tarafın evli olması iyice arttı yani her olayda çıkmaya başlıyor

Merhaba

i7 cihazımda söyle bir problem oluyor 2-3 aydır var fazla görüşme yaptığım ve kulaklık genelde kullandığım için önem arz etmiyordu ama artık düzelsin istiyorum.

birini aradım yada beni aradılar sesim derinden az gidiyor karşı taraf zor duyuyor bende sorun yok duyuyorum

hoparlöre alınca da aynısı oluyormuş

şimdi video test yaptım ön arka kamera da sesim col iyi ve net Whatsapp İnstagram sesli notlar süper

telefonda sesli notlar da ses güzel kayıt oluyor

ama işte aramalarda yok var bir sıkıntı

Hoparlörün alt kısmını bant koyup iğne ile temizledim ama iç etki etmedi

not gürültü engelleme açık/kapalı denedim açık iken daha kötü sesim karşı tarafa

ben bunu nasıl hallede bilirim acaba

Merhabalar benim katkı kredisi vardı harç indirimi için harçın bir bölümü devlet ödüyordu kalanı ben şimdi bunun eve kağıtı gelmişti bende az az ödemiştim askere git gel ödeyemedim simdi birikti bunu şu kapanyadan nereden yapılandıracağım acaba e-devletten yok

Merhabalar,

benim çok param yok geçen sene bir mondeo aldım diferansiyel kırmış sözde neyse elfreni çekik gitmişik halbuki çekik değildi ikaz yanıyor zaten çekik olsa ayrıca araba otomatik idi frenden çekince kalkmazdı

simdi beyler 3 kişilik aileyiz araba şart oluyor hastane il merkezine filan git gel için

50-55 bin arasına ben linea çıkma taksi alsam 300-400 yada motoru yeni yapılmış 600 binler var modellide hani 2012-2013 hep sizce sorun çok yaşar mıyım ya

Ankara valiliği il emniyet müdürlüğü tarafından alınan karar ile son tüketiciye hafta sonu yasaklarında 10-17 arası açık olan işlermeler bakkalar,tekel noktaları, marketler alkollü içecek satışı yapamıyacak gerekçesi pandemi

Merhaba bizim Türk telekom ev telefonu + internet var internet fiber ev telefonu voip gibi çalışıyor

şimdi ben ev telefonunu sadece TurkTelekom da bırakıp internet hizmetini @TurkNetDestek dan ala bilir miyim?

böyle yapan kişiler var mı?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.213
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 12.075 (Bu ay: 1.187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.927 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.