Yüzbaşı
12 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar forum ahalisi uzun süredir planladığım sistem için sonunda bütçemi topladım. Lakin siz deneyimli arkadaşlar 12bin’i geçmeyecek şekilde şunlarla değişiklik yaparak daha iyi performans alabilitsin diye öneride bulunabilirseniz çok memnun olurum
Merhaba arkadaşlar muhtemelen şimdiden iyice bakmamışsındır önce bi araştırsaydın mutlaka vardır olmaz olurmu hiç gibi şeyler düşünüyor olabilirsiniz.Lakin ne şekilde aradıysam arıyayım bir türlü bulamadım bu ürünü elimde tam bir s3 kalınlığında uzunluk olarak s3'ten 1 parmak kalınlığında kısa samsung marka 8000mah'lık bir power bank var.Telefonumu 3 kere tam şarj ediyor hani sahte desem bu kadar şarj etmez muhtemelen lakin ediyor.Bende hani bi 8000 daha alıp 1600mah taşırım hem o kalın power banklarden taşıması daha kolay olur diye düşündüm fakat yerli siteleri geçtim yabancı sitelerde bile aynı ürünü bulamadım belkide yanlış arıyorum sizin bir fikriniz varmı bu konuda buyrun resimler kameram çok kötü evde makina bulamadım kusura bakmayın

Sorun çözülmüştür.Konu silinebilir
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır steam üzerinden paypal aracılığı ile oyun alıyordum.Dün steam'de gezinirken yeşil bir bar içinde bu mail sizemi ayit diye bir soru geldi.Tıkladım outlook'e onay mail'i geldi kodu girip onayladım ve yeşil bar kalktı.Bu gün oyun satın almak istediğimde altta şöyle bir bar çıkıyor.

İster steam cüzdanıma para eklemek istiyim yada steam'a kart eklemek istesemde satın hiç bir şekilde satın alma yapamıyorum.
Önemli:Benim bu zamana kadar normalde steam hesabı'mın bağlı olduğu mail ile paypal üzerinden satın aldığım mail farklıydı.Bende bundan sebep bu konuyu açmadan 15-20DK önce steam mail'imi paypal mail'i ile aynı yaptım.Brütal legend'i aldım kitaplığıma eklendi laking sonra başka bir oyunu almayı denediğimde tekrar aynı hata ile karşılaştım.
Steam support'a mesaj yaz diyolar ama hem ingilizcem yerlerde sürünüyor hem'de nasıl birşey yazmam gerektiği konusunda en ufak fikrim yok.Sizlerden ricam lütfen yardımlarınızı esirgemeyin hâlâ daha sorunu çözebilmiş değilim :(
Arkadaşlar uzun yıllardır sorunsuz şekilde kullandığım mail hesabım düne kadar hiç bir problem yokken. şu anda engellenmiş durumda ne skype'ye ne mail'e girebiliyorum işin kötüsü skydrive yüklediğim dosyalarımda gitti.Problemli olan mail adresimle giriyorum Outlook sitesinde gerekli olan adımları takıp ediyorum fakat neye tıklarsam tıkliyim hesabınız engellendi yazısı geliyor ne şifre sıfırlamayla nede telefonla kod ile girmeyle ne denediysem bir türlü yapamadım.İkincil adresimle outlook sayfası'na girip mail attım fakat onada cevap gelmedi bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.
Konu silininebilir
Arkadaşlar forumda çok araştırdım sayfalarca konu okudum fakat benzer bir soruna raslıyamadım belkide gözden kaçırdım.Sorunum ps3'ümü açtıdıkdtan bir süre sora içinde cd'yokken ve varkende sanki tırnağınızla bir cama vuruyormuşsunuz gibi tık diye bir ses geliyor değişik aralıklarla bu ses çıkmaya devam ediyor cd takılıyken ve oyun oynarkende aynı ses değişik aralıklarla geliyor fakat oyunda herhangi bir kasma olmuyor.Fakat bu ses beni çok endişelendiriyor acaba bir sorunmu var garantisi varken götüreyimmi bu konuda yardımcı olursanız çok minnettar olurum sizlere.
Ps3'ümü koyduğum yer

Evet arkadaşlar diablo III'ün yeni bilgilerini ararken resmi sitesinde koleksiyon paketinin içeriğinin yayınlandığını gördüm.Hemen paylaşmak istedim biraz bahsedicek olursak iyi bir paket olacağı kesin gibi.İngilizcem çok iyi değil o yüzden içerikte yazanları türkçeleştiremedim ama ne olduğu yinede anlaşılabiliyor.Varsa çevirebilecek arkadaş çevirsin shopta listeyi türkçeleştirip tekrar yayınlarım.Henüz paketin fiyatı belli değil o konuda bir bilgi yok.
Pepsi Türkiye Genel Müdürlüğüne,

Türkiye'de ki anime-manga severler azımsanamayacak kadar çoğalmışken, Türkiye'de bu konuda hiç bir aktiviteye gidilmemesi bizi çok üzüyor. Bir süre umutla bekledikten sonra bu konuda adım atılmayacağını anladık. Madem bu tür aktiviteler Türkiye'ye gelmiyor, biz bu tür aktiviteleri Türkiye'ye getirmeliyiz diye düşündük. Japonya'da "Pepsi Nex Zero"'yla birlikte verilen figürler bir başlangıç olabilir diye düşündük ve bu maili atmaya karar verdik. Sizden ricamız Türkiye'de benzer kampanya başlatıp bizimde figür koleksiyonu vb. yapmamıza yardımcı olmanız. Teşekkürler.

Türkiye Anime-Manga severler.

İsim Soyisim

Yukarıda kalın harflerle yazılmış metni mailinize yapıştırıp adınızı soy adınızı yazın konuyada Pepsi Figür Kampanyası İçin diyip ''pepsi.danisma@pepsico.com'' adresine göndermeniz yeterli destek veren tüm arkadaşlara teşekkürler.
Buda facebook sayfamızhttp://www.facebook.com/#!/Onepieceturk
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 420
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 11.631 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 179 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.