Çavuş
03 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İşlemci: INTEL Core i5-6600K Skylake 3.50GHz
Anakart: GIGABYTE GA-Z170-HD3P
Ram: KINGSTON HyperX Fury DDR4-2400Mhz 8GB
PSU: COOLER MASTER RS600 600W 80+ Bronze
İşlemci soğutucu: COOLER MASTER Hyper 212 EVO
HDD: Samsung 1Tb

Arkadaşlar bu sistemi yeni topladım şimdi de ekran kartı almayı düşünüyorum, uyum konusunda konusunda ve model seçiminde yardımcı olabilecek olan var mı? Darboğaz olabilme sorunlarında falan bilgim yok o yüzden sormam gerekti. Bütçe 800 TL civarı..
Arkadaslar bugun siparislerim geldi ve kasayi topladim ancak power tusuna bastigimda 1-2 saniye calisiyor duruyor sonra 1-2 saniye bekledikten sonra yine ayni sekil calismaya basliyor duruyor surekli boyle pc acilmiyor. Nerede hata yaptim ?
Arkadaşlar yeni sistem toplamayı düşünüyorum ancak işlemci ve anakartta bir türlü karar veremedim. fx 8370-8750mi almalıyım bu işlemci için de anakarta ihtiyacım var, fiyat konusunda çok uçuk olmaması kaydıyla sorun yok. Anakartta çok fazla seçenek olduğu için kafamı karıştırdı yardımcı olabilirmisiniz, Teşekkürler..
Hp pavilion g6-2206et laptopum windows8 yüklü ve sevmedim. Windows 7 yapıyorum ama w7 ye uygun driverları bulamıyorum. w8 den yedeklediğim yada indirdiğim driverlarda çalışmıyor. Hp g6-2206et windows7 driverları bulabilme ihtimaliniz var mı? Yada windows 9 u mu beklemem gerekli :)
Gençler alibaba, aliexpress gibi sitelerden alışveriş yaptığımızda devlet ekstra vergi alıyormu alıyorsa ne kadarlık mal için alıyor? bilen varsa bi aydınlatabilirmi
Kpss ye önlisans olarak gireceğim. Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı 2. sınıftayım daha doğrusu mezun olmam gerekiyordu ama 1 dersten dolayı yarım dönem uzadı şubatta mezun olacağım. Mezun oladan tercih yapabilecekmiyim yoksa sadece sınava girip mezun olduktan sonraki atamalarda mı tercih yapacağım ?
Gençler adapazarı'ndan İstanbul harem'e gideceğim oradan da kadıköy'e geçmem gerekiyor. Hangi firmayla gitsem daha iyi olur vib, metro vb. Kadıköy'e servis varmı nasıl olacak bir aydınlatın bakalım beni
Gençler adapazarı'ndan İstanbul harem'e gideceğim oradan da kadıköy'e geçmem gerekiyor. Hangi firmayla gitsem daha iyi olur vib, metro vb. Kadıköy'e servis varmı nasıl olacak bir aydınlatın bakalım beni
arkadaşlar sadece ev içinde telefondan internete bağlanmak için kablosuz ağa ihtiyacım var ve sadece ev içinde telefondan bağlanacağım için en düşük maliyetle bu işi halletmek istiyorum. şu anki kullandığım modem airties rt-102. bunu kablosuz yapabilmem için ne gerekli. Ya da yeni bir kablosuz modemmi almalıyım?
Aklımda bişeyler var ama seçenek bolluğu iyidir. Yaratıcı önerilerimizi birleştirelim :) aklında değişik Hediye sürpriz vb. şeyler olanlar yazabilir mi?

Sadece konuyla alakalı yorumlar olsun lütfen
Hakkında
Forum İmzası:
!!!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Operatör
Türk Telekom
ISS
Smile
Ses Sistemi
Logitech x230
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 395
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 15.618 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.