Teğmen
06 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar kendimi bildim bileli amd ekran kartı kullanırım.8-9 ay önce vatandan hd7850 dual x oc aldım sapphire marka hersey güzel sorun yoktu.neyse efendim bendeniz rahat durmayıp ufak bir oc yapıp kartı 7870 e yakın bir performansa getirmek istedim.oc oldu bi kac gün kullandım.sonra bf3 de görüntü bozulmaya başladı.oc yi geri cektim ayni problem.downclock yaptim düz hd7850 ayarina yine ayni...kart pert oldu tabi.dedim bare bunu garantiye yollayım kendime hd7870 alıyım.powercolor hd7870 aldım yine ilk başlarda herşey güzeldi...akıllanmıştım oc denemiyordum.açtım witcher 2 mi hop görüntüde problemler..oyundandir dedim baska oyun actım gene aynı problem.ben mi şanssızım yoksa bu seride bir kalitesizlikmi var ? Bu kartları kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
Merhaba arkadaşlar
powercolor 7870 aldım.Lakin oyunlarda Anti-Aliasing açtığım vakit Mor renklerde bulanıklık oluyor.Özellikle witcher 2 de daha çok göze çarpıyor(görüntü de dikey çizgiler oluşuyor dikkatli bakılmazsa farkedilmiyor).diğer oyunlardada mor renklerde sorun yaşıyorum.Bir çok driver denedim hepsinde aynı problem.600 watt xilence marka power var.acaba garantiyemi yollasam böyle bir problemle karşılaşan ya da yardımcı olabilecek birileri varmı?
Merhaba arkadaşlar
Nexus Silent Mouse SM-9000C satan yer arıyorum ama bulamadım bu ürüne sahip olupta bana satmak isteyen var mıdır? işyerinde mouse sesi çok rahatsız ettiğinden arıyorum
in=300 ytl (50 ytl değerinde rom hediye )
glass belt 175 ytl
+8 complete set = 300 ytl(set fiyatı)
+8 elixir = 90 ytl
dual imir +1 = 175 ytl - bir adeti 90 ytl
dual we = 175 ytl - bir adeti 90 ytl

ankara içi sadece ytl ile satıyorum.in de pazarlık olmaz :)
arkadaşlar knightın forumunda türk gm olarak blackwind diye birini yazmışlar türk gm gerçekten gm mi bu acaba areste oynayanların bi bilgisi varmı bu konuda
Hakkında
Forum İmzası:
amd fx-8320 - TermalTake contac21-Gigabyte 990fxa ud3 rev. 1.2- 120 gb Sandisk extreme ssd -w.d.Caviar Black 640 gb - Asus gtx 660 ti top -600 watt xilence gaming power
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 222
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 14.833 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.