Teğmen
01 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşarlar bilgisayarım oyun oynarken bi anda kapanıyor . Hatta geçenlerde annem facebook oyunlarını oynarken bile kapanmış. Eskide PES oynuyordum kapanmıyordu, hatta farcry primali bitirmiştim sorun yoktu ama şuan nedense kapanıyor
İşlemci ve ekran kartı sıcaklıklarına bakıyorum oyundayken bir sorun görmüyorum ama bi anda gidiyor neden olabilir?
Sorun kronik oldu kaç zamandır, İZmirde bilgisayarımı gözden geçirip ssd ye tekrar format atıp düzgün kuracak birisinde ücretini vermek kaydıyla yardım istiyorum
Dip not: Bilgisayara ssd kurulumu bne yaptım ama sanırım bir yerinde seçmeyi unuttuğum birşey var ssd olması gerektiği gibi hızlı çalışmıyor . Bazende win7 yi açarken 4 tane renkli nokta çıkıp açılan kısımda o noktalar gelmiyor win7 ve siyah ekranda donup takılıyor

Bilgisayar özellikleri
AMD 8120 işlemci ve üzerinde termalright silver arrow soğutucu var
Asus R9 285 ekran kartı
1 tb hdd
256 gb ssd
İşlemciyle uyumlu gigabyte olması lazım anakartım var
8 gb ram var
Merhaba arkadaşlar
AMD 8120 işlemcim(3,10 ghz) ve üzerinde thermalright silver arrow soğutucum takılı
Asus R9 285 ekran kartı
8 gb ram
480 gb ssd (oyunda sistemde burada) ve 1 tb hdd var

İşlemcimin termal eskidi ondan mı acaba dedim macunu değiştirdim ancak yine bir değişiklik olmadı.
Far cry primal oynuyorum, yarım saat bir saat oynadıktan sonra bilgisayar kapanıyor.
Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir ?
Merhaba arkadaşlar,
haftasonu mersine tatil gitmiştik ancak yolda aracımıza çarptılar.
Ara sokakta yolumuzda giderken, sağ taraftaki bir başka ara sokaktan çıkan araç(Ducato) bize göbekten vurdu. Sağ ön ve sağ arka kapıda hasar oluştu . ARaç ara sokakta olmasına rağmen hızlanarak geliyordu ve bizi çok geç gördüğü için son 2 metre fren yapabildi ama araç durmadı ve bize çarptı . Bu kazada bizim suçlu olma durumumuz nedir ? Sağdan çıkan aracındır diyolaar yol hakkı anca biz yolu nerdeyse geçmiştik bile .
Not:REsimde sarı işaretli araç biziz, kırmızı işaretli araç bize çarpan araç

Merha a arkadaslar

Gectigimiz gunlerde 2.el bir ekran karti aldim . 5 aylik tertemiz bir cihaz 2020 ye kadarda garantisi var.

Karti sisteme taktim cd yi yukledim ancak acilirken mavi ve karisik renkli bir ekran aciliyor ancak bilgisayarin acilmasinda bir sorun yok . Acilistaki ekranin bu skilde gorunme sebebi ne olabilir?

Merhaba,
Geçtiğimiz ay 1 aylık asus ekran kartı satın almıştım . Fatura kutu herşey mevcut . Ürünün satışı N11 aracılığı ile TEKMAR'dan yapılmış. Ekran kartından sorun var diye Asus servisine gönderdim ve servisten iade değişim belgesi geldi . Tekmara gittiğimde ellerinde aynı karttan olmadığından değişim yapamayacaklarını söylediler, fatura adıma olmadığı için iade yapamıyorlar ve n11 üzernden satış yapıldığı için aynı site üzerinden iade alabiliriz ancak ürün bedeli faturadaki kişiye olur deniliyor . Elimde fatura ve değişim belgem var, nasıl bir yol izleyebilirim , ASUS un tanıdığı bir hak var fakat kimse yardımcı olmuyor nasıl bir yol izleyebilirim
Arkadaşlar birkaç ay önce Sandisk SSD aldım ancak bir türlü kuramıyorum . İzmir eşrefpaşada oturmaktayım ve masaüstü bir bilgisayara sahibim . Bilgisayardan anlayan ve gelip kurabilecek bir arkadaş arıyorum, makul seviyede bir ücret verebilirim . ÜCret talebini özelden gönderebilirsiniz
Arkadaşlar merhaba

AMD FX 8120 işlemci

8 gb ram

1 tb hdd

Sisteme sahibim daha önce asus r9 270 kullanmıştım ancak kartım bozuldu. Dün Asus R9 380 bir kart aldım kartı takıyorum sürücüyü yükledikten sonra yeniden başlatıyor, yeniden başlarken ilk önce mavi bir ekran geliyor kare kare yüzlerce renkli kutucukla dolu sonrasında da bilgisayar açılmıyor .

Kardeşime karne hediyesi aldım ama elime yüzüme bulaştı :Sv

Arkadaşlar merhaba
2.5 yıl önce (21,08,2014) Vatan bilgisayarda Asus R9 270 ekran kartı almıştım . O günkü kur şartlarında 424,29 lira ödemiştim . Kartım bozuldu ve 2 yılı geçtiği için Vatan bilgisayara değilde Asus'un kendi servisine gönderdim tamiri mümkün olmadığından ürünü satın aldığımız firmaya başvurarak iade/değişim hakkı verilmiştir.
Ancak aynı kart bugün ki kur şartlarında 910 lira ve Vatan bilgisayarın stoğunda yok .
Ürünün nakit bedelini almak istemiyorum çünkü o fiyata yakın özellikte bile bir kart alamıyorum . Nasıl bir yol izleyebilirim ?

Ürün aşağıdaki ürünüdrhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-r9-270x-directcu-ii-top-2gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html
Mükerrer açılmıştır silinebilir
Oyunda takılma sorunu yaşayanlar varmı ? Görüntü takılıyor ses devam ediyor . Pc resetlenmiyor, görev yöneticisinden masaüstüne dönebiliyoruz ama oyuna devam etmiyor . (Bi kez gördüğüm bir hatada şöyle diyrodu sağ alt köşede, AMD görüntü vermeyi kesti bu sayede hatadan kurtuldu gibi bir içerikti)
Sistemim şöyle
AMD 8120 işlemci( Thermaltake silver arrow soğutucusuyla)
8 gb ram
1 tb hdd ( 80 gb boşluk var)
Asus r9 270 ekran kartı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 437
İkinci El Bölümü Mesajları: 249
Konularının görüntülenme sayısı: 45.528 (Bu ay: 197)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.