Teğmen
27 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba,

Kablonet kullanıyorum ve bende evimi taşıdığım bölgede altyapı yok. Yaklaşık olarak 1 sene falan daha sözleşme var, eğer nakil yapmak isteyen olursa özelden yazabilir. Bu sayede yeni bağlantı ücreti ödenmiyor Modem vs... için konusuruz --- tabi aboneliği üstüne alacak arkadaşa
Arkadaşlar Cyber 852D model sıcak hava istasyonumun havya kısmı arızalandı. Bunun garantisi devam ediyor ancak aldığım yer taşınmış, teknik servisi vs... neresi bakar ilgilenir biliyormusunuz acaba
Arkadaşlar Merhaba;

Özellikle buraya açtım diyen olabilir neden sahibinden'e bakmıyorsun araç işinden fazla anlamam git gel hangi arabaya baktıysam patates artık usandım..... Baktığım araçlar birbirine çok sıt segment vs.. ancak tercih meselesi

2005-2009 temiz 32 liraya kdar ( fiyat yaş önemli 2004e 32 lira vermeye niyetim yok ) Megane Scenic Sunroof Manuel

2008-2010 Jetta 1.6 tercihen LPG li yada olmasada olur

Aslında en çok bunu istiyorum Megane Sport Tourer Privilage ya da kesin dijital klimalı olan 2011-2012 ( max 40 lira ) Nedeni ise dijital klima olunca diğer isteiğim birkaç donanım oluyor

Focus Sedan Titanium ya da TitaniumX paket ( 2010-2011 ) dizel olanda max 40 benzinli ya da LPG lide ise max. 37 lirayı geçmeyecek

Sizce bu aralıklarda bir araç bulunabilirmi,

Ancak 1000 tanede bulunur para kolay kazanılmıyor ve en azından parayı hak edecek herşeyden önemlisi kazasız değişensiz olacak, plastik tampon vs.. onlar hariç.

Ailecek binebilecek araç arıyorm gerçekten çok sıkıldım millet 2 günde bir araba alıyor satıyor ben 1 aydır gece gündüz araba arıyorım. Anlamadığım içinde bulamıyrum galeri tarzım değil. Evde bile eşim ile artık git bul sıfır alalım sende kurtul muhabbetleri oluıyr ne olur yardımcı olunuz
Arkadaşlar Merhaba,

daha önceden Nikon3100 sahibiydim, biraz kurcaladım 1 sene kadar 18-55 DX kit ile kullanıyordum. Sonrasında ürün arızalanıp teknikservis rezaletinden sonra cihazın parasını verdiler bende yeniden klasil Nikon-Canon karmaşasına geri döndüm. :)

Alırsam kesinlikle VR ya da IS kit ile alacağım, 50 mm lens şart bana amacım birazda portrelerdeki bohem ve keskinlik......... Bana lenslerin fiyat/performansına göre yorum yapmanızı rica ediyrum. Canonlar biraz daha uygun sanırım ancak benim gibi birnin alabileceği lensler belli ( 18-55,50mm, 70-200 vs.. gibi 1.8f ) bu sınıf lenslerde de canonlar ne kadar uygundur, Nikon hep isim olarak bana daha sıcak gelmişti. Kullanırkende netleme yavaşlığından şikayetçiydim yanlız makineden mi lenstenmidir ( 18-55 dx) bilememiştim.

Alıp makineyi 1 yaşındaki oğlumun fotolarını çekeyim, parka pikniğe gidince börtü böcek iki aile fotosu, manzara çekeyim... Yıllarca elimde dursun hakkını sonuna kadar veremesemde en azından ileride daha da merak salarsak ( oğlum eşim vs... ) kaliteli bir mal olsun. Yarı DSLR makine istemiyırum ancak ya da aynasız....

Makine alırken yine Gold bilgisayardan alacağım, ürünü daha önce ordan almıştım onarımdan yasal süreçte gelmediği için bana çek verdiler.....
Arkadaşlar Merhaba,

Gold Bİlgisayardan Nikon 3100D model Vip Kaskolu olarak kredi kartı ile taksitli Fotoğraf makinesi aldım. Lensinde oluşan hasar ile ilgili ( Vıp Kaskodan ) cihazı 04.01.2014 tarihinde Gold Bilgisayar Altunizade şubesine bıraktım. Bugün 20 iş günü akşama kadar doluyor ve tüm çabalarım sonucunda hala cihazımı teslim alamadım. Yetkili kişiler telefonla arayıp yalvarırcasına bekleyin 04.02.2014 salı günü teslim edelim diyorlar.

Sorum şudur ben yasal hakkımı kullanarak ürünü iade edebilirmiyim ya da ürünün sıfırı ile değişimini talep etme hakkım varmıdır?
Arkadaşlar Merhaba,

Gold Bİlgisayardan Nikon 3100D model Vip Kaskolu olarak kredi kartı ile taksitli Fotoğraf makinesi aldım. Lensinde oluşan hasar ile ilgili ( Vıp Kaskodan ) cihazı 04.01.2014 tarihinde Gold Bilgisayar Altunizade şubesine bıraktım. Bugün 20 iş günü akşama kadar doluyor ve tüm çabalarım sonucunda hala cihazımı teslim alamadım. Yetkili kişiler telefonla arayıp yalvarırcasına bekleyin 04.02.2014 salı günü teslim edelim diyorlar.

Sorum şudur ben yasal hakkımı kullanarak ürünü iade edebilirmiyim ya da ürünün sıfırı ile değişimini talep etme hakkım varmıdır?
Arkadaşlar 2004 Megane 2 aracımda tüm viteslerde sıkıntısız geçiyor ancak 2. viteste araba yürümüyor. Aynı şekilde kompresörde yapmıyor, neden olabilir. Şanzımanı biraz yormuştm ancak sadece dediğim gibi 2.viteste araç yürümüyor. Dİğer vitesler gayet güzel işlemlerini yapıyor.

Konu hakkında mantıklı yorum yapabilecek, yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır?
Hakkında
Forum İmzası:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 305
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 5.522 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.