Yüzbaşı
21 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
360800 Gün Cezalı
357863 gün 5 s. 55 dk. kaldı
Gönderileri
http://www.medyafaresi.com/video/8944/tarkandan-sevgililer-gunune-ozel-video.html

videoda yanında birisi var ve haraketleri değişik geldi,ayrıca tarkan sakal bırakmış
araba kamerası almayı düşünenlere tavsiyem
F900LHD car dvr bunu alın,şu an en iyi lensi bu firma takıyor
kamera görüntüsü için örnek link
not:bu linkten almayın sadece kamera resimleri için bulup ekledim
http://www.alibaba.com/product-gs/611613856/F900LHD_japanese_car_dvr_for_sale.html
buda örnek video

DOD F900 LHD

buda diğer şu an tr de satılan düşük kalite kameralar

http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/kuantumkuramisay.htm

inceleyin einştain var diyorsa vardır
az önce ellerin poşet dolu ve evin ziline bastım babam önce aşşağıki sokak kapısını açıyor sonra evin kapısını açıyor
normalde sağlıklı ve aklı olan insan önce evin kapısını açar kimse yoksa aşşağıki kapıyı açar
ama babamın böyle uzaylı huyları var eğitim alamıyor kapasitesi yok,demin eve geldim işte önce sokak kapısını açtı sonra evin kapısını açtı,bende dedim önce evin kapısına baksana kimse varmı yokmu dedim
in aşşağı kapa sana ceza dedim,aşşağısını açmışya ne farkedermiş
birde her olayda ne farkederki diyor dellendim bir anda çok şey farkeder dedim aşşağıki apartman kapısı açık kalırsa ayakkabıları alırlar çünkü giren çıkan olur
ama bu adam masusmu yapıyor nedir bu adama sağlam ders vermem lazım
bu her zaman yaptığı davranıştır kendisi mustafa topaloğlunu salda sıfır bırakıcak negatif kapasiteye sahiptir,bakkala gidip reçel al dersin gider başka şey alır ne farkederki der
kaza yapacaktım 1 karış kala durdu hayret/video araba nasıl durdu şans benden yana önde seyreden araç sağa zıplar gibi yaptı ama sağa kırmaktan vazgeçince benimde kafamı karıştırdı o arada sert fren yaptım ama durdu 1 karış ya var ya yok nasıl durdu anlamadım-söylediğim gibi eleman sağa kırıp basıp gidecek sandım ama o kararsız kalınca bende sert fren yaptım sanırım 8 de 8 bana geçireceklerdi
videonun sonunda gazı kökleyip basıp gidiyor zaten
muay thai de kaç teknik var bu videoda kaç teknik var yeterlı olurmu

evdekiler dediki yarın değişiklik olsun diye yaprak döner siparişi verelim dediler

bende kızıyorum çünkü çok pahalıya satıyorlar,evde 4 kişiyiz,gelen plastik tabakta yaprak döner ise avucun yarısı kadar ve fiyatıda 16 tl,yanına küçük lavaş tamam işte,doyurmuyor bile

vazgeçirip bunlara başka yerden et döner almam lazım acaba ne yapsamda gözleri doysa

fiyat burda yazıyor panpalar abartı değil tam 16 tl kendiniz görün

http://www.ozsarkdoner.com/web2/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=55

gölcük depremini amerika yapmış olabilir,aklıma geldi,bu deprem olur olmaz ardından deprem vergisi toplandı,daha sonra paranın az kısmı ile konut yaptılar kalanı belli değil,daha sonra 2 sene içinde ötv denen deprem vergisi kaldırılacaktı ama kaldırmadılar
ardından akp geldi deprem vergisi değil dedi ve hala topluyorlar
eskiden alınan normal vergiyle ülke çeviriliyordu ama daha sonra benzinden % 70 vergi birde ötv birde oroparklardan alınan vergi...yani 20 kat fazla vergi toplanıyor
eskiden başa geçenler başlattı ve devamını şimdikiler sürdürüyor
yani hepsi amerika istediği için olabilir,o zaman planlanmışsa amerika yapmıştır demektir
nereye baksam lüks araba hepside 70 bin tl ve üzeri
bazı insanlar geçim derdinde ay sonu gelmiyor diyor,hatta öğretmen olsun diğer bazı meslek guruplarında bile elemanlar 2000 tl 3000 tl alsa bile
ev giderleri ve çocuklarına baktıkları için paraları anca yetiyor kenarda kalsa kalsa 500 tl ya var ya yok onların
ama bakıyorum sokaklar lüks araba dolu alışveriş yerinde kadınlar 1000 tl lik alışveriş yapıyor
bu kadar uçuk fark nasıl oluyor
sistem nasıl bu hale getirildi
araba 150 bin km de balatalara baktırdım yarı ömürde dediler,ama balatalar sertleşmiş biraz

diskler bitik dediler,değişmeye acaleye gerek yok,balatalarda değişirken gel dediler,işçilik az olsun diye yani

giderken frene basınca sanki disklerle balata arasında taş kum çakıl varmış gibi sürtme sesi geliyor,nedeni zaten disklerin aşınmış olmasından

acaba frenleme mesafesine etkisi olurmu tecrübeli birisi varmı
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.833
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 705.476 (Bu ay: 3.163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.